داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انقلاب-اسلامی
پیام رهبر انقلاب در پی فاجعه در بیروت؛ با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۲

رهبر معظم انقلاب اسلامی طی پیامی در پی فاجعه دردناک بندر بیروت تاکید کردند: در فاجعه دردناک انفجار بندر بیروت که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد زیادی از مردم و خسارات شدید شده با شهروندان عزیز لبنانی همدردیم و در کنار آنان هستیم.

پرچم و نشان فداکاری به دانشگاه افسری امام علی(ع) ارتش اهدا می‌شود
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۳

پرچم و نشان «فداکاری» با پیشنهاد ارتش و ستاد کل نیروهای مسلح و موافقت فرمانده معظم کل قوا به دانشگاه افسری امام علی(ع) ارتش اهدا می‌شود.

حقیقت بالا رفتن پرچم چین در سیرجان چیست؟
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۲

برخی رسانه های معارض با انقلاب اسلامی با انتشار ویدئویی از برافراشته شدن پرچم کشور چین در سیرجان، شایعه واگذاری معادن سنگ گل گهر، گهرزمین و فولاد سیرجان به چینی ها را منتشر کردند.

«شهدای کمیته» قهرمانان مظلوم و گمنام
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۳

با شروع به کار کمیته یک نظمی‌پیدا شد و بعد از آن هم نهادهای دیگر ایجاد شد، آن زمان کمیته در کنار شهربانی سابق و ژاندارمری نقش خوبی ایفا کرد.

دیوان عدالت باید همواره به دنبال حاکمیت قانون باشد
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۲

رئیس قوه قضاییه گفت: دیوان عدالت اداری از افتخارات نظام اسلامی است که بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برای دفاع از حقوق مردم و شهروندان تشکل شده تا اجازه ندهد هیچ کسی با هر جایگاهی حقوق عمومی را ضایع کند و همواره به دنبال حاکمیت قانون است.

گام دوم انقلاب باید همراه با جهش انقلابی باشد
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۴

علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: سرمایه‌های علمی و مدیریتی جوان و ظرفیت‌های بی بدیل بخش خصوصی تضمین کننده شکوفایی اقتصادی و توسعه پایدار است.

ما، کرونا و عصر جدید عالم
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷

رخدادهای در حال وقوع یا به وقوع پیوسته دنیا نشان از تحولات عمیقی دارد که در حال تکوین نظم نوین جهانی هستند و نوع نگرش و عملکرد امروز ما نقش مستقیمی در جایگاه¬مان در نظم آینده جهانی دارد.

نامه موسوی خوئینی‎ها تخریب و بی انصافی محض است
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۹

نماینده خبرگان نامه موسوی خوئینی‎ها را اهانت آمیز خواند و گفت: این نامه‎‏ها، آتش تهیه برای آشوب‎های بعدی است؛ می‎خواهند بگویند: کی بود، کی بود ما نبودیم.

پادکست: زبان انقلاب (قسمت دوم)
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۷

نسیم آنلاین: حکایت مردی که با زبان انقلاب سخن می گفت.

تصویر دیده نشده از رهبر انقلاب در منزل شهید بهشتی
۶ تیر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۶

تصویری دیده نشده از رهبر انقلاب و شهید بهشتی را در ادامه می‌بینید.