داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-تعاون-کار-و-رفاه-اجتماعی
مهلت ثبت‌نام تسهیلات کرونایی تمدید شد
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۳

سخنگوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تمدید دو هفته‌ای ثبت‌نام برای تسهیلات کرونایی خبر داد.

تمدید اعتبار دفترچه های بیمه تا پایان مرداد
۱۷ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲

معاون وزیر کار گفت: با موافقت متولیان ذی ربط، دفترچه های بیمه تا پایان مرداد ماه تمدید اعتبار شدند.

نه دولت به فرزندآوری!
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷

در حالی که دولت می‌تواند با حذف یارانه سه دهک بالای جامعه،سالانه 9/10هزار میلیارد تومان در منابع صرفه‌جویی کند با مصوبه جدید خود به دنبال حذف یارانه موالید جدید به بهانه حمایت از خانواده‌های محرم است

۷۰۳ هزار و ۴۳۰ نفر مشمول دریافت بیمه بیکاری شده اند
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

مدیرکل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تعداد افرادی که تا به امروز در سامانه درخواست بیمه بیکاری وارد و ثبت نام کرده اند ۸۴۰ هزار و ۹۴۴ نفر است که از این تعداد ۷۰۳ هزار و ۴۳۰ نفر مشمول دریافت بیمه بیکاری شده اند.

صاحبان مشاغل بی‌ثبات تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برنامه اعطای وام یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۲میلیون تومانی به حدود دو میلیون نفر از صاحبان مشاغلی مانند دستفروشان و رانندگان موتورسیکلت خبرداد.

تشریح جزئیات اجرای طرح خرید اعتباری
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تهیه طرح خرید اعتباری خبر داد و گفت این طرح در ماه های آتی با همکاری بانک مرکزی، نظام بانکی، وزارت اقتصاد، وزارت صمت و سیستم تولید و توزیعی با هدف تحریک تقاضا در کشور اجرا می شود.

پیش بینی بیکاری حداقل ۲.۸۷ میلیون نفر بخاطر کرونا
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳

مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر اینکه حمایت از بنگاه ضریب اصابت پایینی به دهکهای پایین درآمدی دارد، تاکید کرد: در شرایط فعلی، قرار دادن حمایت از خانوار برای تامین معیشت اولویت دارد.

جزییات واریز وام یک میلیون تومانی ۵ میلیون جامانده
۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تلاش می‌شود تا پایان این هفته به ۵ میلیون و ۱۸۳ هزار خانوار باقی مانده که پیامک‌های آنها دریافت شده است نیز این تسهیلات ارائه شود.

وزیر اقتصاد: با روش ETF همه می‌توانند سهام بخرند
۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

فرهاد دژپسند گفت: در روش ETF همه می‌توانند سهام بخرند و هر کس که با کارت ملی یک سقفی خرید می کند از تخفیف هم برخوردار می شود.

بازنگری مجدد بر دستمزد ٩٩ کارگران
۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹

با بالا گرفتن انتقادها نسبت به تعیین دستمزد ٩٩ کارگران، جلسات بازنگری با حضور نمایندگان کارگری و کارفرمایی در این خصوص شروع شده است.