داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار برجام
فیلم: انتقاد تند محمود کریمی از روحانی
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۳

پدافند سیاسی نداریم موشک برجام، FATF، پالرمو، NPT 2030 میخوره به ما، آقایان به فکر قوی کردن پدافند سیاسی باشید نه مذاکره.

ریابکوف: با اجرای مکانیزم حل اختلافات برجام موافق نیستیم
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

معاون وزیر امور خارجه روسیه تأکید کرد که این کشور با مواضع برخی شرکت کنندگان در توافق هسته‌ای با ایران، درباره لزوم راه اندازی مکانیزم حل اختلافات در چارچوب برجام هم‌عقیده نیست و آن را ضروری نمی‌داند.

برجام چه شد که امروز آقای ظریف بحث از مذاکره جدید را مطرح می‌کند؟
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۴

نماینده قم گفت: مذاکره برجام چه شد که امروز وزیر امور خارجه بحث مذاکره جدید را مطرح می‌کند، با برجام هم تحریم‌ها علیه ایران بیشتر شد.

وزیر خارجهِ کدام ایران؟!
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

ترامپ با صراحت اعلام کرده است که شخصاً دستور ترور سردار سلیمانی را صادر کرده است. آقای ظریف از مذاکره با قاتل سردار سلیمانی شهید چه هدفی را دنبال می‌کنند؟! و آیا اظهارات ایشان نادیده گرفتن خون پاک سردار سلیمانی و یاران شهیدش نیست؟!

بهتر است «ترامپ» سیاست خارجی خود را بر واقعیت‌ها استوار کند
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

وزیر امور خارجه در پیامی توئیتری، نوشت: رئیس جمهور آمریکا بهتر است سیاست خارجی خود را بر واقعیات و نه عناوین خبری فاکس نیوز استوار کند.

دیپلمات سعودی: نباید با ایران مماشات کرد
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۰

سفیر عربستان سعودی در لندن با بیان این ادعا که ریاض به دنبال درگیری با ایران نیست، کشورهای غربی را به مماشات با ایران متهم کرد.

خروج از NPT می‌تواند کشورهای هسته‌ای را تسلیم کند
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

نماینده پیشین ایران در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی گفت: شخصا معتقدم تصمیم به خروج از NPT در صورت بازگشت تحریم‌های بین‌المللی از سوی شورای امنیت تصمیم خوبی است و حتی در موارد دیگری هم که کشور با خطراتی مواجه شده است، این تصمیم می‌توانست اجرا شود.

چین: آمریکا مسئول تنش‌های ایجاد شده حول برجام است
۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

وزارت امور خارجه چین در نشستی غیر رسمی با موضوع برجام در بروکسل، آمریکا را عامل تنش‌های فعلی درخصوص برجام دانست و از واشنگتن درخواست کرد به اقدامات غلط خود پایان دهد.

واکنش کدخدایی به ادعای رد صلاحیت به دلیل حمایت از برجام
۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲

سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به ادعای رئیس دفتر رئیس جمهور مبنی بر اینکه برخی افراد به دلیل حمایت از دولت یا برجام رد صلاحیت شده‌اند، خاطرنشان کرد که اگر این ادعا درست بود، آن‌ها دور قبل رد صلاحیت می‌شدند.

اروپا شرافتش را به آمریکا فروخت
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۵

وزیر امور خارجه گفت: اروپا پس از فروش شرافت خود و از دست دادن جایگاه اخلاقی و حقوقی‌اش، با یک تهدید تعرفه‌ای دیگر روبرو شده است.