داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار احمد-توکلی
توکلی: مفسدها آنقدر قوی شده اند که نمی‌توانیم با قوانین جاری با آنها مبارزه کنیم
۲۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: پیش از این گفته بودم که جمهوری اسلامی ایران با کودتا، جنگ، حمله نظامی و ... ساقط نمی‌شود بلکه این فساد است که سبب سقوط هر حکومتی خواهد شد.

افشاگری احمد توکلی از زمین‌خواری دو مامور وزارت اطلاعات
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

رئیس هیئت‌مدیره سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت در نامه‌ای به رئیس قوّه قضائیه از تخلف در واگذاری اراضی کشاورزی منطقه نیاوران قزوین به دو مامور وزارت اطلاعات پرده برداشت.

فساد سیستمی به منزله فساد نظام نیست
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۰

توصیه من آن ست که مطالعه جامع و همه جانبه موردی از فساد های موجود و فاسدان آنها صورت بگیرد، تا معلوم شود که زمینه های اجتماعی و اقتصادی رشد مفاسد به طور عام و مفاسد اقتصادی به طور خاص چیست؟

قوه قضاییه جناحی برخورد نمی‌کند
۲۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰

رئیس هیئت مدیره دیده‌بان شفافیت و عدالت با تاکید بر اینکه اتهام جناحی بودن برچسبی است که آقای روحانی باید از آن پرهیز کنند،گفت: قوه قضاییه جناحی برخورد نمی‌کند اما برای بی اثر کردن اقدامات این قوه، آن را به جناحی بودن متهم می‌کنند.

خط و مشی آقای رئیسی قضات پاکدست را شجاع می‌کند
۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۰

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با حمایت از رویکرد قوه قضائیه در مبارزه با فساد نوشت: اگر کارکنانی که حافظ حسن اجرای قانون هستند دست به قانون شکنی بزنند نباید به آنان رحم کرد زیرا آنان علاوه بر ارتکاب جرمی، به قانون ضربه میزنند که جرمش بیشتر است.

گرایش دولت اصلاحات،لیبرال سرمایه‌داری بود
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۵

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مهم‌ترین بحران در دولت آقای هاشمی، مسئله اوج گرفتن چالش بدهی‌های خارجی و نکول مطالبات کشورهایی همچون ژاپن و آلمان از ایران بود. در این مسئله، ضمن اینکه مدیریت بدهی‌ها به‌صورت درستی صورت نپذیرفت، در اجرا نیز به جهت عدم رعایت برخی ملاحظات، اعتبار بین‌المللی کشور تحت‌الشعاع قرار گرفت.

مارمولک‌های فساددر جامعه، اژدها شده‌اند
۱۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مبارزه جدی با فساد دیر پا گرفت و مارمولک‌ها، اژدها شدند گفت: قوه قضائیه همچنان بی‌طرفی خودش را در پرونده‌های فساد حفظ کند.

توکلی طی نامه‌ای به لاریجانی: درباره آن دو خائن توصیه کردید
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶

احمد توکلی، رئیس سازمان دیده‌بان شفافیت و عدالت طی نامه‌ای خطاب به دکتر علی لاریجانی درخواست کرد تا با اصلاح فوری آیین‌نامه داخلی مجلس، متهمان به فساد و خیانت را تا محکومیت یا برائت، از ورود به خانه ملت منع کند.

مجلس دهم ضعیف‌تر از آن است که بتواند جلوی فساد را بگیرد
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳

چند ماه دیگر مردم باید آستین‌ها را برای انتخابات مجلس یازدهم بالا بزنند. بدون تعارف مجلس دهمی‌ها اعم از اصولگرا و اصلاح‌طلب نتوانستند رضایت مردم را آن‌گونه که باید و شاید جلب کنند. تا آنجا که احمد توکلی می‌گوید مجلس دهم ضعیف‌ترین مجلس شورای اسلامی بوده و از این نظر در میان سایر مجالس بی‌سابقه است.

پیش خور شدن منابع دولت سیزدهم توسط دولت حسن روحانی
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

روزنامه شرق امروز در گزارشی از پیش خور شدن منابع دولت سیزدهم توسط دولت حسن روحانی خبر داد.