داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انقلاب-اسلامی
لاریجانی: حضور مردم در انتخابات ریل آمریکایی‌ها را عوض می‌کند
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۲

رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) با اشاره به اهمیت حضور مردم در انتخابات روز جمعه گفت: اصولاً نهادهای جمهوری اسلامی ایران به وسیله انتخابات شکل می‌گیرند و کارآمدی آنها به آن بستگی دارد.

برخی نمایندگان مجلس نوکر و کُلفَت امریکا بودند
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

رهبر انقلاب اسلامی همچنین با اشاره به مشکلات عمیق و گسترده اجتماعی و اقتصادی جامعه امریکا برخلاف ظاهر بزک کرده آن، افزودند: امریکا در حال حرکت به سمت فروپاشی از درون است و شکوه و جلال ظاهری آن مانع از غرق شدنش نخواهد شد.

برگزاری کارناوال های تبلیغاتی جرم است
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: برگزاری کارناوال‌های تبلیغاتی براساس قانون انتخابات، جرم است و کسانی که چنین کاری انجام دهند بر اساس جرایم درجه ششم با آنها برخورد خواهد شد.

با استقبال مخاطبان «کمیته مشترک» تمدید شد
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۸

نمایش «کمیته مشترک» به کارگردانی میلاد جباری مولانا که تا ۲۵ بهمن اجرا داشت، با استقبال مخاطبان تمدید شد.

متن کامل وصیت‌نامه الهی‌سیاسی سپهبد قاسم سلیمانی
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۳

امروز قرارگاه حسین‌بن‌علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم‌ها میمانند. اگر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی‌ماند.

مدیریت جوانان انقلابی ، تنها راه برون رفت از بن بست اقتصادی فعلی
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴

حامد ربطی ؛توسعه هر کشوری در گرو گسترش شاخص های علمی و پژوهشی است و گسترش این شاخص ها در گرو بروز رسانی افکار و اذهان جوامع خواهد بود.

پیام تبریک «اسماعیل هنیه» به رهبر انقلاب
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰

رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در پیامی به رهبری، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک و از مواضع ایران در حمایت همیشگی از مسأله فلسطین قدردانی کرد.

وزیر آموزش و پرورش: مردم به آرمان‌های انقلاب اسلامی وفادار هستند
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

محسن حاجی‌میرزایی با تاکید بر این که آرمان‌های انقلاب همچنان زنده است و مردم نیز به آنها وفادار هستند، گفت: حضور مردم در مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن به معنای پیوند مردم با آرمان‌های انقلاب و رهبری است.

عکس: حضور حجت‌الاسلام مجتبی خامنه‌ای در راهپیمایی ۲۲ بهمن
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲

حجت‌الاسلام مجتبی خامنه‌ای فرزند رهبر معظم انقلاب دقایقی پیش در کنار ملت همیشه در صحنه ایران، در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرد.

حماسه‌سرایی حاج میثم مطیعی در میدان آزادی
۲۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

میثم مطیعی ذاکر اهل بیت(ع) با حضور در جایگاه خبرنگاران واقع در مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در میدان آزادی ابیاتی را در رسای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی سرود.