داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار کشورهای-عربی-خلیج-فارس
هر تهدیدی از جانب اسرائیل از سمت خلیج فارس را پاسخ می‌دهیم
۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴

وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران در سخنانی، با تأکید بر لزوم مقابله با شکل‌گیری مسابقه تسلیحاتی در منطقه، از آمادگی تهران برای امضای تفاهمنامه‌های امنیتی و نظامی با کشورهای حوزه خلیج فارس سخن گفت.

مقر اتحادیه عرب به سالن عروسی تبدیل شود!
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵

در پی عدم محکومیت توافق عادی‌سازی روابط میان رژیم صهیونیستی و امارات از سوی اتحادیه عرب و رد پیش‌نویس قطعنامه تشکیلات خودگردان در محکومیت آن، کاربران فضای مجازی خواستار تبدیل مقر این اتحادیه در مصر به سالن عروسی شدند.

جنبش نجباء: دولت سعودی دلسوز عراق نیست
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۳

سخنگوی مقاومت اسلامی نجباء گفت که کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به خصوص دولت عربستان سعودی در دهه‌های گذشته به دنبال ضربه به عراق و عقب نگه داشتن این کشور بودند.

شیخک‌های آمریکایی در خلیج فارس گوشمالی لازمند
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۵

امروز شورای امنیت سازمان ملل پیشنهاد آمریکا درباره تمدید تحریم تسلیحاتی ایران را به بحث و رای می‌گذارد. این پیشنهاد با مفاد تعهداتی که در برجام آمده است در تناقض است. چین و روسیه به‌عنوان دو کشور دارای حق وتو پیشاپیش اعلام کرده‌اند که این پیشنهاد را وتو خواهند کرد. بنابراین از هم اکنون می‌توان نتیجه گرفت که طرح پیشنهادی آمریکا با شکست روبه‌رو می‌شود. طبیعی است که این نکته از نگاه مقامات آمریکایی هم پنهان نمانده است. بیانیه شورای همکاری خلیج ‌فارس در همین بستر قابل ارزیابی است.

ادعای جدید اسرائیل درباره کشورهای خلیج فارس
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹

شرکت هواپیمایی صهیونیستی «گیشیر أفیری» به معنی «پل هوایی»، مدعی راه‌اندازی «پروازهای ویژه» به امارات و سایر کشورهای عرب حوزه خلیج فارس شد.

گزارش اندیشکده صهیونیستی از افزایش نفوذ اسرائیل در شیخ‌نشین‌های حاشیه خلیج فارس
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۲

جنگنده‌های بدون سرنشین «کامیکازی» یکی از پهپادهای ساخت اسرائیل است که قرار بود به متحدین غربی رژیم صهیونیستی فروخته شود؛ اما اکنون همراه با موشک‌های «سبایک» به عربستان سعودی و شیخ‌نشین‌های حاشیه خلیج فارس صادر می‌شود! آیا یک دهه قبل کسی می‌توانست پیش‌بینی کرد روزی ریاض در قراردادهای تسلیحاتی با تل‌آویو، حتی از کشورهای اروپایی هم پیشی بگیرد؟

ایران باعث شیوع کرونا در کشورهای حاشیه خلیج فارس نبود
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴

یک اندیشکده آمریکایی با ارائه گزارشی نوشت نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد که ایران مسبب گسترش ویروس کرونا در کشور‌های شورای همکاری خلیج فارس نبوده است.

شادمانی رمانتیک سخنگوی ارتش اشغالگران قدس از امّ هارون
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از تولید یک سریال عربی در خصوص عادی سازی روابط میان اعراب و رژیم صهیونیستی استقبال کرد.

گسترش سریع کرونا در عربستان، بحرین و امارات
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸

شمار قربانیان به ویروس کرونا در جهان عرب سیر صعودی دارد؛ شمار مبتلایان به این ویروس در کشورهای عربی ۳۱۴۰ نفر و شمار فوتی‌ها بیش از ۶۵ نفر اعلام شده است.

گزارش آمریکا علیه متحدان خود در خلیج فارس
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴

وزارت خارجه آمریکا گزارش سالانه خود را درباره وضعیت حقوق بشر در کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس منتشر و تأکید کرد، تجاوزات اعراب، شامل شکنجه مخالفان، بازداشت، ربایش، نقض آزادی تظاهرات، بیان و حقوق کارگران است.