داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هپکو
هشدار جدی ربیعی به آمریکایی‌ها درپی تعرض هوایی آنها
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱

علی ربیعی در واکنش به تعرض جنگنده‌ آمریکایی برای هواپیمای ایرانی گفت: آمریکا به قوانین و مقررات هوانوردی هم پایبند نیست؛ مسئولیت هر اتفاقی در آینده که سلامت و جان غیرنظامیان را در خطوط هوایی به مخاطره بیندازد بر عهده آمریکا بوده و باید منتظر عواقب آن هم باشد.

واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی با تصویب مجلس
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

نود و هفتمین جلسه دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با حضور مسئولان وزارت صمت، سازمان تامین اجتماعی، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان کارگران، مدیران مجموعه هپکو برگزار شد.

اختلاف نظر نمایندگان مجلس با وزارت صمت بر سر هپکو
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲

۶۸ نماینده ⁧مجلس یازدهم ⁩ طی نامه‌ای به سرپرست وزارت صمت، پیرامون واگذاری ⁧هپکو ⁩ و شرکت‌های متعلق به آن با کلیه حقوق مرتبط و اعمال مالکیت به ایمیدرو بدون هیچ پیش شرطی، ضمن تاکید بر اقدام خلاف قانون تصدی‌گری جدید⁧ دولت⁩، خواستار ⁧شفافیت ⁩حدود اختیارات و زمان واگذاری آن شدند.

هپکو، آیت الله رئیسی و دوچالش اساسی!
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳

مهمتر از ورودهای شخصی ریاست قوه قضاییه که در جای خود لازم و قابل تقدیر است، ایجاد ساختارهای قانونی شفاف با ضمانت اجرای مشخص در جهت تحقق عدالت، به رسمیت شناخته شدن حق اعتراض و آزادی های مشروع و حقوق عامه می باشد.

بررسی مشکلات هپکو در حضور رئیس دستگاه قضا
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹

رئیس قوه قضائیه با تایید پیشنهاد واگذاری سریع سهام دولت شرکت هپکو به ایمیدرو دستور داد برای اجرایی‌شدن به دولت منعکس و در صورت لزوم در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مطرح شود.

تغییر مدیر عامل هپکو
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴

مدیرعامل هپکو از استعفایش خبر داد و گفت:‌ مدیرعامل جدید هپکو معرفی شده است.

دولت برنامه‌ای برای احیای هپکو ندارد
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

معاونت مطالبه گری بسیج دانشجویی استان مرکزی اعلام کرد: صورتجلساتی که برای حل مشکلات شرکت هپکو از سوی دولت تهیه می‌شود به اجرا گذاشته نمی‌شود و می توان حدس زد که آقایان برنامه‌ای برای تولید واقعی و احیای واقعی شرکت هپکو ندارند.

هپکو باز هم فراموش شد؟
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

در حالی که مالکیت شرکت هپکو به سازمان خصوصی منتقل شده، ظاهرا این سازمان علیرغم گذشت چند ماه هنوز اقدامی برای تعیین تکلیف هپکو انجام نداده است.

قوه قضائیه به نقش وزرای دولت در ایجاد مشکلات فعلی هپکو رسیدگی کند
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

نماینده اراک در مجلس با بیان اینکه سوداگران لیبرال مسلک و وزرای دولت‌های اصلاحات و تدبیر، هپکو را در اختیار رفقای رانت خوار خود قرار دادند، گفت: باید قوه قضائیه به نقش این وزرا در ایجاد مشکلات فعلی این شرکت رسیدگی کند.

هپکو به چرخه تولید بازگشت
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶

مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار با بیان اینکه شرکت هپکو از هفته گذشته به چرخه تولید بازگشته است، گفت: پس از احیای این شرکت، سازمان خصوصی سازی نسبت به واگذاری آن اقدام می‌کند.