داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دلال
ادامه ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

طبق اعلام فعالان بازار، سیر نزولی قیمت ها در بازار خودرو کماکان ادامه دارد و احتمالاً این روند تا کاهش اختلاف قیمت بازار و کارخانه به ۱۰ میلیون تومان ادامه خواهد داشت.

تب و تاب دلالان برای فروش خودروها
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

شروط اعلامی برای خرید و فروش‌های خودرو، از میانه دیروز باعث سرعت‌بخشی به عرضه انواع خودرو در بازار شده، به نحوی که حتی خودروهای صفر تولید سنوات قبل هم در میان آگهی‌ها به چشم می‌خورند.

بی‌تدبیری دولت ۳۰۰۰ میلیارد تومان به جیب دلالان ریخت
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵

برخی فعالان بازار خودرو معتقدند که در اثر بی‌تدبیری متولیان تنظیم این بازار، سه هزار میلیارد تومان سود به جیب دلالان سرازیر شده است.

فیلم: بورس دست دلالهاست
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

دکتر محمدرضا جهان بیگلری بیان کرد: چگونه ممکن است تراز مالی یک شرکت منفی و حتی زیان انباشته هزار میلیارد تومانی داشته باشد، اما قیمت سهامش هر روز در بورس رشد کند، چنین شرکت‌هایی اکنون به وفور در بورس تهران موجود است. بورس دست دلالهاست، و با شانتاژهای خبری نقدینگی را به‌ سمت بازار سرمایه سوق می‌دهند.

کرونا یا دلالان؛کدام یک بازار گوشت قرمز را ملتهب کردند؟
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

با شیوع ویروس کرونا در کشور تقاضا برای مصرف مواد غذایی و بعضا ذخیره‌سازی آن بیشتر شد و گوشت قرمز نیز که از این قاعده مستثنی نبود، با افزایش تقاضا و در نتیجه افزایش قیمت مواجه شد که در این راستا مدیرعامل اتحادیه دامداران توضیحانی را درباره بازار گوشت قرمز ارائه کرد.

افزایش قیمت خودرو با وجود رشد تولید!
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶

به اعتقاد دبیر انجمن خودروسازان ایران، اختلاف زیاد قیمت کارخانه و بازار در کنار حجم عظیم پول‌های سرگردان، سبب افزایش قیمت‌ خودرو شده است؛ چراکه سود بالای حاصل از خرید خودرو از کارخانه و فروش آن در بازار آزاد، دلالان را به خرید ترغیب کرده و سبب التهاب بازار این صنعت و ضرر بیشتر خودروسازان شده است.

فیلم: دلالان دست به کار شدند
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴

نسیم آنلاین: خرید و فروش امتیاز مسکن ملی تا ۱۵۰ میلیون تومان گزارش شده است.

تعلل وزارت اقتصاد در ارائه لایحه مالیات بر عایدی سرمایه به نفع ثروتمندان و به ضرر مردم
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

هجوم نقدینگی طی دو سال اخیر به سمت بازارهای مختلف، موجب رشد غیرمنطقی قیمت‌ها و سوداگران در این بازارها شده است. از جمله این بازارها، مسکن است که یکی از حساس‌ترین نیازهای خانوار محسوب می‌شود. تعلل وزارت اقتصاد در ارائه لایحه مالیات بر عایدی سرمایه موجب هجوم سوداگران به بازار مسکن و افزایش فاصله طبقاتی، بی‌عدالتی و افزایش ثروت طبقه ثروتمند سوداگر جامعه شده است که در نتیجه آن هم مردم و هم تولیدکنندگان را نسبت به اقدامات دولت سرد می‌کند.

فیلم: بزرگترین دلالی‌ها و خیانت‌ها در راهروی مجلس در حال انجام است!
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷

نسیم آنلاین: حبیب‌الله گل محمدی کارشناس اقتصاد سیاسی گفت: با این نمایندگان و با این زد و بندها نمی‌توان مجلس را در راس امور قرار داد. بزرگترین دلالی‌ها در راهروی کمیسیون‌های مجلس در حال انجام است.

شایعه‌سازی دلالان درباره FATF با هدف افزایش دوباره نرخ ارز
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸

برای ایجاد موج افزایش نرخ ارز عده‌ای از دلالان بازار ارز شایعه قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF را در فضای مجازی را مطرح کردند اما پیگیری‌‌ از یک مقام آگاه در بانک مرکزی نشان می‌دهد FATF هیچ تصمیم جدیدی در ارتباط با ایران اتخاذ نکرده است.