داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار احمد-توکلی
توکلی: صلاحیت تاجگردون نباید تائید می‌شد
۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶

رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت با بیان اینکه تاجگردون نباید از سوی شورای نگهبان تائید می‌شد، گفت: منتخب گچساران در امانت در اختیارش خیانت کرده و تائید او از سوی مجلس یازدهم گناه بزرگی است.

مایه گذاری از «گردن» و «لرها» و «نترسیدن» در نامه‌ی تند تاجگردون به توکلی
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۹

منتخب مردم گچساران در مجلس طی نامه‌ای به احمد توکلی تصریح کرد: من را از مواد قانون مجازات اسلامی نترسانید.

احمد توکلی: به اعتبارنامه «تاجگردون» رأی ندهید
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶

رئیس هیئت‌ مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای به اعضای کمیسیون تحقیق مجلس شورای اسلامی درخواست کرد که به اعتبارنامه «غلامرضا تاجگردون» منتخب مردم گچساران در مجلس رأی ندهند.

رئیس دیوان محاسبات باید دست پاک، بی‌طرف و شجاع باشد
۲۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶

نماینده ادوار مجلس گفت: رئیس دیوان محاسبات تنها زمانی می‌تواند با متخلفین مالی برخورد کند که دست پاک و شجاع باشد، در غیر این صورت نمی‌تواند برخورد اساسی داشته باشد.

رایزنی پوری‌حسینی برای کشت و صنعت مغان بیرون از زندان
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷

رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت گفت: پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی از زندان مرخصی گرفته بود تا در هیئت داوری به نفع خریدار متخلف کشت و صنعت مغان رایزنی کند.

امتیازات و مجوزهای نمایندگان و اطرافیانشان را لغو کنید
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳

رئیس دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس قوه قضائیه از او خواست تا مجوزها و امتیازات دریافتی نمایندگان ادوار مجلس را بررسی و لغو کنند.

توصیه توکلی درباره کشت و صنعت مغان
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵

رئیس هیات‌مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت خواستار شد که تا پیش از روشن شدن وضعیت اعلام جرم نسبت به نحوه واگذاری غیرقانونی کشت و صنعت مغان در دادگاه رسانه، از انجام هرگونه تشریفات جدید خودداری کند.

توکلی: مناطق آزاد جدید نباید ایجاد کنیم
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴

عضو مجمع تشخیص مصلحت با بیان اینکه نظام عقل حکم می‌کند به استناد تجربیات شکست‌خورده، مناطق آزاد جدید ایجاد نکنیم، گفت: از افزایش مناطق آزاد و ویژه به بیش از ۱۰۰ منطقه احساس شرم می‌کردم.

توکلی: مجلس جای معامله وزرا بر سر منافع مردم نیست
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۸

احمد توکلی گفت: مجلس جای لابی است و در تمام مجالس دنیا، اقدام عقلایی این است اما اگر بگویند اگر این لایحه را تایید نکنید، فلان اقدام را نیز انجام نمی‌دهیم، معامله بر سر مسائل مردم محسوب می‌شود.

رئیس دیده‌بان شفافیت خطاب به وزیر جدید: فسادزدایی کنید
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۹

رئیس دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای به وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به برخی از بخشنامه‌های فسادزا و تعارضات منافع موجود در بدنه این وزارتخانه، خواستار رفع آن‌ها شد.