داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار واگذاری-هپکو
واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی با تصویب مجلس
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

نود و هفتمین جلسه دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با حضور مسئولان وزارت صمت، سازمان تامین اجتماعی، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان کارگران، مدیران مجموعه هپکو برگزار شد.

هپکو، آیت الله رئیسی و دوچالش اساسی!
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳

مهمتر از ورودهای شخصی ریاست قوه قضاییه که در جای خود لازم و قابل تقدیر است، ایجاد ساختارهای قانونی شفاف با ضمانت اجرای مشخص در جهت تحقق عدالت، به رسمیت شناخته شدن حق اعتراض و آزادی های مشروع و حقوق عامه می باشد.

سهام هپکو موقتا به سازمان خصوصی‌سازی واگذار شد
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

استاندار مرکزی گفت: سهام هپکو به صورت موقت به سازمان خصوصی‌سازی به عنوان متولی سهم 60 درصدی و نماینده دولت بازگردانده شد.

پرداخت حقوق کارگران هپکو ظرف دو روز آینده
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه وام ۵۰ میلیارد تومانی برای هپکو امروز پرداخت می‌شود، گفت: حقوق کارگران نیز ظرف یکی دو روز آینده پرداخت می‌شود.

تمام کارگران بازداشت شده هپکو آزاد شدند
۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳

مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار، از آزادی تمام کارگران بازداشت شده هپکو خبر داد.

یک هپکو و دو روایت
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵

برخی مشکل هپکو را فساد و برخی دیگر سیاست‌های یک بام و دو هوای دولت می‌دانند. اما واقعا مشکل امروز هپکو بعد از گذشت ۱۳ سال از واگذاری چیست؟

شرکت هپکو هفته آینده تعیین تکلیف می‌شود
۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۲

وزیر اقتصاد گفت: درباره سهامدار عمده شرکت هپکو اراک مذاکراتی با دو نفر از متقاضیان داریم که یکی از آن‌ها به مرحله نهایی رسیده و امیدواریم طی هفته آینده به طور قطعی تعیین تکلیف شود.

سیاست‌های دولت هپکو را زمین زد!
۱۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶

پوری حسینی گفت: آقایی که دو سال پیش با 10 میلیون تومان و 217 میلیارد تومان تعهد با فروش اقساطی چک و سفته هپکو را خریده و آن زمان ما برای هر سهم 150 تومان با او معامله کرده بودیم، حالا پشیمان است. در حال حاضر قیمت سهم حدود 70 تومان است منتها این 70 تومان 10 برابر رشد کرده و عملا 700 تومان است.