داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
افشاگری رحیم‌پور درباره ناراحتی حاج قاسم از برجام
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره بحث مصونیت قضایی نمایندگان مجلس گفت: مصونیت قضایی به معنی این نیست که هر نماینده هرکاری را دوست دارد انجام دهد.

روحانی: ابنیه سیل‌زده را تا آخر سال بازسازی می‌کنیم
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

روحانی گفت: البته اختیارات مجلس در کشورهای مختلف متفاوت است. در ایران مجلس جایگاه عظیمی دارد که این نیز به دلیل نظر امام (ره) است. امام از ابتدا به مجلس یک عنایت خاص داشت. ایشان روابط خاصی با مرحوم مدرس داشتند و گاهی در جلسات مجلس شورای ملی آن زمان حضور پیدا می کردند.

عراقچی: دشمنان بدانند تحریم ایران امری بی فایده است
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۸

معاون سیاسی وزیر خارجه گفت: دشمنان ما باید بدانند که تحریم امری بی‌فایده و بی‌حاصل خواهد بود، چرا که کارآفرینان ما با تکیه بر توان داخلی ما را از هر محصولی بی‌نیاز خواهند کرد.

ظریف: اقدامات اروپا کمکی به حل مشکلات نمی‌کند
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۰

وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با همتای فرانسوی خود تاکید کرد که مسیری که اروپا در پیش گرفته‌ کمکی به حل مشکلات نمی‌کند و تنها راه درست، بازگشت اروپا به انجام تعهدات ذیل برجام است.

گفتگوی ظریف و لاوروف درباره برجام و وضعیت ادلب
۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۱

وزرای خارجه ایران و روسیه در حاشیه نشست مونیخ درباره برجام و وضعیت ادلب به گفتگو‌ پرداختند.

ایران به دنبال ساخت موشک قاره پیمای هسته‌ای است؟
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۴

موشک‌های ماهواره‌بر به دلیل شباهت‌های فنی با موشک‌های قاره پیما از سوی کشورهای غربی مورد تفسیر سیاسی قرار می‌گیرند اما آیا پرتاب ماهواره ظفر به دنبال ساخت موشک قاره پیمای هسته‌ای است؟

مدیرکل آژانس: دیدار با صالحی در برنامه کار است
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۹

مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ضمن تاکید بر ادامه همکاری‌ با ایران در بالاترین سطح گفت که دیدار با علی اکبر صالحی در برنامه کاری‌اش قرار دارد.

روسیه: برجام هنوز وارد نقطه بدون بازگشت نشده است
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱

وزارت خارجه روسیه با بیان اینکه برجام در آستانه فروپاشی است، گفت هنوز شانسی برای حفظ این توافق وجود دارد.

بورل: منافع وعده داده شده به ایران باید عملی شود
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۰

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا که برای دیدار با مقام‌های آمریکایی به واشنگتن سفر کرده، با انتشار یک یادداشت، از چند دستگی کشورهای عضو این اتحادیه در قبال مسائل سیاست خارجی از قبیل برجام انتقاد کرد.

مسئول سیاست‌خارجی اتحادیه اروپا در راه واشنگتن
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۲

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا برای گفت‌وگو درباره اختلافات واشنگتن و بروکسل پیرامون برنامه هسته‌ای ایران و معامله قرن به آمریکا سفر می‌کند.