داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دلال
کرونا یا دلالان؛کدام یک بازار گوشت قرمز را ملتهب کردند؟
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

با شیوع ویروس کرونا در کشور تقاضا برای مصرف مواد غذایی و بعضا ذخیره‌سازی آن بیشتر شد و گوشت قرمز نیز که از این قاعده مستثنی نبود، با افزایش تقاضا و در نتیجه افزایش قیمت مواجه شد که در این راستا مدیرعامل اتحادیه دامداران توضیحانی را درباره بازار گوشت قرمز ارائه کرد.

افزایش قیمت خودرو با وجود رشد تولید!
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶

به اعتقاد دبیر انجمن خودروسازان ایران، اختلاف زیاد قیمت کارخانه و بازار در کنار حجم عظیم پول‌های سرگردان، سبب افزایش قیمت‌ خودرو شده است؛ چراکه سود بالای حاصل از خرید خودرو از کارخانه و فروش آن در بازار آزاد، دلالان را به خرید ترغیب کرده و سبب التهاب بازار این صنعت و ضرر بیشتر خودروسازان شده است.

فیلم: دلالان دست به کار شدند
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴

نسیم آنلاین: خرید و فروش امتیاز مسکن ملی تا ۱۵۰ میلیون تومان گزارش شده است.

تعلل وزارت اقتصاد در ارائه لایحه مالیات بر عایدی سرمایه به نفع ثروتمندان و به ضرر مردم
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

هجوم نقدینگی طی دو سال اخیر به سمت بازارهای مختلف، موجب رشد غیرمنطقی قیمت‌ها و سوداگران در این بازارها شده است. از جمله این بازارها، مسکن است که یکی از حساس‌ترین نیازهای خانوار محسوب می‌شود. تعلل وزارت اقتصاد در ارائه لایحه مالیات بر عایدی سرمایه موجب هجوم سوداگران به بازار مسکن و افزایش فاصله طبقاتی، بی‌عدالتی و افزایش ثروت طبقه ثروتمند سوداگر جامعه شده است که در نتیجه آن هم مردم و هم تولیدکنندگان را نسبت به اقدامات دولت سرد می‌کند.

فیلم: بزرگترین دلالی‌ها و خیانت‌ها در راهروی مجلس در حال انجام است!
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۷

نسیم آنلاین: حبیب‌الله گل محمدی کارشناس اقتصاد سیاسی گفت: با این نمایندگان و با این زد و بندها نمی‌توان مجلس را در راس امور قرار داد. بزرگترین دلالی‌ها در راهروی کمیسیون‌های مجلس در حال انجام است.

شایعه‌سازی دلالان درباره FATF با هدف افزایش دوباره نرخ ارز
۲۴ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۸

برای ایجاد موج افزایش نرخ ارز عده‌ای از دلالان بازار ارز شایعه قرار گرفتن ایران در لیست سیاه FATF را در فضای مجازی را مطرح کردند اما پیگیری‌‌ از یک مقام آگاه در بانک مرکزی نشان می‌دهد FATF هیچ تصمیم جدیدی در ارتباط با ایران اتخاذ نکرده است.

معافیت برای اغنیا و دلالان؛ مالیات برای مردم
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۹

دولت برای جبران کسری بودجه بنزین را گران می‌کند؛ درحالی که وکلا، هنرمندان، پزشکان و همه ثروتمندان مالیات واقعی خود را پرداخت نمی‌کنند که این عین بی عدالتی است! از طرف دیگر سوداگران هم در این وضعیت گرانی از آب گلالود ماهی می‌گیرند.

بازار داغ دلالی سهمیه بنزین در جایگاه ها / آخر ماه ارزانتر!
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱

کمتر از سه هفته پس از دو نرخی شدن بنزین و بازگشت نظام سهمیه‌بندی، در برخی نقاط تهران و شهرستان‌ها بازار خرید و فروش بنزین سهمیه‌ای به نرخ کمتر از ۳ هزار تومان داغ شده است.

خودروسازان در ۶ ماهه اول امسال ۵ هزار میلیارد تومان زیان دیدند
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

دبیر انجمن خودروسازان گفت: در ۶ ماهه اول امسال هر خودروساز ۵ هزار میلیارد تومان زیان کرد.

هر یک کیلو مرغ صادراتی یک دلار ارزآوری دارد
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

عضو هیات مدیره شرکت سپید ماکیان با بیان اینکه هر کیلو مرغی که تولید می‌کنیم در صورت صادرات یک دلار ارزآوری دارد، گفت: درست است که دولت با ارز ۴۲۰۰ تومانی از ما حمایت می‌کند ولی ما می‌گوییم اجازه بدهد که صادر کنیم تا این یک دلار ارزآوری نصیب ما شود.