داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار استیضاح
استیضاح رئیس جمهور از دستورکار خارج شد
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳

یکی از طراحان طرح استیضاح رئیس جمهور با بیان اینکه استیضاح رئیس جمهور دیگر در دستورکارمان نیست، گفت: به جای استیضاح طرح‌های اقتصادی را دنبال می‌کنیم.

شیرینی حلوای دولت فقط برای مدیران دولتی است؟
۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰

در حالی که مشاور رئیس‌جمهور می‌گوید؛ سؤال نمایندگان از دولتمردان به خاطر عصبانیت از دستاوردهای دولت است، یک روزنامه حامی دولت نوشت با حلوا حلوا کردن دهان مردم شیرین نمی‌شود و پیشرفتی در کار نیست.

طرح سئوال یا عدم کفایت؟!
۲۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶

موافقان استیضاح معتقدند عدم کفایت حسن روحانی نه تنها برای نمایندگان بلکه برای عموم مردم اثبات شده و هر یک روز تداوم این دولت موجبات خسران و ضرر برای کشور خواهد بود.

الکاظمی استیضاح می‌شود؟
۱۶ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۲

نماینده «جریان حکمت ملی» عراق در پارلمان این کشور از دیدار قریب الوقوع با مصطفی الکاظمی، نخست وزیر این کشور و تدوین فهرستی از سوالات برای پرسش از وی خبر داد. در همین حال زمزمه‌هایی از احتمال استیضاح الکاظمی شنیده می‌شود.

دموکرات‌ها به دنبال استیضاح وزیر دادگستری آمریکا
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴

شماری از اعضای حزب دموکرات آمریکا، استیضاح «ویلیام بار» وزیر دادگستری این کشور را خواستار شدند.

سهم روحانی از ۱۰ هزار تذکر نمایندگان مجلس دهم به دولت
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲

نمایندگان در طول ۴ سال عمر مجلس دهم حدود ۱۰ هزار و ۱۰۰ تذکر کتبی را به رئیس‌جمهور و وزرای کابینه داده‌اند که رئیس‌جمهور بیشترین سهم را در این تذکرات داشته است.

ترامپ: حریف می‌طلبم
۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

رئیس‌جمهوری آمریکا پس از تمسخر رقبای دموکرات‌ خود در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ گفت: حریف می‌طلبم.

فیلم: کنایه «برد پیت» به استیضاح ترامپ در مراسم اسکار
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

نسیم آنلاین: «برد پیت» ساعاتی پیش در مراسم اسکار ۲۰۲۰ پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در اظهارتی کنایه‌آمیز گفت: "به من گفته‌اند برای صحبت کردن در اینجا فقط ۴۵ ثانیه فرصت دارم که البته ۴۵ ثانیه بیشتر از زمانی است که مجلس سنا هفته پیش به جان بولتون داد! اشاره «برد پیت» به عدم موافقت اعضای جمهوری‌خواه سنا با حضور «جان بولتون» مشاور امنیت ملی سابق کاخ سفید به عنوان شاهد در جلسه استیضاح ترامپ بود.

صف طولانی اخراجی ها در دولت ترامپ
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۶

با پایان روند چندماهه استیضاح دونالد ترامپ به نظر می‌رسد رئیس‌جمهوری آمریکا روند احراج مقامات را با اهداف شخصی با اخراج دو نفر از شاهدان استیضاح بار دیگر از سر گرفته است.

ترامپ به دنبال خانه‌تکانی اساسی در کاخ سفید
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۶

رئیس‌جمهور آمریکا بعد از تبرئه شدن از اتهاماتش در پرونده استیضاح به دنبال اخراج برخی از کارکنانش در کاخ سفید است.