داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار برجام
مواضع دانمارک در حمایت از برجام سازنده بوده است
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵

رئیس‌جمهور گفت: مواضع دانمارک در حمایت از برجام سازنده بوده و امیدوارم همکاری‌های دو کشور در عرصه‌های مختلف بیش از پیش گسترش یابد.

اروپای فریبکار
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷

رهبر انقلاب اسلامی در سخنرانی تلویزیونی به مناسبت عید قربان در تاریخ (۹۹/۵/۱۰) با اشاره به وعده‌های پوچ اروپایی‌ها بعد از خروج آمریکا از برجام فرمودند: «آخرین ابتکار اروپایی‌ها یک بازیچه‌ی چرندی به نام اینستکس بود که البتّه آن هم تحقّق پیدا نکرده؛ خلاصه‌ی اینستکس این است که ایران پولهایی را که از جاهای دیگر طلب دارد، بدهد به حضرات اروپایی‌ها که آنها هر جنسی که مصلحت میدانند، بخرند برای ایران بفرستند؛ این معنای اینستکس است؛ این یک چیز مضرّ غلطی است و البتّه همین را هم انجام نداده‌اند.»

آمریکا: در موضوع تحریم ایران همراهی نداریم
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲

نماینده آمریکا در سازمان ملل اذعان کرد که این کشور در موضوع ادعای بازگرداندن تحریم‎های سازمان ملل علیه ایران تنها مانده است.

زاخارووا: ظریف و لاوروف امروز درباره برجام و سوریه گفت‌وگو می‌کنند
۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸

سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که وزرای خارجه جمهوری اسلامی ایران و روسیه امروز (پنجشنبه) در مسکو درباره برجام و سوریه گفت‌وگو می‌کنند.

فارین پالیسی: برجام به ایران آموخت به آمریکا اعتماد نکند
۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹

یک نشریه آمریکایی تاکید کرد: نقشه فشار حداکثری، ایران را مقاوم‌تر کرده و به همین دلیل شکست خورده است.

تحریف تاریخ برای تطهیر جام زهرسازها
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۳

همان گونه که امام حسن مجتبی علیه السلام نیز در شرایطی قرار گرفتند که صلح را مدبرانه پذیرفتند و یا در آخرین نمونه علی رغم هشدارها و انذارها و مخالف های مکرر رهبرانقلاب با مذاکره آمریکا، ایشان سرانجام رضایت ضمنی و البته مشروط برای توافق هسته ای دادند. و در اینجا کسانی مورد سئوال هستند که امام جامعه را به این شرایط تصمیم گیری رساندند و با بازی های رسانه ای تطهیر نخواهند شد.

ترامپ: ما از توافق وحشتناک برجام خارج شدیم
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱

رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که واشنگتن از توافق وحشتناک برجام خارج شده و تحریم‌های فلج کننده‌ای علیه ایران وضع کرد.

فیلم: روحانی هنوز از کدخدا ناامید نشده است
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۹

محمد صادق کوشکی استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران با اشاره به عملکرد دولت در به بن بست کشاندن کشور گفت: روحانی به دنبال این است که کشور را به بن بست بکشاند تا با ایجاد شورش در کشور مجوز مذاکره با کدخدا را از نظام بگیرد.

وزیر خارجه آمریکا چین و روسیه را تهدید کرد
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱

وزیر خارجه آمریکا در ادامه سلسله مصاحبه‌های اخیرش بعد از ادعای واشنگتن درباره احیای تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران، این بار روسیه و چین را به تحریم‌های ایران در صورت نادیده گرفتن مواضع واشنگتن تهدید کرد.

لاوروف: آمریکا ابزار قانونی برای تحریم ایران ندارد
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱

وزیر خارجه روسیه اعلام کرد آمریکا ابزار قانونی برای تحریم ایران ندارد و برابر قطعنامه شورای امنیت تحریم‌های تسلیحاتی ایران ۱۸ اکتبر به پایان می‌رسد.