داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسین-شریعتمداری
پوزه آمریکا را پاک نکنید!
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۲

ترامپ در تبلیغات انتخاباتی خود بیش از ۷ بار اعلام کرد که داعش را دولت اوباما و با تلاش هیلاری کلینتون ساخته است و این ادعای ترامپ حتی در اوج تبلیغات انتخاباتی نیز تکذیب نشد.

خودمان را تحریم نکنید!
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱

گزارش‌ها حاکی از آن است که اکثریت قریب به اتفاق اعضای محترم مجمع با پیوستن ایران به این کنوانسیون که یکی از کنوانسیون‌های زیر‌مجموعه FATF است مخالفند و با نگاهی هوشمندانه دریافته‌اند که پذیرش CFT غیر از خود‌تحریمی، باز کردن پای تروریست‌ها به کشور و بستن تمامی راه‌های دور‌زدن تحریم‌ها نتیجه دیگری ندارد.

فیلم: سفر افرادی به ظاهر علمی در سال ۸۸ به ایران با اهداف امنیتی
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۷

روایت حسین شریعتمداری از سفر برخی چهره‌های به ظاهر علمی در سال ۸۸ به ایران که با اهداف امنیتی و سیاسی انجام شد.

تصویب FATF یعنی خودکشی از ترس مرگ
۹ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۹

مدیرمسؤول روزنامه کیهان تصویب FATF را به خودکشی از ترس مرگ تشبیه کرد و گفت: پذیرفتن FATF یعنی به دشمن برای رصد همه تراکنش های مالی اجازه داده شود.

«مبل‌های شکسته» رابرت‌هلوی!
۲ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰

هنجار‌شکنی این روزهای برخی از نمایندگان مجلس و تعدادی از سیاست‌بازان مدعی ‌اصلاحات و همنوایی بی‌پرده آنها با خواسته‌های رسماً اعلام شده دشمنان را تنها با تئوری؛ «مبل‌های سوخته» رابرت هلوی می‌توان تعریف کرده و به ارزیابی نشست.

ماشه را چکانده‌اند، باج ندهید!
۳۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱

باید از مسئولان محترم کشورمان پرسید؛ آیا برجام وجود خارجی دارد که پی‌در‌پی اعلام می‌فرمائید جمهوری اسلامی از برجام خارج نمی‌شود؟!

هشدار شریعتمداری درباره کناره‌گیری روحانی
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱

جریان کم‌شمار و پُر ادعا در حالی با تکیه بر ناکارآمدی دولت ساز کناره‌گیری آقای روحانی را کوک کرده‌اند که تا همین دیروز از طرفداران سینه‌چاک دولت بودند!

از آن جمعه تا این جمعه
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶

حضرت امام(ره)می‌فرمودند «من با جرأت مدعی هستم که ملت ایران و توده میلیونی آن در عصر حاضر بهتر از ملت حجاز در عهد رسول‌الله(ص) و مردم کوفه در عهد امیرالمومنین(ع) هستند» .

منظور آقای روحانی این بود!
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

آیا مذاکره‌ای که طرف مقابل، سقف و نتیجه مورد قبول خود از آن را پیشاپیش اعلام کرده است، می‌تواند غیر از دیکته‌نویسی، مفهوم و معنای دیگری داشته باشد؟!

حسین شریعتمداری: آمریکا مذاکره نمی خواهد و به دنبال مذاکره نیست
۱۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳

حسین شریعتمداری: کف مذاکره همان نقاط مشترک و سقف مذاکره همان چک و چانه زدن است. آمریکا مذاکره نمی خواهد و به دنبال مذاکره نیست، چراکه او از قبل سقف مذاکره را معلوم کرده است و به دنبال این نیست که بنشیند و تبادل نظر داشته باشد بلکه سقف مذاکره را تعیین کرده است، یعنی ما بیاییم و به نتیجه برسیم که صنایع موشکی را تضعیف کند.