داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حاجی-دلیگانی
مطالبه اصلی مردم، حل مشکلات اقتصادی است
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه اصلی مردم، حل مشکلات اقتصادی است و مجلس آینده مسئولیت بسیار سنگینی در این زمینه دارد.

ادغام یارانه معیشتی با یارانه ظلم در حق اقشار نیازمند است
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان اینکه ادغام یارانه معیشتی با یارانه نقدی ظلم در حق اقشار نیازمند جامعه است، گفت: تعداد زیادی از مردم نیازمند با این شیوه متضرر می‌شوند و کمک های دریافتی آن ها کاهش پیدا خواهد کرد.

مجلس قوی نباشد، رئیس جمهور و وزرا هم روی آن حساب باز می‌کنند
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت:اگر مجلس قوی باشد و استقلال و حریت خودش را حفظ کند رئیس‌جمهور، وزرا و دیگر مسئولان هم روی مجلس حساب باز می‌کنند و پاسخگو خواهند بود.

مجلس دهم نتوانست از جایگاه نظارتی خود استفاده کند
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه مجلس دهم نتوانست از جایگاه نظارتی خود به خوبی استفاده کند، از رفتار دو گانه برخی نمایندگان انتقاد کرد.

حاجی‌دلیگانی: درمورد حقوق مدیران و مقامات باید شفاف‌سازی شود
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸

عضو کمیسیون برنامه و بودجه نسبت به عدم اجرای قانون شفاف‌سازی حقوق مدیران انتقاد کرد.

نسل‌کشی مردم ایران توسط انگلیس کمتر از جنگ جهانی اول و دوم نبود
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: نسل‌کشی ۹ میلیون نفری مردم ایران توسط انگلیس از نظر سطح جنایت کمتر از سطح نسل‌کشی در جنگ جهانی اول و دوم نیست.

توهین وزارت رفاه به مردم معترض به عدم دریافت یارانه معیشتی غلط است
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

نماینده شاهین‌شهر در مجلس در تذکری به وزارت رفاه گفت: اهانت،‌ توهین و افترا بستن به مردم معترض به عدم دریافت یارانه معیشتی صحیح نبوده و معلوم نیست، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این دروغ‌ها را از کجا می‌آورد.

تخریب سردار حاجی‌زاده با هدف تسویه حساب سیاسی و آگاهانه است
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: برخی افراد کاملا آگاهانه و برای تسویه حساب سیاسی به دنبال تخریب فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران هستند.

به معترضین عدم دریافت یارانه معیشتی در سایت وزارت تعاون اهانت می‌شود
۲۳ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس با بیان اینکه متأسفانه معترضین عدم دریافت یارانه معیشتی وقتی به سایت و سامانه وزارت تعاون مراجعه می‌کنند به آنها اهانت می‌شود، خواست این وزارتخانه اجازه اهانت را ندهد.

۱۰ برابر وام ازدواج به کارمندان بانک‌ها وام می‌دهند
۲۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

برخی وام‌های کلان و بزرگی به کارمندان و خصوصا هیات‌مدیره بانک‌ها پرداخت می‌شود به طوری که برخی اعلام کرده‌اند به راحتی ۱۰ برابر وام ازدواج به کارمندان بانک‌ها وام داده می‌شود.