داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انقلاب-اسلامی
قدرت دفاعی را با رشد تهدید افزایش می دهیم
۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳

جانشین فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: وقتی تهدید رشد کرده، قطعاً ما هم برای حراست از مرزهای مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع را رشد می‌دهیم.

ملت‌های مسلمان ذلت سازش با صهیونیست‌ها را تحمل نمی‌کنند
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱

حساب کاربری حضرت آیت الله خامنه ای در توئیتر در پیامی نوشت: ملت‌های مسلمان ذلت سازش با رژیم صهیونیستی را به هیچ‌وجه تحمل نخواهند کرد.

سوژگی زنان؛ نگاهی به وجه مغفول در مناقشات اخیر حجاب
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۷

حجاب و پوشش نیز ربطی وثیق با هویت متکثر و سوژگی زنان امروز ایرانی دارد. طرح مقوله حجاب و بررسی آن بدون درنظر گرفتن هویت زنی که سال‌هاست به سوژگی رسیده است و انقلاب اسلامی نیز بستری مهم برای اوج گرفتن سوژگی‌اش بوده است، طرح موضوع به صورت ناقص و همراه با نادیده گرفتن بخش مهمی از تحولات مربوط به جامعه است. فهم و بررسی حجاب در ایران معاصر در کنار مسائل رسانه‌ای، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی مربوط به آن؛ بدون در نظر گرفتن سوژگی متحول شده زنان فهمی ناقص و غیردقیق است.

روایت رهبر معظم انقلاب از تشکیل حکومت جهانی
۱۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱

ما آن وقتی می‌توانیم حقیقتاً منتظر به حساب بیاییم که زمینه را آماده کنیم. برای ظهور مهدی موعود (ارواحنافداه) زمینه باید آماده بشود؛ و آن عبارت از عمل کردن به احکام اسلامی و حاکمیت قرآن و اسلام است

پلیس در تراز انقلاب اسلامی عاملی بازدارنده درمقابل هنجارشکنان است
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

ستاد کل نیروهای مسلح با صدور بیانیه‌ای ضمن گرامیداشت روز نیروی انتظامی، تاکید کرد: پلیس در تراز انقلاب اسلامی عاملی بازدارنده درمقابل هنجارشکنان است.

پادکست تارکد: کورتاژ دوم
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹

چه اتفاقاتی صدام را مجاب کرد تا به ایران حمله کند؟

فیلم: صداوسیما در خدمت انقلاب اسلامی نیست!
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۵

«کوشکی» فعال رسانه‌ای در گفتگوی با «نسیم آنلاین»: معاونت سیاسی صداوسیما خبرنگار و خبر محور و حقیقت محور نیست.

حکایت فرزانگی و جوانمردی
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

دومین فردی که در مقام مرجعیت، در مقابله با نظام اسلامی در سال۸۸ آتش زیادی افروخت، آیت‌الله صانعی بود؛ بطوریکه فتنه‌گران شعار «دو مرجع واقعی، منتظری، صانعی» سر می‌دادند. صانعی علاوه بر مواضع شاذ فقهی‌اش، در روزهای فتنه۸۸، پیام‌های حمایت‌آمیز زیادی برای سران فتنه نگاشت و آنها را به مقاومت در برابر نظام اسلامی تشویق کرد.

فیلم: واکنش رفیعی به کلیپ حُرّ حسن آقامیری
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲

حجت‌الاسلام ناصر رفیعی در حاشیه تفسیر سوره حجرات در جامعةالمصطفی العالمیه شهر قم، گریزی به حاشیه‌های این روزها و جعل و استفاده ابزاری از دین توسط افرادی که هدفی جزء خودنمایی و جذب مخاطب ندارند، زد.

دخالت مستقیم صهیونیست‌ها در جنایت ۱۷ شهریور
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران می‌گوید طبق برخی اسناد به دست آمده رژیم صهیونیستی به طور مستقیم در جنایت ۱۷ شهریور ۱۳۵۷ حضور و هدایت این عملیات و جنایت را به عهده داشت.