داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هپکو
شرکت‌های آذرآب، هپکو و واگن پارس واگذار می‌شود
۱۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت به دنبال واسپاری آذرآب، هپکو و واگن پارس بر اساس اصل ۴۴ قانون اساسی است.

داستان دنباله‌دار هپکو!
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴

هپکو که یکی از بزرگترین کارخانجات ماشین‌سازی سنگین بود، پس از واگذاری به وضعیتی دچار شده که حتی توان پرداخت مطالبات کارگران خود را ندارد و باید هر چند وقت یک‌بار شاهد اعتراضات کارگران باشد.

حقوق کارگران هپکو هنوز پرداخت نشده است
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷

کارگران هپکو برای سیزدهمین روز متوالی در اعتراض به بلاتکلیفی سهامدار این شرکت و عدم حضور مدیرعامل در محل کار خود، دست از کار کشیدند.

هشدار جدی ربیعی به آمریکایی‌ها درپی تعرض هوایی آنها
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۱

علی ربیعی در واکنش به تعرض جنگنده‌ آمریکایی برای هواپیمای ایرانی گفت: آمریکا به قوانین و مقررات هوانوردی هم پایبند نیست؛ مسئولیت هر اتفاقی در آینده که سلامت و جان غیرنظامیان را در خطوط هوایی به مخاطره بیندازد بر عهده آمریکا بوده و باید منتظر عواقب آن هم باشد.

واگذاری هپکو به تأمین اجتماعی با تصویب مجلس
۳۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

نود و هفتمین جلسه دبیرخانه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور با حضور مسئولان وزارت صمت، سازمان تامین اجتماعی، نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان کارگران، مدیران مجموعه هپکو برگزار شد.

اختلاف نظر نمایندگان مجلس با وزارت صمت بر سر هپکو
۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۲

۶۸ نماینده ⁧مجلس یازدهم ⁩ طی نامه‌ای به سرپرست وزارت صمت، پیرامون واگذاری ⁧هپکو ⁩ و شرکت‌های متعلق به آن با کلیه حقوق مرتبط و اعمال مالکیت به ایمیدرو بدون هیچ پیش شرطی، ضمن تاکید بر اقدام خلاف قانون تصدی‌گری جدید⁧ دولت⁩، خواستار ⁧شفافیت ⁩حدود اختیارات و زمان واگذاری آن شدند.

هپکو، آیت الله رئیسی و دوچالش اساسی!
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳

مهمتر از ورودهای شخصی ریاست قوه قضاییه که در جای خود لازم و قابل تقدیر است، ایجاد ساختارهای قانونی شفاف با ضمانت اجرای مشخص در جهت تحقق عدالت، به رسمیت شناخته شدن حق اعتراض و آزادی های مشروع و حقوق عامه می باشد.

بررسی مشکلات هپکو در حضور رئیس دستگاه قضا
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹

رئیس قوه قضائیه با تایید پیشنهاد واگذاری سریع سهام دولت شرکت هپکو به ایمیدرو دستور داد برای اجرایی‌شدن به دولت منعکس و در صورت لزوم در شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مطرح شود.

تغییر مدیر عامل هپکو
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴

مدیرعامل هپکو از استعفایش خبر داد و گفت:‌ مدیرعامل جدید هپکو معرفی شده است.

دولت برنامه‌ای برای احیای هپکو ندارد
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

معاونت مطالبه گری بسیج دانشجویی استان مرکزی اعلام کرد: صورتجلساتی که برای حل مشکلات شرکت هپکو از سوی دولت تهیه می‌شود به اجرا گذاشته نمی‌شود و می توان حدس زد که آقایان برنامه‌ای برای تولید واقعی و احیای واقعی شرکت هپکو ندارند.