داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انتخابات-2020-آمریکا
واقعیت استیضاح ترامپ هنگام برگزاری انتخابات ۲۰۲۰ مشخص می‌شود
۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

علی‌رغم کارشکنی‌ها در سنا، مردم آمریکا خواهان بررسی مدارک تازه و شنیدن صحبت‌های شاهدان در جلسه استیضاح دونالد ترامپ هستند.

روابط روسیه و آمریکا در سال ۲۰۲۰ بهبود نخواهد یافت
۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴

سناتور روس معتقد است، با توجه به اعمال تحریم علیه خط لوله گاز «جریان شمالی -۲» و مبارزات انتخاباتی در آمریکا، بعید است بتوان انتظار داشت که در سال ۲۰۲۰ هم تغییری در جهت بهبودی روابط مسکو-واشنگتن بوجود آید.

تنفس مصنوعی در ژاپن!
۲۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲

روحانی برای نجات خود و دولت و بطور خاص برگ برنده جریان غرب گرا در انتخابات پیش رو نیاز به یک توافق موقت دارد و ترامپ هم برای پیروزی در انتخابات ۲۰۲۰ یک عکس یادگاری با رئیس جمهور ایران برای او کافیست

سندرز در دو قدمی بایدن
۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

نتایج یک نظرسنجی تازه در آمریکا نشان می‌دهد که «جو بایدن» همچنان پیشتاز نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا است، اما «برنی سندرز» تنها دو درصد با وی اختلاف دارد.

مقام آمریکایی: ترامپ آماده گفتگوی بدون قید و شرط با ایران است
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

یک مقام آمریکایی بار دیگر ادعاهای دیگر مقامات این کشور مبنی بر آمادگی رئیس‌جمهور آمریکا برای گفتگوی بدون پیش‌شرط با ایران را تکرار کرد.

چرا آمریکایی‌ها دنبال «بی‌دولتی» در خاورمیانه هستند؟
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

منطقه پیرامونی ایران بیش از هر زمان دیگری گرفتار آشوب و سردرگمی سیاسی است. عراق، لبنان و افغانستان مثال‌های عمده و اصلی آشفتگی سیاسی در محیط پیرامونی ایران هستند. «بی‌دولتی» انگار سبک جدیدی است که در منطقه در حال باب شدن است؛ در عراق، «عادل عبدالمهدی» استعفا کرده است، در لبنان «سعد حریری» بیش از یک ماه است پست نخست‌وزیری را ترک کرده و با وجود تلاش‌های بسیار گروه‌های سیاسی حاضر نشده برگردد و در افغانستان که عملا دو دولت بر سر کارند.

آمریکا در حال اخراج از منطقه است
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

شامگاه پنجشنبه دونالد ترامپ در سکوت کامل خبری و در سفری که از قبل اعلام نشده ‌بود برای اولین‌بار در دوره ریاست‌جمهوری‌اش وارد افغانستان شد و با حضور در پایگاه نظامیان آمریکایی در بگرام برای چندمین بار از کاهش نیرو‌های آمریکایی در افغانستان صحبت و از تصمیم خود برای خروج نیرو‌های آمریکایی از منطقه دفاع کرد.

شوک به انتخابات ۲۰۲۰:‌ «مایکل بلومبرگ» اعلام نامزدی کرد!
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴

رسانه های غربی در خبری فوری و عجیب اعلام کردند میلیاردر آمریکایی برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا از حزب دموکرات، رسماً اعلام نامزدی کرده است.

کلینتون نامزد انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا می‌شود؟
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸

هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه اسبق آمریکا می‌گوید افراد زیادی از وی می‌خواهند در رقابت‌های انتخاباتی ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ این کشور شرکت کند.

وارن: گام چهارم ایران نتیجه اقدامات ترامپ در خروج از برجام است
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، گام چهارم برجامی ایران را نتیجه اقدامات ترامپ در خروج از این توافق هسته‌ای خواند.