داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزارت-تعاون-کار-و-رفاه-اجتماعی
صاحبان مشاغل بی‌ثبات تا ۲میلیون تومان وام می‌گیرند
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از برنامه اعطای وام یک میلیون و ۵۰۰ هزار تا ۲میلیون تومانی به حدود دو میلیون نفر از صاحبان مشاغلی مانند دستفروشان و رانندگان موتورسیکلت خبرداد.

تشریح جزئیات اجرای طرح خرید اعتباری
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۳

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تهیه طرح خرید اعتباری خبر داد و گفت این طرح در ماه های آتی با همکاری بانک مرکزی، نظام بانکی، وزارت اقتصاد، وزارت صمت و سیستم تولید و توزیعی با هدف تحریک تقاضا در کشور اجرا می شود.

پیش بینی بیکاری حداقل ۲.۸۷ میلیون نفر بخاطر کرونا
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳

مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر اینکه حمایت از بنگاه ضریب اصابت پایینی به دهکهای پایین درآمدی دارد، تاکید کرد: در شرایط فعلی، قرار دادن حمایت از خانوار برای تامین معیشت اولویت دارد.

جزییات واریز وام یک میلیون تومانی ۵ میلیون جامانده
۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تلاش می‌شود تا پایان این هفته به ۵ میلیون و ۱۸۳ هزار خانوار باقی مانده که پیامک‌های آنها دریافت شده است نیز این تسهیلات ارائه شود.

وزیر اقتصاد: با روش ETF همه می‌توانند سهام بخرند
۲۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

فرهاد دژپسند گفت: در روش ETF همه می‌توانند سهام بخرند و هر کس که با کارت ملی یک سقفی خرید می کند از تخفیف هم برخوردار می شود.

بازنگری مجدد بر دستمزد ٩٩ کارگران
۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹

با بالا گرفتن انتقادها نسبت به تعیین دستمزد ٩٩ کارگران، جلسات بازنگری با حضور نمایندگان کارگری و کارفرمایی در این خصوص شروع شده است.

اختصاص کارت اعتباری دو میلیونی به اقشار آسیب‌پذیر
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳

کارت‌های اعتباری یک و دو میلیون تومانی در طرح خرید اعتباری اضطراری ناشی از شیوع کرونا براساس دستورالعمل ابلاغی معاون اول رییس جمهور به اقشار آسیب‌پذیر تعلق می‌گیرد.

جلسه تعیین دستمزد سال ۹۹ امروز تشکیل می‌شود
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

در سال‌های گذشته هفته‌های پایانی سال جلسات تعیین دستمزد کارگران با چانه زنی طرف‌های مقابل تشکیل می‌شد، اما امسال این جلسات به دلیل شیوع بیماری کرونا به تعویق افتاد و سرانجام قرار است امروز (دوشنبه) اولین جلسه آن برگزار شود.

آغاز پرداخت تسهیلات ۱.۲ میلیون تومانی خرید به بازنشستگان
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲

مراسم امضای تفاهم‌نامه اعطای تسهیلات خرید به بازنشستگان کشور به مبلغ ۱.۲ میلیون تومان با حضور وزیر کار آغاز شد.

بررسی اعتراضات جاماندگان حمایت معیشتی آغاز شد
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی از آغاز بررسی اعتراضات جاماندگان حمایت معیشتی خبر داد و گفت: در صورت مشمول بودن ۱۰ اسفند کمک معیشت به حساب این افراد واریز می شود.