داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جو-بایدن
واکنش روسیه به ادعای دخالت در انتخابات آمریکا
۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶

سخنگوی کرملین ضمن ابراز تأسف درخصوص ادعای دخالت روسیه و ایران در انتخابات آمریکا گفت، طرفین درگیر در قره‌باغ به توافقات آتش‌بس پایبند نیستند.

اوباما: دروغ و اتهام‌زنی بخشی از شیوه مدیریت ترامپ شده است
۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

رئیس جمهور سابق آمریکا در سخنرانی در ایالت پنسیلوانیا با انتقاد از «دونالد ترامپ» گفت که دروغ و اتهام زنی به بخشی از نحوه مدیریت ترامپ تبدیل شده است.

اقدام قابل تامل روزنامه «یو‌اس‌ای تودی» در آمریکا
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲

«یو‌اس‌ای تودی» برای اولین بار در تاریخ انتشار این روزنامه، از یک نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام حمایت کرد و با شمردن مشکلات ناشی از ریاست‌جمهوری ترامپ از رای‌دهندگان مردد خواست «جو بایدن» را انتخاب کنند.

اعتقاد بایدن و ترامپ به فشار حداکثری به ایران
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳

نماینده آمریکا در امور ایران می‌گوید، فشار حداکثری بر ایران سیاست موفقی بوده و ادامه می‌یابد و فرقی نمی‌کند چه کسی رئیس جمهور آینده باشد.

انتخاب بایدن ممکن است دلار را نابود کند
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱

در حالی که بازارها خود را برای پیروزی بایدن آماده می‌کنند و به نظر می‌رسد بورس آمریکا نسبت به این مسئله نگاه مثبتی دارد اما یک کارشناس آمریکایی می‌گوید این اصلا منطقی نیست.

بایدن و ترامپ هر دو اسرائیل را دوست دارند
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

استاد روابط بین‌الملل و مدیر موسس «برنامه مطالعات اسلامی» دانشگاه «دلاور» آمریکا معتقد است که دونالد ترامپ و جو بایدن درباره رژیم صهیونیستی تا حد زیادی با هم اشتراک نظر دارند.

قطع میکروفون نامزدهای انتخاباتی آمریکا
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴

در مناظره آتی میان بایدن و ترامپ، فقط میکروفون فرد پاسخگو روشن خواهد بود؛ اقدامی که هنوز با واکنش ترامپ مواجه نشده حال آنکه کارزار انتخاباتیش اجرای این تصمیم را بلامانع می‌بیند.

برجام اقتصاد کشور را شرطی کرد
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه بنای سیاست های تحریمی امروز ترامپ در دولت اوباما گذاشته شد، گفت: در سال‌های گذشته در قالب برنامه برجام سیاست‌های اقتصادی به سمت شرطی شدن سوق داده شد.

یک صندوق رأی در آمریکا به آتش کشیده شد
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۰

مقام‌های آمریکایی می‌گویند به نظر می‌رسد آتش‌سوزی در یکی از صندوق‌های اخذ رأی در ایالت کالیفرنیا عامدانه بوده است. احتمالا

موضع مشاور بایدن درباره شرایط بازگشت آمریکا به برجام
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۴

یکی از مشاوران نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا درباره شرایط بازگشت آمریکا به برجام در صورت پیروزی او در انتخابات اظهارنظر کرده است.