داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قیمت-ارز
وزارت صمت با سرپرست دردی از تولید دوا نمی‌کند
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰

رئیس خانه صنعت و معدن با بیان اینکه در شرایط فعلی کار برای تولیدکننده بسیار سخت شده است، گفت: متاسفانه شش ماه از سال گذشته ولی نه گشایشی در حوزه بانکی اتفاق افتاده و نه در سایر حوزه‌ها از جمله تامین مواد اولیه حمایت لازم از تولیدکننده صورت می گیرد.

ارز دولتی جای دیگر خرج می‌شود اما واردات غذای سگ ثبت می‌شود
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۴

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: مگر در کشور چه قدر حیوان خانگی داریم که حجم بالایی از ارز دولتی به نام واردات غذای سگ و گربه خرج می‌شود، ارزها جای دیگری خرج می‌شود اما به نام سنگ پا و غذای سگ و گربه!

موسایی: دولت اقتصاد را معطل بایدن نکند
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵

عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران گفت: فقر به دلیل توزیع ناکارآمد درآمد و ثروت و افزایش رانت در جامعه افزایش یافته نه تحریم‌ها!

بغزیان: سیاست های غلط ارزی عامل افزایش تورم است
۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۸

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: رئیس جمهور باید درباره سیاست های ارزی کشور، تورم و فشار اقتصادی به مردم‌ در دو سال گذشته به مجلس توضیح دهد 

چرا قیمت دلار بالا می‌رود و همانجا می‌ماند؟
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۶

دکتر عباس دادجوی توکلی بیان کرد: کرونا یکی از دلایل گرانی دلار در هفته‌ها و ماه‌های اخیر است. واقعا چه اتفاقی افتاده که قیمت خانه در تهران در یک ماه یک دفعه متری ۲ میلیون تومان گران می‌شود؟ بزرگترین اشتباه بانک مرکزی این است که نرخ سود را کم کرد، نرخ سود می‌توانست ضربه‌گیر باشد.

جزئیات محکومیت ۲۱ اخلالگر ارزی +اسامی
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵

سخنگوی قوه قضاییه در نشست خبری امروز خود اسامی ۲۱ اخلالگر ارزی را اعلام کرد.

جدول: قیمت طلا، سکه و ارز ۲۸ فروردین ۹۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳

نرخ طلا، سکه و ارز در بازار امروز پنجشنبه ۲۸ فروردین منتشر شد.

ارز مسافرتی را فقط از صرافی‌ها خریداری نمایید
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

در حالی‌که طی دو سه روز اخیر نرخ فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها در حال نزدیک شدن به صرافی‌ها بود، امروز دوباره قیمت فروش یورو در بانک‌ها به روند سابق بازگشت.

سیر نزولی قیمت‌ کاغذ در بازار
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

دبیر اتحادیه کاغذ و مقوای تهران گفت: خوشبختانه در حال حاضر با کنترل قیمت ارز، وضعیت کاغذ هم به ثبات نسبی رسیده؛ به شکلی که قیمت‌ها سیر نزولی دارد.

نامه پژمان‌فر به رئیس قوه قضائیه درباره بدهی ایران ایرتور
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵

یک نمونه از بدهی‌های شرکت ایران ایرتور، رقم ۹۰ میلیون دلار به صندوق ذخیره ارزی است که تاکنون پرداخت نشده و پس از گذشت چندین سال تاخیر قرار است به قیمت ارز در سال ۹۴ آن‌هم بصورت اقساطی از سال آینده پرداخت آن شروع شود!!