داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حاجی-دلیگانی
واکنش امیری به نقل قول واعظی درباره رای آوردن گزینه وزارت صمت
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

معاون پارلمانی رئیس جمهور اعلام کرد که نقل قول مربوط به رئیس دفتر رئیس جمهور مبنی بر اینکه «اگر چوب هم معرفی شود رأی می‌آورد» اساسی ندارد.

پیشنهاد قالیباف برای نظارت بر بودجه شهرداری‌ها
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

عضو هیات رئیسه مجلس گفت: رئیس مجلس در جلسه با روسای کمیسیون‌ها تاکید کرد که باید برای نظارت بر بودجه شهرداری‌ها یک دیوان محاسبات دیگری داشته باشیم.

نظر «حاجی‌دلیگانی» درباره تحویل خودروی دناپلاس به نمایندگان
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که بهتر بود به جای خودروی دنا پلاس اتومات که به برخی نمایندگان متقاضی تحویل شده، خودروی معمولی‌تری به آن‌ها داده می‌شد و مالکیت آن نیز در اختیار مجلس شورای اسلامی بود.

مسئولان باید در مقابل جریان تحریف استقامت کنند
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲

عضو هیئت رئیسه مجلس با بیان اینکه جریان تحریف می‌خواهد اعتماد مردم نسبت به مسئولان سلب شود، گفت: از این رو مسئولان باید با عملکرد مثبت خود با این جریان مقابله کنند.

مجلس با تبعیض برخورد می‌کند
۲۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: متأسفانه برخی از دستگاه های اجرایی قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان را اجرا نمی کند که مجلس قطعاً با آنان برخورد می کند.

مخالف؛ حاجی دلیگانی: مدرس خیابانی سوابق خاصی ندارد
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹

یک عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد که عدم توجه به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، رصد نکردن هوشمندانه صادرات و واردات و نداشتن روحیه کار جهادی از مهمترین دلایلی است که نباید به آقای خیابانی رای اعتماد داد.

رئیس‌جمهور مانع افزایش قیمت مصالح ساختمانی شود
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: این روزها شاهد افزایش شدید قیمت مصالح ساختمانی هستیم که ضرورت دارد رئیس جمهور مانع این گرانی شود.

حاجی دلیگانی هم کرونایی شد
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۴

مدیر شبکه بهداشت و درمان شاهین‌شهر و میمه، از ابتلا «حسینعلی‌ حاجی ‌دلیگانی» به کرونا خبر داد.

حاجی دلیگانی؛ جلسات مجلس تا ششم خرداد ادامه یابد
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی خواهان ادامه جلسات علنی مجلس دهم در هفته آینده به منظور رسیدگی به طرح ها و لوایح باقی مانده شد.

تلاش بی حاصل نماینده پرحاشیه برای تکذیب دستکاری به نفع نجومی‌ها
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰

بررسی گزارش مصوبات کمیسیون تلفیق مجلس در جریان بررسی مجدد لایحه بودجه ۹۹ نشان می دهد که ادعای تاجگردون و قوامی درباره تکذیب دستکاری گزارش این کمیسیون درباره جزء سه بند «الف» تبصره 21 لایحه بودجه ۹۹ به نفع نجومی بگیران، غیرواقعی است.