داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار یارانه
بلاتکلیفی یارانه ۷۲ هزار تومانی
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲

شریعتمداری با بیان اینکه پرداخت یارانه ۷۲ هزار تومانی در برنامه‌های دولت نبوده، گفت که این موضوع را از زبان خبرنگاران می‌شنود!

کمک معیشتی امشب به حساب ۱۹ میلیون ایرانی واریز می شود
۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲

مرحله سوم کمک معیشتی امشب به حساب ۱۸ میلیون و ۹۹۷ هزار و ۹۶ خانوار واریز خواهد شد؛ حدود ۷۵۷ هزار خانوار امشب کمک معیشتی سه مرحله را یکجا دریافت می کنند.

یارانه معیشتی ۸ بهمن واریز می‌شود
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

سخنگوی سازمان برنامه و بودجه گفت: در مرحله سوم واریز یارانه معیشتی،بالغ بر ۷۰۰ هزار خانوار به یارانه بگیران افزوده می‌شود.

یارانه نقدی و معیشتی ادغام می‌شود
۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۱

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه اعلام کرد: در سال آینده یک یارانه ترکیبی از یارانه معیشتی بنزین و نقدی به یارانه‌بگیران پرداخت می‌شود.

همه یارانه بگیران یارانه معیشتی دریافت می‌کنند
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۰

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ مجلس گفت: یارانه معیشت بنزین در سال آینده به همه یارانه بگیران به طور مساوی تعلق می‌گیرد.

حق مسکن پول اجاره یک اتاق هم نمی‌شود!
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۸

دبیرکل کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران با بیان اینکه کمک هزینه مسکن کارگران پول اجاره یک اتاق هم نیست، از شورای عالی کار خواست که دستمزد سال آینده کارگران را با درنظر گرفتن تعاملات سیاسی، نوسانات احتمالی و تغییر نرخ برخی اقلام تاثیرگذار در معیشت کارگران تعیین کند.

تعداد دریافت‌کنندگان یارانه حمایت معیشتی افزایش می‌یابد
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی از افزایش دریافت‌کنندگان یارانه حمایت معیشتی خبر داد و گفت: افرادی که اطلاعات آنها در سایت ثبت شده است و مشمول یارانه حمایت معیشتی باشند از دهم بهمن یارانه به حساب آنها واریز می‌شود.

نماینده مجلس: احتمال افزایش یارانه نقدی به ۷۵ هزار تومان!
۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹

عضو هیات رئیسه مجلس از احتمال پرداخت یارانه نقدی۷۵ هزار تومانی به تمامی مردم و خلق منابع جدید برای همسان سازی حقوق بازنشستگان خبر داد.

امروز؛ آخرین مهلت ثبت‌نام جاماندگان دریافت بسته معیشتی
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹

جاماندگان دریافت بسته معیشتی تنها امروز فرصت دارند تا در سایت حمایت ثبت‌نام کنند.

مهلت ثبت نام در سامانه معیشتی تا ۳۰ دی‌ماه تمدید شد
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان بسته حمایت معیشتی از تمدید مهلت ثبت درخواست در سامانه معیشتی hemayat.mcls.gov.ir برای سرپرستان خانواری که در لیست یارانه‌بگیران نقدی نیستند؛ اما متقاضی دریافت بسته معیشتی هستند تا ۳۰ دی خبر داد.