داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار هپکو
تغییر مدیر عامل هپکو
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴

مدیرعامل هپکو از استعفایش خبر داد و گفت:‌ مدیرعامل جدید هپکو معرفی شده است.

دولت برنامه‌ای برای احیای هپکو ندارد
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۰

معاونت مطالبه گری بسیج دانشجویی استان مرکزی اعلام کرد: صورتجلساتی که برای حل مشکلات شرکت هپکو از سوی دولت تهیه می‌شود به اجرا گذاشته نمی‌شود و می توان حدس زد که آقایان برنامه‌ای برای تولید واقعی و احیای واقعی شرکت هپکو ندارند.

هپکو باز هم فراموش شد؟
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

در حالی که مالکیت شرکت هپکو به سازمان خصوصی منتقل شده، ظاهرا این سازمان علیرغم گذشت چند ماه هنوز اقدامی برای تعیین تکلیف هپکو انجام نداده است.

قوه قضائیه به نقش وزرای دولت در ایجاد مشکلات فعلی هپکو رسیدگی کند
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

نماینده اراک در مجلس با بیان اینکه سوداگران لیبرال مسلک و وزرای دولت‌های اصلاحات و تدبیر، هپکو را در اختیار رفقای رانت خوار خود قرار دادند، گفت: باید قوه قضائیه به نقش این وزرا در ایجاد مشکلات فعلی این شرکت رسیدگی کند.

هپکو به چرخه تولید بازگشت
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۶

مدیرکل حمایت از پایداری مشاغل وزارت کار با بیان اینکه شرکت هپکو از هفته گذشته به چرخه تولید بازگشته است، گفت: پس از احیای این شرکت، سازمان خصوصی سازی نسبت به واگذاری آن اقدام می‌کند.

سهام هپکو موقتا به سازمان خصوصی‌سازی واگذار شد
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹

استاندار مرکزی گفت: سهام هپکو به صورت موقت به سازمان خصوصی‌سازی به عنوان متولی سهم 60 درصدی و نماینده دولت بازگردانده شد.

اقدام مجلس برای بازگرداندن اموال بلاتکلیف هپکو
۱۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰

برخی نمایندگان مجلس اقداماتی را برای بازگرداندن اموال شرکت هپکو در دستور کار قرداده‌اند تا در کنار پرداخت حقوق معوق و سفارش جدید تولید زمینه برای بازگشت این شرکت به مدار تولید فراهم شود.

پرداخت حقوق معوق ۶ماهه کارگران هپکو
۱۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

رییس کل سازمان خصوصی سازی از پرداخت تمامی مطالبات و حقوق معوقه ۶ ماه نخست سال جاری کارکنان هپکو خبر داد.

پرداخت حقوق کارگران هپکو ظرف دو روز آینده
۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴

رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه وام ۵۰ میلیارد تومانی برای هپکو امروز پرداخت می‌شود، گفت: حقوق کارگران نیز ظرف یکی دو روز آینده پرداخت می‌شود.

چقدر زمینه‌ها برای واگذار هپکو آماده بود؟
۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

در میزگردی با حضور محمد ماشین‌چیان، مرتضی کاظمی و امیرحسین خالقی سه دانش آموخته رشته اقتصاد واگذاری هپکو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.