داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
تأمین پول کمک جدید به ۱۸میلیون خانوار از کجا؟
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

درحالی که دولت در سال جاری با کسری بودجه سنگینی مواجه است، مشخص نیست وعده امروز رئیس‌جمهور مبنی بر کمک جدید مالی به ۱۸میلیون خانوار از ماه آینده از کدام محل تأمین خواهد شد.

هپکو به چرخه تولید بازگشت
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶

مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار با بیان اینکه شرکت هپکو از هفته گذشته به چرخه تولید بازگشته است، گفت: پس از احیای این شرکت، سازمان خصوصی سازی نسبت به واگذاری آن اقدام می‌کند.

۳۵ هزار روستای خالی از سکنه در ایران وجود دارد
۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

آخرین بررسی وزارت تعاون نشان می‌دهد در سال ۱۳۹۷ از مجموع جمعیت ۸۲ میلیونی ایران، ۲۷/۵ میلیون نفر معادل ۲۵/۲ درصد جمعیت کشور ساکن روستاها بوده‌اند.

وعده بازگشت به کار ۲۰ کارگر نیشکر هفت تپه
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲

مدیر کل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار، از مذاکره با کارفرما جهت بازگشت به کار ۲۰ کارگر شرکت کشت و صنعت هفت تپه در آستانه فصل برداشت نیشکر خبرداد.

یارانه نقدی ثروتمندان چگونه قطع شد؟
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۰

معاون اقتصادی وزارت تعاون فرایند حذف دهک‌های پردرآمد از شمول دریافت یارانه نقدی را تشریح کرد.

ملاک غربالگری یارانه‌بگیران چیست؟
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰

دولت ملاک غربالگری یارانه‌بگیران را میزان بالای مصرف از حد معینی اعلام کرده است، آن‌هم بدون هیچ توضیحی در رابطه با اینکه مصرف چه کالا و خدمات و تا چه اندازه معیار خواهد بود، با این حال بعید نیست که میزان مصرف حامل‌های انرژی یکی از ملاک‌ها باشد.

تعاونی‌ها کجای اقتصاد ایران قرار دارند؟
۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶

بر اساس دادهای آماری طی سال‌های 88 تا 97 تعداد تعاونی‌های فعال کشور از 83 هزار در دو سال 88 و 89 به 70 هزار تعاونی در سال 96 و نزدیک به 74 هزار تعاونی در سال 97 رسیده است. به‌عبارت دیگر، با مدنظر قرار دادن تعاونی‌های غیرفعال و تعاونی‌های در دست اجرا، در سال 88 حدود 50 درصد از تعاونی‌های کشور فعال بوده که این میزان در سال 97 به حدود 35 درصد رسیده است.

آخرین وضعیت بیمه بیکاری مناطق سیل زده
۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴

مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار با تشریح آخرین وضعیت پرداخت مقرری بیمه بیکاری به کارگران مناطق سیل زده، از پرداخت مقرری به ۴۸۰۰ کارگر در این مناطق خبر داد.