داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار صادرات-نفت-خام
سایه کرونا بر بازار نفت!
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷

بهای معاملات آتی نفت روز جمعه تحت تاثیر نگرانی‌ها از انتشار ویروس کرونا در چین و آسیب دیدن تقاضا برای نفت، به شدت کاهش پیدا کرد.

سفارت آمریکا در لیبی خواستار صادرات مجدد نفت از لیبی شد
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

سفارت آمریکا در طرابلس خواستار ازسرگیری فوری صادرات نفت از لیبی و فعالیت سازمان ملی نفت این کشور شد.

مبادی مجاز صادرات فرآورده‌های نفتی اعلام شد
۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۰

وزیر نفت منشاء‌های مجاز برای صادرات همه فرآورده‌های نفتی، انواع مشتقات نفتی و محصولات نهایی آنها را به ستاد مبارزه با قاچقا کلا و ارز و ابلاغ کرد.

ونزوئلا در شرایط تحریم هم ۴ برابر ایران نفت صادر می‌کند
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵

ونزوئلا در شرایط تحریم ۸۰۰ هزار بشکه نفت صادر می‌کند و به اذعان کارشناسان، ایران نیز می تواند با اصلاح قیمت گذاری نفت در بورس، صادرات نفت را به مقدار قابل قبولی برساند.

سقف فروش نفت در بودجه را یک میلیون بشکه تعیین کردیم که امید آفرینی کنیم!
۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۴

سخنگوی ستاد بودجه گفت:اینکه در بودجه بگوییم در مقابل تحریم‌­ها تسلیم شدیم و پذیرفتیم که بیشتر از ۳۰۰ هزار بشکه نمی­‌توانیم به صورت رسمی صادرات داشته باشیم، در راستای امیدآفرینی به مردم نیست.

خبری از اصلاحات ساختاری بودجه نیست
۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر اینکه دولت از مجوز شورای سران قوا برای برداشت 45 هزار میلیارد تومانی از صندوق توسعه ملی با هدف جبران کسری بودجه امسال به صورت کامل استفاده کرده است، گفت: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه با خنده همه تبصره‌های لایحه بودجه را تصویب می‌کند و می‌رود.

مالیات پزشکان آمریکایی سه برابر صادرات نفت ایران
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۶

آمارهای موجود نشان می‌دهد که میزان مالیات پرداخت شده از سوی پزشکان در آمریکا برای سال 2015 سه برابر میزانی است که ایران برای صادرات نفت خود در سال 1399 روی آن حساب کرده است.

ونزوئلا روزانه ۸۰۰ هزار بشکه نفت صادر می‌کند
۱۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

آمارها نشان می‌دهد که صادرات نفت ونزوئلا در ماه اکتبر امسال برای دومین ماه پیاپی بالای ۸۰۰ هزار بشکه در روز باقی مانده است.

منوچین: با متحدانمان روی جبران صادرات نفت ایران کار می‌کنیم
۱۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰

وزیر خزانه‌داری آمریکا گفت: آمریکا با متحدانش بر روی تامین نفت کافی برای بازارهای جهانی و جایگزینی صادرات نفت ایران، که به علت تحریم‌های آمریکا کاهش یافته است، کار می‌کند.

۶ وعده وزیر نفت که روی زمین ماند
۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰

وزیر نفت وعده های بسیاری در بخش بالادستی، میان دستی و پایین دستی به منظور توسعه این صنعت مطرح کرد که متاسفانه بخش عمده‌ای از این وعده‌ها روی کاغذ مانده است.