داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انقلاب-اسلامی
هر زمان از دشمنان دل بکنیم و به جوانان اعتماد کنیم پیروزیم
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

نماینده شاهرود و میامی در مجلس گفت: در این چهل سال اخیر انقلاب اسلامی هر زمانی که از دشمنان دل بریدیم و به جوانان اعتماد کردیم خداوند قادر متعال ما را پیروز گردانید.

علت مشکلات کشور روحیه لیبرال مسلکی است
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷

حجت الاسلام رئیسی با بیان اینکه هر جا تفکر انقلابی باشد، کارها پیش می رود و هر جا مشکل داشته‌ایم روحیه لیبرال مسلکی حاکم بوده است، تاکید کرد: تفکر انقلابی به معنای بی برنامگی و دوری از عقلانیت نیست. برنامه‌ریزی، مسئولیت‌پذیری، عقلانیت و آینده نگری از مهم‌ترین مولفه‌های اندیشه انقلابی است، چنانکه به اذعان دوست و دشمن، شخصیتی مانند حاج قاسم سلیمانی فراتر از یک فرمانده نظامی، یک استراتژیست و دیپلمات بسیار قوی بود.

با رزمندگان بدون‌مرز آشنا شوید
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۸

نیروی قدس سپاه یا به تعبیر رهبر معظم انقلاب «رزمندگان بدون مرز» تا پیش از گسترش پدیده تروریسم تکفیری در منطقه و نقش کلیدی این نیرو در مقابله با آن چندان برای عموم شناخته شده نبود.

عادل الجبیر: تهران باید از صدور انقلاب دست بردارد
۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰

وزیر مشاور دولت سعودی در امور خارجه با طرح ادعاها و اتهام‌های سابق خود علیه ایران، گفت که تهران برای گفت‌وگو باید رفتار خود را تغییر دهد.

جبهه فرهنگی انقلاب «رسانه» ندارد
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴

در عرصه فرهنگ سرچشمه‌­ها را به دست آدم‌­هایی که اساسا فرهنگی هستند و نسبت مستقیم با فرهنگ دارند نسپردیم. شما ببینید در کشور ما که انقلابش داعیه فرهنگی بودن دارد و انقلابی مسلحانه نبوده، ۱۲ سال دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی یک دامپزشک بود.

بسط زمان خدا در مکان جغرافیایی اسلام
۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶

ابراهیم فیاض جامعه‌شناس و استاد دانشگاه، شهادت سردار سلیمانی را سرآغاز شکل‌گیری نظم اجتماعی جدیدی دانست.

پیام رهبر انقلاب به بیستمین کنگره سرداران و ۴۰۰۰ شهید منطقه ۱۷
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰

پیام حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای به بیستمین کنگره سرداران و ۴۰۰۰ شهید منطقه ۱۷ تهران توسط سردار جباری فرمانده سپاه ولی امر و با حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه و خانواده‌های معظم شهدا در منطقه ۱۷ قرائت شد.

شکستن هیمنه پوشالی آمریکا توسط سپاه ارزشمند است
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

نماینده بهار و کبودرآهنگ در مجلس با بیان اینکه سپاه در انتقام سخت از آمریکا ده‌ها موشک به پایگاه عین‌الاسد شلیک کرد، گفت: شکستن هیمنه پوشالی آمریکا توسط سپاه ارزشمند و تاثیرگذار است.

حسن روحانی: اهداف بلند انقلاب با تلاش و جهادِ پیگیر، امکان پذیر است
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰

رئیس‌جمهور با بیان اینکه امروز از هر روز دیگر روحیه مردم برای مقاومت و ایستادگی بیشتر است، گفت به دلیل آنکه دشمن همه فشار خود را به مردم ما وارد کرده است.

وارد سومین جبهه حق و باطل شده‌ایم
۲۷ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۱

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکا با ترور «حاج قاسم» وارد فاز نظامی شد و ما هم رسماً قدرت او را با موشک به تمسخر گرفتیم.