داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار میرعلی-اشرف-عبدالله-پوری-حسینی
رایزنی پوری‌حسینی برای کشت و صنعت مغان بیرون از زندان
۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۷

رئیس هیئت مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت گفت: پوری حسینی رئیس سابق سازمان خصوصی سازی از زندان مرخصی گرفته بود تا در هیئت داوری به نفع خریدار متخلف کشت و صنعت مغان رایزنی کند.

بالاخره نتیجه پرونده پوری حسینی چه شد؟
۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰

بازداشت موقت «میر علی‌اشرف پوری حسینی» رئیس سابق سازمان خصوصی‌سازی، که در روز ۲۳ مرداد امسال انجام شده بود، با دستور بازپرس پرونده دو ماه دیگر تمدید شد و حالا این زمان نیز به روزهای پایانی خود می‌رسد.

وثیقه ۷۰۰ میلیاردی برای پوری حسینی
۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

آنچه از شواهد معلوم است، اینکه پرونده رئیس سابق سازمان خصوصی‌سازی ازجمله پرونده‌های بسیار مهم حوزه اخلال نظام اقتصادی است.

فیلم: پوری حسینی؛ جعبه‌سیاه مفاسد دولت!
۱۹ آذر ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳

نسیم آنلاین: از واگذاری مجتمع گوشت اردبیل به خودش تا فروش حاصلخیزترین زمین‌های کشور به قیمت متری ۲ هزار و ۸۰۰ تومان را می‌توان مثال زد.

چقدر زمینه‌ها برای واگذار هپکو آماده بود؟
۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶

در میزگردی با حضور محمد ماشین‌چیان، مرتضی کاظمی و امیرحسین خالقی سه دانش آموخته رشته اقتصاد واگذاری هپکو مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

یک هپکو و دو روایت
۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵

برخی مشکل هپکو را فساد و برخی دیگر سیاست‌های یک بام و دو هوای دولت می‌دانند. اما واقعا مشکل امروز هپکو بعد از گذشت ۱۳ سال از واگذاری چیست؟

سازمان خصوصی‌سازی همچنان بدون مدیر است
۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵

با گذشت یک ماه از بازداشت پوری حسینی رئیس پرحاشیه سازمان خصوصی‌سازی، صندولی ریاست این سازمان که قرار بود عملکرد مدیرانش جراحی بزرگی را در اقتصاد کشور رقم بزند اما این روزها خود به جراحی بزرگتری نیاز دارد، کماکان خالی است و روند واگذاری‌ها نیز متوقف.

پوری‌حسینی و یکه‌زارع همچنان در بازداشت هستند
۱۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰

سخنگوی قوه قضائیه گفت که به زودی ماجرای برادران صدرالساداتی مشخص می‌شود.

افشای اسامی ۳ جاسوس توسط دستگاه قضا
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵

اسماعیلی: بار دیگر اعلام می‌کنم فساد، بی‌قانونی و بی‌عدالتی را در جامعه اسلامی برنمی‌تابیم و خط قرمزی نمی‌شناسیم و پرونده یقه‌سفیدان و دانه‌درشت‌ها را در اولویت رسیدگی قرار داده و با قاطعیت بیش‌تری برخورد می‌کنیم.

دفاع تمام قد وزیر از یک متهم اقتصادی!
۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

وزیر اقتصاد درمورد واگذاری ابهام دار شرکت هواپیمایی ایران ایرتور و دشت مغان و دستگیری پوری حسینی رییس سازمان خصوصی‌سازی، گفت: من به عنوان یک مقام مسئول این واگذاری‌ها را درست ارزیابی می‌کنم.