داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
فعالیت روزافزون چین در ایران
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۱

اگر آمریکا بیش از این چین را برای متوقف‌کردن پروژه‌هایش در ایران تحت فشار قرار دهد، آن‌وقت پکن گزینه هسته‌ای خود را که فروش تمام دارایی‌های ۱.۴تریلیون دلاری خزانه‌داری آمریکاست اجرایی می‌کند.

واکنش کواکبیان به نگرانی‌های مصوبه پسماندهای هسته‌ای
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در واکنش به نگرانی یکی از فقهای شورای نگهبان درباره مصوبه مربوط به پسماندهای هسته ای، گفت: اصلا اینگونه نیست که بخواهیم پسماندهای کشورهای دیگر را به کشور خودمان بیاوریم.

اعتمادکنندگان به غرب پای میز محاکمه!
۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۵

این روزها با مرگ برجام و شکست مجدد پروژه اعتماد به غرب و تحریم شدن مأمور رفع تحریم‌ها، رسانه‌های زنجیره‌ای و مقامات دولتی روند مضحکی را در پیش‌گرفته‌اند که تحریم ظریف را ثمره مقاومت او قلمداد کنند و در یک بازی مظلوم نمایانه او را قهرمان ملی جا بزنند.

حدود یک ماه دیگر گام سوم کاهش تعهدات برجام را برمی‌داریم
۱۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

سخنگوی سازمان انرژی اتمی کشورمان از برداشته شدن سومین گام از روند کاهش تعهدات برجامی ایران ظرف یک ماه آینده خبر داد.

اعضاء کمیسیون انرژی به فردو می روند
۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵

اعضای کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی امروز برای بازدید از آخرین فعالیت های صورت گرفته در فردو و روند کارها و اقدامات آنجا به این منطقه می روند.

صبری که دشمن را گستاخ کند راهبردی نیست‌
۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۳

مکرون می‌گوید با ژست های کوچک ایران را باید به پای میز مذاکره برگردانیم و نه تنها در موضوع هسته‌ای بلکه در سایر موارد نظیر موشکی و منطقه با آنها گفتگو کنیم. او خود اعلام می‌کند که تنها فرق ما با آمریکا در برابر ایران اینست که ما برای نرم کردن طرف مقابلمان ژست های کوچک می‌گیریم!

بازدید از مراکز هسته ای توسط کمیسیون امنیت ملی
۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به کلنگ‌زنی فاز دوم نیروگاه اتمی بوشهر در ماه آینده گفت: هیأت رئیسه این کمیسیون مصوب کرد که بازدید از مراکز هسته‌ای در دستورکار قرار گیرد.

تمام چشم‌ها به سازمان انرژی اتمی دوخته شده است
۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۰۶:۳۰

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه با راه اندازی نیروگاه بوشهر حدود ۱۱ میلیون بشکه نفت صرفه‌جویی می‌شود، گفت: ارزش‌افزوده ایجاد شده توسط نیروگاه بوشهر حدود ۷ هزار میلیارد تومان است.

برای گام سوم هنوز تصمیمی اتخاذ نشده
۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: گزینه‌های مختلف در مورد گام سوم بررسی شده ولی اینکه به کدام گزینه روی بیاوریم مستلزم تشکیل جلسات و گفتگو است.

به وعده‌های دولت آمریکا اعتمادی نداریم
۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۷

رئیس سازمان انرژی اتمی در مقاله‌ای در فیگارو نوشت: به وعده‌های دولت آمریکا اعتمادی نداشته و هرگونه مذاکره مستقیم را قاطعانه رد می‌کنیم.