داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سیستان-و-بلوچستان
خط فقر در سیستان و بلوچستان بیداد می‌کند
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۶

از ۲۰ منطقه دارای بالاترین نرخ فقر در ایران، ۱۴ منطقه مربوط به مناطق روستایی شهرستان‌های استان سیستان‌وبلوچستان است که در آنجا نرخ فقر بین ۷۵ تا ۹۰ درصد می باشد.

جاعل مهر و اسناد رسمی دفتر رهبر انقلاب دستگیر شد
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

سربازان گمنام امام زمان (عج) در عملیاتی موفقیت آمیز جاعل مهر و اسناد رسمی دفتر مقام معظم رهبری را در شمال سیستان و بلوچستان شناسایی و دستگیر کردند.

کمبود دکتر در سیستان و بلوچستان بیداد می‌کند
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

نماینده مجلس گفت: کمبود پزشک در استان سیستان بلوچستان مشکل ساز شده است. افزایش ظرفیت رشته‌های پزشکی ازجمله اقداماتی است که می‌تواند کمبود پزشک در تمام مناطق کشور را تعدیل کند.

روحانی: تولید فولاد کشور در هفت سال گذشته ۲ برابر شده است
۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

رئیس جمهور گفت: تولید آهن اسفنجی، فولاد، گندله و کنسانتره در کشور عزیز ایران در طول ۷ سال دو برابر آنچه قبل از سال ۹۲ بوده، شده است که به معنای تلاش بخش خصوصی، مهندسین عزیز و بخش های مربوطه در دولت است که این کار بزرگ را انجام دادند.

روحانی: صادرکننده ای که ارز را وارد بازار نکند خائن است
۱۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۳

رئیس جمهور با بیان اینکه توسعه استان سیستان و بلوچستان یکی از اهداف دولت بوده و هست، گفت: رساندن گاز به این استان از جمله طرح هایی بود که برای این استان تعریف شد و وقتی مشعل گاز در دولت یازدهم در زاهدان روشن شد، یک روز تاریخی برای سیستان و بلوچستان بود.

جزئیات ثبت نام کنندگان طرح یارانه دستمزد اعلام شد
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۵

مطابق آمارها برای طرح یارانه دستمزد حدود ۸ هزار و ۲۸۶ داوطلب ثبت نام کرده است و همچنین ۱هزار و ۴۹۷ نفر از کارفرمایان هم برای این طرح ثبت نام کرده که تعداد جذب شدگان شغل اولی مطابق آمار وزارت کار از زمان آغاز این طرح حدود ۷هزار و ۳ نفر است.

جزئیات تروریستی در زاهدان
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

در پی انتشار اخباری مبنی بر وقوع انفجار در نزدیکی روستای گلوگاه واقع در بخش کورین سیستان و بلوچستان، اخبار غیر رسمی متعدد در این زمینه منتشر شده از جمله بر عهده گرفتن مسئولیت این اقدام از سوی گروهک تروریستی جیش الظلم.

وقوع انفجار در مسیر زاهدان-خاش
۱۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵

برخی منابع از شنیده شدن صدای انفجار در نزدیکی روستای گلوگاه واقع در بخش کورین در سیستان و بلوچستان خبر می‌دهند.

استان سیستان‌وبلوچستان رکوردار شکاف طبقاتی در کشور
۹ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۴

بررسی آمارهای مرکز آمار ایران نشان می‌دهد شاخص ضریب جینی مناطق شهری استان سیستان ‌و بلوچستان بالاترین رقم ضریب جینی در ایران بوده و به رقم ۴۶۵/. رسیده است.

اعمال محدودیت‌های شدید رفت و آمددر چابهار
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶

فرماندار ویژه چابهار گفت: با توجه به روند نگران کننده صعودی کرونا در چابهار، خیابان‌های اصلی شهر چابهار به مرکز شهر مسدود شدند.