داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وام-ازدواج
علت توقف ثبت نام «وام ازدواج»
۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۲

افزایش متقاضیان وام ازدواج و همچنین میزان تخلفات خرید و فروش آن، شبکه بانکی را دچار سردر گمی کرده و در روند پرداخت وام ازدواج تاخیر ایجاد شده است،

سوءاستفاده بانک‌ها در پرداخت وام ازدواج از بی‌اطلاعی مردم
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: متاسفانه بانک‌ها در پرداخت وام ازدواج از بی‌اطلاعی مردم و عدم کنترل و نظارت بانک مرکزی بر عملکردشان سوءاستفاده می‌کنند.

دستور جهانگیری برای تسریع پرداخت وام ازدواج
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸

معاون اول رئیس جمهور به رئیس بانک مرکزی دستورداد جهت تسریع در پرداخت وام ازدواج و امهال اقساط وام های ازدواج و اشتغال زایی جوانان در شرایط بحران کرونا اقدامات لازم صورت گیرد.

پرداخت وام ۲۰ میلیونی تومانی وام ازدواج فرزندان بازنشستگان آغاز شد
۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۳

معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از آغاز پرداخت وام ۲۰ میلیونی تومانی وام ازدواج فرزندان بازنشستگان خبر داد.

تبعیض سنی در پرداخت وام ازدواج جایی ندارد
۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۰

قاضی زاده نوشت: اقدام رئیس جمهور در اِعمال تبعیض سنی در پرداخت وام ازدواج، خلاف بند الف تبصره ١۶ قانون بودجه و اصل ٣ و ١٩ قانون اساسی است.

چرا بانک‌ها وام ازدواج پرداخت نمی‌کنند؟
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۰

چرا بانک‌ها از پرداخت وام 50 میلیونی ازدواج فرار می‌کنند چند موضوع می‌توان مطرح کرد اما این بهانه نظام بانکی که منابع و نقدینگی لازم برای اعطای وام ازدواج به درخواست‌کنندگان وام ازدواج ندارند به هیچ وجه قابل قبول نیست چرا که نظام بانکی در شرایط فعلی توانایی پرداخت چنین وام‌هایی را دارد.

وام ازدواج فقط با یک ضامن داده می‌شود
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۶

معاون ساماندهی امور جوانان گفت: درخواست بیش از یک ضامن برای وام ازدواج از سوی بانک ها غیر قانونی است و مراجعین شکایات خود را در سایت بانک مرکزی ثبت کنند.

جزئیات وام ۱۰۰ میلیون تومانی ازدواج اعلام شد
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶

معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان درباره جزئیات وام ازدواج ۱۰۰ میلیون تومانی به زوجین، توضیحاتی داد.

بانک ها همچنان اقساط وام ازدواج را کسر می کنند!
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶

آنطور که پیداست بانک‌هایی که وام ازدواج می‌دهند نه تنها مراعات زوجین را نمی کنند بلکه در صورت به تعویق افتادن قسط، جریمه‌ای برای این زوجین در نظر میگرند که این مسئله اصلا عادلانه نیست.

پرداخت وام ۱۰۰ میلیونی ازدواج آغاز شد
۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷

در حالی که مرکز پژوهش های مجلس پیشنهاد داده بود تا تسهیلات صندوق مسکن یکم با تسهیلات قرض الحسنه ازدواج تجمیع شود، بانک عامل بخش مسکن پرداخت وام ۱۰۰ میلیون تومانی ازدواج را آغاز کرد.