داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار احمد-توکلی
واکاوی مکالمه تلفنی «احمد توکلی» با «محسن هاشمی»
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹

محسن هاشمی از دادن لیست مکتوب املاک واگذار شده شهرداری به رئیس هئیت مدیره دیده‌بان شفافیت امتناع کرد و گفت حضوری به شورا بیاید. توکلی امروز در خصوص مکالمه تلفنی‌اش با هاشمی مواردی را مطرح کرد و گفت منطقش این است که اسناد را بدهند.

احمد توکلی خطاب به هاشمی: نماینده به شورا می‌فرستم
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

اعضای شورا بارها در خصوص املاک واگذار شده در دوران قالیباف اظهار نظر کرده اند. طی روزهای گذشته احمد توکلی به این موضوع ورود کرد اما محسن هاشمی رئیس شورای شهر گفت لیست مکتوب نمی‌دهیم. در همین زمینه معاون قالیباف در شهرداری نیز خواستار انتشار لیست شد.

درخواست توکلی درباره برگزاری آزمون‌ها
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

رئیس هیأت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به وزیر علوم خواستار تمدید برگزاری آزمون منابع نظام قدیم در سال 1400 شد.

نامه توکلی به وزیر دادگستری: قرارداد واگذاری کشت و صنعت مغان را باطل کنید
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱

رئیس هیات مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای خطاب به وزیر دادگستری گفت: با رجوع به رأی اول هیات داوری، قرارداد واگذاری کشت و صنعت مغان را باطل کنید.

احمد توکلی: نباید دادرسی عادلانه فدای ویژگی دادگاه‌ها شود
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

رئیس هیئت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت در خصوص دادگاه‌های ویژه مفاسد اقتصادی به رئیس دستگاه قضا نامه نوشت.

اگر کاری نکنیم با این دست فرمان، سقوط در پیش است
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۰

احمد توکلی نوشت: اگر ساقط کردن کشور در چند سال دیگر برای جبران ندانم کاری، راحت طلبی و فساد نامش گشایش است، پس فلاکت چیست؟ خوش بین که باشیم می گوییم نه میدانند، نه می توانند و نه می‌خواهند.

اعتراض عضو مجمع تشخیص به نوع اطلاع‌رسانی ریاست‌ جمهوری
۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶

عضو تشخیص مصلحت نظام افزود: این الگوی نادرست در بزنگاه‌های مختلف از جمله در زمان اعلام افزایش قیمت بنزین کاملا نمایان شد.

احمد توکلی: کوپن باید برگردد
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶

عضومجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به لزوم بازگشت کوپن به اقتصاد کشور گفت: به دلیل سیاست های ارزی نادرست دولت، مردم آبگوشت که هیچ، حتی نمی توانند اشکنه بخورند.

خداحافظی «احمد توکلی » با الف
۱۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲

احمد توکلی ضمن خداحافظی از صاحب امتیازی سایت خبری - تحلیلی الف گفت: ترجیح دادم که کار ومسئولیت را به جوان ترها بسپرم و خودم هم در کنار آنها فعالیت داشته باشم.

نامه توکلی به رئیس جمهور؛ انحصار در واردات کالاهای اساسی شکسته شود
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱

رئیس هیات مدیره دیده بان شفافیت و عدالت در نامه ای به رئیس جمهور خواستار شکست انحصار در تخصیص ارز برای واردات کالاهای اساسی شد.