داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
۷۰۰ واحد مسکن مهر پردیس در دست یک دلال!
۲۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

مدیرعامل عمران پردیس با اشاره به ارزش‌افزوده حدود ۸ برابری مسکن مهر این شهر طی ۱۸ ماه اخیر، گفت: یک دلال ۷۰۰ واحد مسکن مهر پردیس را در اختیار دارد.

دست دلالان در بازار طرح فروش ویژه حسابی باز است
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳

شاید باورتان نشود ولی این روزها خیلی‌ها کاروکاسبی جدیدی راه انداخته‌اند. بازار خرید و فروش حواله ماشین‌های قرعه‌کشی شده هم رو به داغ شدن است.

فروش ویژه خودرو حمایت از مصرف کننده یا پشتیبانی از دلالان
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰

دکتر ابراهیم زاده نوشت: به نظر می‌رسد تنها و مؤثرترین راه برای کنترل بازار، قطع دست سودجویان از بازار خودرو، ارائه خودروهای با کیفیت به مصرف کننده، واگذاری آن به بخش خصوصی و خداحافظی دولت از این صنعت پیر است.

ادامه ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸

طبق اعلام فعالان بازار، سیر نزولی قیمت ها در بازار خودرو کماکان ادامه دارد و احتمالاً این روند تا کاهش اختلاف قیمت بازار و کارخانه به ۱۰ میلیون تومان ادامه خواهد داشت.

تب و تاب دلالان برای فروش خودروها
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲

شروط اعلامی برای خرید و فروش‌های خودرو، از میانه دیروز باعث سرعت‌بخشی به عرضه انواع خودرو در بازار شده، به نحوی که حتی خودروهای صفر تولید سنوات قبل هم در میان آگهی‌ها به چشم می‌خورند.

بی‌تدبیری دولت ۳۰۰۰ میلیارد تومان به جیب دلالان ریخت
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵

برخی فعالان بازار خودرو معتقدند که در اثر بی‌تدبیری متولیان تنظیم این بازار، سه هزار میلیارد تومان سود به جیب دلالان سرازیر شده است.

فیلم: بورس دست دلالهاست
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

دکتر محمدرضا جهان بیگلری بیان کرد: چگونه ممکن است تراز مالی یک شرکت منفی و حتی زیان انباشته هزار میلیارد تومانی داشته باشد، اما قیمت سهامش هر روز در بورس رشد کند، چنین شرکت‌هایی اکنون به وفور در بورس تهران موجود است. بورس دست دلالهاست، و با شانتاژهای خبری نقدینگی را به‌ سمت بازار سرمایه سوق می‌دهند.

کرونا یا دلالان؛کدام یک بازار گوشت قرمز را ملتهب کردند؟
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

با شیوع ویروس کرونا در کشور تقاضا برای مصرف مواد غذایی و بعضا ذخیره‌سازی آن بیشتر شد و گوشت قرمز نیز که از این قاعده مستثنی نبود، با افزایش تقاضا و در نتیجه افزایش قیمت مواجه شد که در این راستا مدیرعامل اتحادیه دامداران توضیحانی را درباره بازار گوشت قرمز ارائه کرد.

افزایش قیمت خودرو با وجود رشد تولید!
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶

به اعتقاد دبیر انجمن خودروسازان ایران، اختلاف زیاد قیمت کارخانه و بازار در کنار حجم عظیم پول‌های سرگردان، سبب افزایش قیمت‌ خودرو شده است؛ چراکه سود بالای حاصل از خرید خودرو از کارخانه و فروش آن در بازار آزاد، دلالان را به خرید ترغیب کرده و سبب التهاب بازار این صنعت و ضرر بیشتر خودروسازان شده است.

فیلم: دلالان دست به کار شدند
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴

نسیم آنلاین: خرید و فروش امتیاز مسکن ملی تا ۱۵۰ میلیون تومان گزارش شده است.