داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دلال
قالیباف: ما به التفاوت قیمت ارز ۴۲۰۰ تومانی به جیب دلالان می‌رود
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸

رئیس مجلس گفت: ما به التفاوت قیمت ارز ۴۲۰۰ تومانی با نرخ تمام شده کالاها به جیب دلالان می‌رود که این نشان دهنده نابسامانی در شبکه توزیع است.

بزخری حبوبات توسط دلالان
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹

مدیرکل دفتر غلات و محصولات اساسی وزارت جهاد کشاورزی گفت: نخود و حبوبات به علت پروتئین فراوان در میان فقرا حکم گوشت دارد.

دلال بازی در بازار مسکن مهر
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: دلال‌بازی برخی افراد باعث شده است که قیمت خانه در شهرهای جدید افزایش یابد که هفته آینده این موضوع با حضور وزیر راه و شهرسازی بررسی می‌شود.

دلالان از هر کیلو گوشت ۴۰ درصد سود می‌برند
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

مدیرعامل اتحادیه دامداران کشور گفت: این اتحادیه به ستاد تنظیم بازار اعلام کرده که دامداران حاضرند گوشت گوساله را به قیمت ۷۴ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه کنند.

دولت در حال اتلاف ذخایر ارزی کشور است
۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶

اصولا سیاست اعطای ارز به هر ایرانی فارغ از نیاز به آن در شرایط تحریمی و محدودیت ارزی امر معمولی است یا تکرار اشتباه توسط دولت و بانک مرکزی است؟

پلیس: سرکرده دلال بازار ارز دستگیر شد
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴

رییس پلیس تهران بزرگ گفت: سرکرده دلال بازار ارز که شبکه ٣٠ نفری داشت در یکی از استان‌های غربی دستگیر شد.

مقابله با سوداگری در بازار مسکن، با مالیات بر عایدی سرمایه
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰

مالیات بر عایدی سرمایه؛ نوعی از مالیات است که بر عایدی(سود) سرمایه اعمال می‌شود. اگر بر ما به التفاوت خرید و فروش مسکن، این نوع مالیات وضع شود؛ از سوداگری در بازار مسکن جلوگیری به عمل خواهد آمد.

۷۰۰ واحد مسکن مهر پردیس در دست یک دلال!
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

مدیرعامل عمران پردیس با اشاره به ارزش‌افزوده حدود ۸ برابری مسکن مهر این شهر طی ۱۸ ماه اخیر، گفت: یک دلال ۷۰۰ واحد مسکن مهر پردیس را در اختیار دارد.

دست دلالان در بازار طرح فروش ویژه حسابی باز است
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳

شاید باورتان نشود ولی این روزها خیلی‌ها کاروکاسبی جدیدی راه انداخته‌اند. بازار خرید و فروش حواله ماشین‌های قرعه‌کشی شده هم رو به داغ شدن است.

فروش ویژه خودرو حمایت از مصرف کننده یا پشتیبانی از دلالان
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰

دکتر ابراهیم زاده نوشت: به نظر می‌رسد تنها و مؤثرترین راه برای کنترل بازار، قطع دست سودجویان از بازار خودرو، ارائه خودروهای با کیفیت به مصرف کننده، واگذاری آن به بخش خصوصی و خداحافظی دولت از این صنعت پیر است.