داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
لیست رزرو مسکن ملی آماده ورود باشد
۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸

طبق اعلام وزارت راه و شهرسازی، متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن تا پایان آذرماه برای واریز وجه فرصت دارند و در صورتی که اقدام نکنند حذف خواهند شد و از لیست ۷۰ هزار نفره رزرو جایگزین آنها می شود؛ همچنین قرار است به زودی ثبت نام دور دوم انجام شود

راه‌آهن خواف ـ هرات تا پایان ماه افتتاح خواهد شد
۵ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۱

وزیر راه گفت: کار اجرایی راه آهن خواف ـ هرات به اتمام رسیده است و تا پایان همین ماه با حضور مقامات عالی‌رتبه ایران و افغانستان، این خط ریلی را افتتاح خواهیم کرد.

فیلم: آخوندی باید در مورد لطماتش در حوزه مسکن، پاسخگو باشد
۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۱

«اقبال شاکری» نماینده مردم تهران، در گفتگو با «نسیم آنلاین»: اقدامات فعلی وزارت راه در حوزه مسکن، ادامه مسکن مهر است. آخوندی مانع خانه‌دار شدن ۱ میلیون خانوار شد. مردم هنوز دعاگوی مسکن مهر هستند. دولت ۷ سال مسکن را رها کرد. قوه‌ قضائیه پیگیر ترک فعل و کم کاری مسئولین است.

اسلامی: بانک‌ها از عوامل افزایش قیمت مسکن هستند
۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه بانک‌ها یکی از عوامل افزایش قیمت مسکن هستند، گفت: دولت مردم را به حال خود رها نکرده است.

احتمال ثبت نام مجدد مسکن ملی در آذرماه
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹

معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه اگر شرایط بهداشتی اجازه دهد آذرماه در برخی استانها امکان ثبت نام مجدد طرح اقدام ملی مسکن فراهم می شود گفت: سند واحدهای اقدام ملی به نام متقاضی اولیه صادر می شود و خریداران از این بابت به دردسر می افتند.

امنیت و ایمنی پرواز برای ما بسیار مهم است
۲۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲

رئیس جمهور کشورمان در بهره برداری از طرح‌های ملی وزارت راه و شهرسازی، اظهار داشت: ایمنی اساس مسئله است و امنیت و ایمنی پرواز برای ما بسیار مهم است.

امنیت سایبری یا انتخابات؛ دغدغه وزیر ارتباطات کدام است؟
۲۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶

بنظر می‌رسد سریال ادامه‌دار هک زیرساخت‌های دولتی و حساس نه تنها به اتمام نرسیده، بلکه با وجود انفعال در مدیران و مسئولین این حوزه وارد فاز جدیدی شده است.

اسلامی: اجازه وجود پرواز چارتری را نمی‌دهیم
۲۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷

وزیر راه گفت: ما اجازه نمی‌دهیم پرواز چارتری وجود داشته باشد؛ شرکت‌ها هم این موضوع را رعایت می‌کنند.

بازار مسکن درگیر آمار فله‌ای برخی مسئولان!
۱۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

به دنبال خودداری وزارت راه و شهرسازی از ارایه گزارش بازار مسکن شهر تهران با این وعده که قرار است در آینده آمارهای کشوری منتشر شود، برخی مسئولان دولتی و نمایندگان مجلس به ارایه اطلاعات از قیمت مسکن پایتخت بر اساس حدس و گمان روی آورده اند.

سرپیچی بانک‌ها از دستور رئیس هیئت دولت
۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹

در شرایطی که رئیس جمهور دستور اختصاص ۲۰ درصد از تسهیلات بانکی به حوزه مسکن را در آذر ماه سال گذشته صادر کرده بود اما بانک‌ها تنها ۵.۵ درصد از منابع خود را به حوزه مسکن تخصیص دادند.