داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار خودکشی
خودکشی در میان نیروهای نظامی آمریکا افزایش یافته است
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

گزارش‌ها حاکی از آن است که میزان خودکشی نیروهای مسلح آمریکا در سال ۲۰۱۸ بالاترین آمار را داشته است.

از خودکشی قبح زدایی نکنیم
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

باید به نوجوان‌ها یاد بدهیم که مبارزه با مشکلات زندگی و حل آن‌ها یک عمل شجاعانه‌ محسوب می‌شود نه رفتارهای بزدلانه‌ای مانند خودکشی

مصرف گسترده محصولات تراریخته نوعی «نسل‌کشی» است
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۱:۰۰

یک متخصص طب سنتی گفت: مصرف گسترده محصولات تراریخته و واردات آن به کشور «یک نسل‌کشی» است؛ بسیاری از کشورها از این محصولات به عنوان سلاح بیولوژیک برعلیه دشمنان خود استفاده می‌کنند.

پدیده خودکشی در ارتش رژیم صهیونیستی
۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲

با وخیم‌تر شدن شرایط راهبردی پیرامون ارتش رژیم صهیونیستی، خودکشی و مشکلات روانی نیز در میان نظامیان ارتش افزایش پیدا کرده است.

خودکشی حدود ۷۹ عضو نیروی هوایی آمریکا در سال ۲۰۱۹
۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۰

مقام‌های آمریکایی ضمن ارائه آمار 79 خودکشی طی هفت ماه اخیر در نیروی هوایی این کشور، از تعطیلی موقت یک پایگاه هوایی در ایالت کارولینای جنوبی خبر دادند.

افزایش خودکشی در میان پلیس فرانسه
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

با خودکشی یک افسر دیگر پلیس فرانسه، آمار موارد مرگ ناشی از خودکشی در میان نیروهای پلیس این کشور تنها در سال جاری به ۶۴ نفر رسیده است.

عامل اصلی «خودکشی» در ایران چیست؟
۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

عوامل زیادی در میزان حس رضایتمندی افراد در جامعه و همچنین شیوع افسردگی دخیل هستند. عواملی که در راس آن‌ها شرایط اجتماعی و وضعیت اقتصادی خانوارها در جامعه است. این عوامل در حالی از سوی کارشناسان و پژوهشگران این حوزه مطرح می‌شوند که اخیرا برخی مسوولان متولی علت شیوع افسردگی در ایران را برگزاری مراسم عزاداری برای ائمه معصومین ؟ع؟اعلام کرده‌اند. آمارهای جهانی اما نشان می‌دهد میزان افسردگی و خودکشی دقیقا در کشورهایی بیشترین نرخ را دارند که مسلمان نبوده و بالطبع این‌چنین مراسماتی را هم برگزار نمی‌کنند

افسردگی هنرمندان کره جنوبی را تهدید می کند
۱۵ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸

در حالی که تاکنون چند تن از ستاره‌های دنیای سرگرمی کره جنوبی خود خواسته از زندگی دست کشیده‌اند از افسردگی به عنوان یکی از مهمترین عواملی که موجب می‌شود آنها دست به خودکشی بزنند یاد می‌شود.