داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
روسیه و ایران بهار درباره همکاریهای هسته‌ای گفتگو می‌کنند
۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳

معاون وزیر امو خارجه و مذاکره کننده ارشد هسته‌ای روسیه اعلام کرد که ایران و روسیه بهار درباره همکاری‌های هسته‌ای خود رایزنی می‌کنند.

شریعتمداری: آقای روحانی! اصل نظام بهانه آمریکاست
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۵

این سخن رئیس‌جمهور محترم که می‌خواهند بهانه‌ها را از دست آمریکا بگیرند! نیز قابل فهم نیست! اولاً؛ در مقابل آن همه امتیازات نقدی که در مذاکرات هسته‌ای به آمریکا دادید، غیر از فاجعه برجام چه دستاوردی داشته‌اید

لس‌آنجلس‌تایمز: آمریکا در بحث کره شمالی به خانه اول خود بازگشت
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳

یک روزنامه مشهور آمریکایی در تحلیلی به بررسی تحولات اخیر در روابط واشنگتن و پیونگ‌یانگ و به بن‌بست رسیدن مذاکرات هسته‌ای دو کشور پرداخته است.

بولتون: اظهارات ترامپ درباره توقف برنامه هسته‌ای کره‌شمالی دروغ است
۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸

مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید با اعلام اینکه دولت آمریکا درباره توقف جاه‌طلبی‌های اتمی کره شمالی دروغ می‌گوید گفت ایده فشار حداکثری علیه کره شمالی درست نیست.

مسکو: آمریکا مذاکرات با کره شمالی را به بن بست کشاند
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹

نماینده روسیه در سازمانهای بین‌المللی بدعهدی واشنگتن در لغو تحریم‌های کره شمالی علیرغم خودداری «پیونگ‌یانگ» از آزمایشات اتمی را علت به بن‌بست خوردن مذاکرات خلع سلاح اتمی با این کشور شرق آسیا دانست.

مجلس آینده؛ باید دولت را تغییر دهد یا رفتارش را!
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

فکر می کنم در مجلس آینده فارغ از اینکه آقای روحانی استیضاح بشود یا نشود راجع روند و رفتار دولت باید تغییر جدی ایجاد شود. یعنی مجلس آینده ان شالله اگر مجلسی مردمی باشد حتما یا باید این دولت را مجبور به تغییر رفتار بکند یا تغییر بدهد.

آمریکا خطاب به کره شمالی: بیاید مذاکره کنیم!
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰

نماینده ویژه آمریکا در امور کره شمالی با خصمانه خواندن اظهارات و اقدامات اخیر پیونگ یانگ، خواستار از سرگیری مذاکرات ۲ کشور شد.

آیا با برجام از ذیل فصل هفتم خارج شدیم؟
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

یکی از ادعاهایی که پس از تصویب برجام تاکنون از طرف دولتی ها و حامیان برجام مکرر مطرح شده این است که اگر برجام هیچ دستاوردی نداشته باشد حداقل ما را از ذیل فصل هفتم منشور سازمان ملل خارج کرده است. حسن روحانی و مقامات دولتی بعد از عدم حصول دستاورد اقتصادی در فضای پسابرجام این گزاره را بدون هیچگونه استناد منطقی بیشتر از قبل تکرار می کنند تا بلکه یک دستاورد برای خسارت محض برجام بتراشند

بن‌علوی در ایران چه می‌کند؟
۱۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

یوسف بن‌علوی وزیر خارجه عمان از روز گذشته در ایران به‌سر می‌برد و تاکنون با مقامات عالی‌رتبه ایرانی از جمله حسن روحانی رئیس‌جمهور، محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه، علی لاریجانی رئیس مجلس و علی شمخانی دبیر شورای‌عالی امنیت ملی دیدار و گفتگو کرده است.

سفر معاون وزیر خارجه کره شمالی به روسیه
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

یک مقام بلندپایه کره شمالی احتمالاً برای رایزنی پیرامون مذاکرات پیونگ یانگ- واشنگتن راهی روسیه شده است.