داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار خودکشی
بنیانگذار «کلاه سفیدها» خودکشی کرد
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰

رسانه‌های محلی گزارش کردند که جسد بنیانگذار گروه تروریستی «کلاه سفیدها» در خانه‌اش در استانبول پیدا شد و شواهد اولیه حکایت از خودکشی وی دارد.

بیش از ۴۵ هزار کهنه سرباز آمریکایی طی شش سال گذشته خودکشی کرده‌اند
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۴

به نوشته یک روزنامه آمریکایی، تعداد نظامیان آمریکایی که بر اثر خودکشی جان خود را از دست می دهند از تعداد نظامیانی که در جنگ کشته می شوند بیشتر هستند.

الزام شهرداری به اصلاح ساختاری پل طبیعت برای پیشگیری از خودکشی
۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

سرکلانتر سوم پلیس پیشگیری تهران بزرگ گفت: مقام قضایی شهرداری تهران را الزام کرده تا اصلاحات ساختاری لازم بر روی پل طبیعت انجام شود تا شاهد کاهش خودکشی از روی این پل باشیم.

آیا استفاده از شبکه‌های اجتماعی باعث افزایش خودکشی شده است؟
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۸

نتایج یک گزارش جدید که شبکه ان‌بی‌سی نیوز آن را منتشر کرده نشان می‌دهد میزان خودکشی بین افراد ۱۰ تا ۲۴ ساله در آمریکا در یک دهه گذشته ۵۸ درصد افزایش داشته است.

خودکشی در میان نیروهای نظامی آمریکا افزایش یافته است
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

گزارش‌ها حاکی از آن است که میزان خودکشی نیروهای مسلح آمریکا در سال ۲۰۱۸ بالاترین آمار را داشته است.

از خودکشی قبح زدایی نکنیم
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

باید به نوجوان‌ها یاد بدهیم که مبارزه با مشکلات زندگی و حل آن‌ها یک عمل شجاعانه‌ محسوب می‌شود نه رفتارهای بزدلانه‌ای مانند خودکشی

مصرف گسترده محصولات تراریخته نوعی «نسل‌کشی» است
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

یک متخصص طب سنتی گفت: مصرف گسترده محصولات تراریخته و واردات آن به کشور «یک نسل‌کشی» است؛ بسیاری از کشورها از این محصولات به عنوان سلاح بیولوژیک برعلیه دشمنان خود استفاده می‌کنند.

پدیده خودکشی در ارتش رژیم صهیونیستی
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲

با وخیم‌تر شدن شرایط راهبردی پیرامون ارتش رژیم صهیونیستی، خودکشی و مشکلات روانی نیز در میان نظامیان ارتش افزایش پیدا کرده است.

خودکشی حدود ۷۹ عضو نیروی هوایی آمریکا در سال ۲۰۱۹
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

مقام‌های آمریکایی ضمن ارائه آمار 79 خودکشی طی هفت ماه اخیر در نیروی هوایی این کشور، از تعطیلی موقت یک پایگاه هوایی در ایالت کارولینای جنوبی خبر دادند.

افزایش خودکشی در میان پلیس فرانسه
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

با خودکشی یک افسر دیگر پلیس فرانسه، آمار موارد مرگ ناشی از خودکشی در میان نیروهای پلیس این کشور تنها در سال جاری به ۶۴ نفر رسیده است.