داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار رئیس-قوه-قضاییه
دستورالعمل مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان ابلاغ شد
۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴

دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان و پیشگیری از آن، در ۱۲ ماده از سوی رئیس قوه قضاییه ابلاغ شد.

مسئولان و سیاسیون از حاشیه‌سازی پرهیز کنند
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

حجت الاسلام رییسی با اشاره به ابلاغ سند امنیت قضایی گفت: سند امنیت قضایی، براساس تکلیف قانون برنامه ششم توسعه ابلاغ شد؛ محتوای این سند، حق‌الناس است که قبل از اینکه موضوع مدعیان دروغین حقوق بشر باشد اولا آموزه قرآن کریم و پیامبر رحمت است؛ ثانیا تاکید همیشگی امام و رهبری بوده است.

خط و نشان حجت الاسلام رئیسی برای بانک‌ها
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹

رئیس قوه قضائیه گفت: برخورد با تصرفات حکومتی را از خود شروع کردیم. اگر نتوانیم بخش هایی که به نحوی با سازمان ها در ارتباط هستند را به رعایت قوانین موظف کنیم، از مردم باید چه انتظاری داشته باشیم.

رئیسی: در برابر سارقان حرفه‌ای، قاچاقچیان مواد مخدر و اشرار باید مقتدرانه ایستاد
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۵

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه اقتدار در پلیس مردمی جلوه گر است، حمایت از مردم و حفظ امنیت آنها را از شاخصه‌های پلیس مقتدر دانست و خطاب به نیروی انتظامی گفت: مقتدرانه در برابر سارقان حرفه ای، سارقان سابقه دار، قاچاقچیان مواد مخدر و قاچاق سازمان یافته و اشرار باید ایستاد.

حجت الاسلام رئیسی «سند امنیت قضایی» را ابلاغ کرد
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

سند امنیت قضایی در ۳۷ ماده از سوی حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضائیه ابلاغ شد.

منابع عظیم اقتصادی و تجاری استان‎ها به سرعت وارد چرخه تولید شود
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸

رئیس قوه قضاییه به همکاران دستگاه قضا در سراسر کشور دستور داد که منابع عظیم اقتصاد استان‌های مختلف را با همکاری مسؤولان اجرایی شناسایی و به سرعت وارد چرخه تولید کنند.

حق الوکاله وکیلی که بداند از باطل دفاع می‌کند بی تردید اکل مال به باطل است
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

رئیس قوه قضائیه گفت: همه کسانی که با قوه قضاییه مرتبط هستند باید بدانند همکاران این مجموعه سالم و پاک، هیچ گونه ناسلامتی و فساد را برنمی تابند. وکلا هم باید از حق دفاع کنند و اگر وکیلی بداند از باطل دفاع می‌کند، اما فقط به خاطر دریافت حق الوکاله این کار را می‌کند، بی تردید پولی که می‌گیرد اکل به مال باطل است.

تقدیر حجت الاسلام رئیسی از حضور مقتدرانه مرزبانان
۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶

رئیس قوه قضائیه با خداقوت به مرزبانان گفت: نیروهای مقتدر، با بصیرت، تیزبین و مصممی در مرز حضور دارند که قطعا در دل اشرار، تروریست ها و اربابانش تردید ایجاد می‌کنند.

دادگاه‌های تخصصی راه‌اندازی می‌شود
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه امروز در بهترین شرایط و وضعیت امنیتی هستیم، گفت: در کنار نیروهای امنیتی نقش مردم نیز نقش بی‌بدیل است.

مردم اظهار ناتوانی مسئولان در حل مشکلات را نمی‌پذیرند
۱۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹

رئیس دستگاه قضا «امیدآفرینی» را راهبرد اساسی امروز نظام عنوان و تصریح کرد: مردم اظهار عجز و القای ناتوانی مسئولان مسئولان در حل مشکلات کشور را نمی‌پذیرند و خواستار همت و کار و تلاش آن‌ها برای گره گشایی از امور هستند.