داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار محمود-واعظی
شایعه تهدید وزیر بهداشت به استعفا کذب است
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴

سخنگوی وزارت بهداشت به شایعه تهدید دفتر ریاست جمهوری برای استعفای وزیر بهداشت واکنش نشان داد و گفت: این ادعا کذب است و صحت ندارد.

واعظی وزیر بهداشت را تهدید کرده استعفا کند
۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶

نماینده نجف‌آباد در مجلس گفت: از منبع موثق شنیدیم که رئیس دفتر رئیس‌جمهور، سعید نمکی را تهدید کرده که در صورتی با دولت هماهنگ نباشد، باید استعفا دهد.

واعظی: زحمات کارگران در شرایط کرونایی فراموش نشدنی است
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹

واعظی رئیس دفتر رئیس‌جمهور در صفحه شخضی خود، در پیامی روز کارگر را تبریک گفت.

واعظی: پرتاب ماهواره نور برگ زرین دانشمندان حوزه فضایی کشور است
۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نور به مدار ۴٢۵کیلومتری زمین، برگ زرین دیگری به افتخارات جوانان و دانشمندان حوزه فضایی کشورمان افزود.

تعطیلی حرم‌ها و اماکن مقدس تا ۱۵ اردیبهشت تمدید شد
۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۶

رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: براساس مصوبه ستاد ملی و برای جلوگیری از شیوع و انتقال ویروس کرونا، مصوبه قبلی ستاد درباره حرم‌ها و اماکن مقدس تا ۱۵ اردیبهشت تمدید شد.

وام یک میلیون تومانی در آستانه ماه رمضان پرداخت می‌شود
۲۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰

رئیس دفتر رئیس جمهور اعلام کرد: وام قرض‌الحسنه یک میلیون تومانیِ مربوط به کرونا در آستانه ماه مبارک رمضان پرداخت می‌شود.

وعده واعظی درباره جبران خسارات کسب‌ و کارهای شب عید
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹

واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور گفت: یکشنبه هفته آینده، در حضور رئیس‌جمهور تصمیمات خوبی برای جبران خسارات وارده به کسب و کارهای شب عید خواهیم گرفت.

گفت‌وگوی واعظی و معاون نخست‌وزیر جمهوری آذربایجان درباره مسائل دوجانبه
۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۸

محمود واعظی و معاون نخست‌وزیر جمهوری آذربایجان در تماسی تلفنی درباره راه‌های تقویت بیش از پیش روابط تهران – باکو گفت و گو و تبادل نظر کردند.

واعظی: سهمیه بنزین سفرهای نوروزی در حال بررسی است
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵

رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور گفت: موضوع اختصاص سهیمه بنزین برای سفرهای نوروزی در حال بررسی است اما نباید پیش از نهایی شدن این بررسی‌ها، به مردم امید دهیم.

واعظی: «مکانیزم ماشه» عملیاتی نمی‌شود
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۳

رئیس دفتر رئیس‌جمهور با بیان اینکه در مجموع مذاکرات بسیار خوبی با مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا صورت گرفت، گفت: اتحادیه اروپا تلاش خواهد کرد برجام بماند که معنای دیگر آن این است که "مکانیزم ماشه" عملیاتی نخواهد شد.