داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حاجی-دلیگانی
حاجی دلیگانی؛ جلسات مجلس تا ششم خرداد ادامه یابد
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی خواهان ادامه جلسات علنی مجلس دهم در هفته آینده به منظور رسیدگی به طرح ها و لوایح باقی مانده شد.

تلاش بی حاصل نماینده پرحاشیه برای تکذیب دستکاری به نفع نجومی‌ها
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

بررسی گزارش مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس در جریان بررسی مجدد لایحه بودجه ۹۹ نشان می دهد که ادعای تاجگردون و قوامی درباره تکذیب دستکاری گزارش این کمیسیون درباره جزء سه بند «الف» تبصره 21 لایحه بودجه ۹۹ به نفع نجومی بگیران، غیرواقعی است.

قیمت پراید پرواز کرده است
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در حال حاضر وضعیت صنعت خودروسازی کشور دچار مشکلاتی شده و قیمت پراید پرواز کرده است و به همین دلیل زمزمه استیضاح وزیر صمت در مجلس شنیده می‌شود.

استاد دانشگاه سهام عدالت دارد اما کارگر نه!
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۱

نماینده شاهین شهر در مجلس در تذکری خطاب به دولت گفت: هم اکنون استاد دانشگاه سهام عدالت دارد اما کارگر نه.

گرانی های افسارگسیخته باعث نگرانی مردم شده است
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت و مجلس دهم باید در چند روزی که از عمر مجلس دهم باقی مانده فکری برای اقتصاد کشور به ویژه معیشت مردم داشته باشند.

تذکر به وزیر صنعت به خاطر افزایش قیمت خودرو
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس به وزیر صنعت به خاطر افزایش قیمت خودرو با وجود کاهش خرید آن در دوران شیوع ویروس کرونا تذکر داد.

برخی از مردم سهام عدالت ندارند
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در شرایطی که بحث آزادسازی سهام عدالت مطرح شده است، دولت باید برای کسانی که سهام عدالت ندارند، راهکاری بیندیشد.

دولت همواره برای راه‌اندازی سامانه حقوق و دستمزد بهانه می‌آورد
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱

عضو کمیسیون بودجه مجلس گفت: دولت برنامه‌ای برای راه‌اندازی سامانه حقوق و دستمزد ندارد و همیشه برای انجام این کار بهانه می‌آورد.

حاجی دلیگانی: ۹۰ درصد دریافت کنندگان ارز ۴۲۰۰ تومانی شرکت‌های کاغذی بودند
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس عنوان کرد: ۹۰ درصد شرکت های دریافت کننده ارز ۴۲۰۰ تومانی شرکت‌های کاغذی بودند که سال ۱۳۹۶ در سازمان ثبت شرکت‌ها ثبت شده اند.

مزدوران داخلی علیه نور
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

برخی مزدوران داخلی که به دنبال خوش‌خدمتی به دشمن هستند، «مأموریت» دارند تا با «حاشیه‌سازی» برای ماهواره نور، این دستاورد ملی که بر اندام دشمن لرزه افکنده را «کوچک» و «کمرنگ» جلوه دهند.