داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انتخابات-2020-آمریکا
بی‌اعتنایی رسانه‌ها به پرونده فساد اخلاقی جو بایدن
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳

چرا رسانه‌ها، سیاسیون و خبرنگاران و فعالان مدنی به این پرونده بی‌اعتنایی می‌کنند؟ به ویژه که این جو بایدن است که شعار «زنان را باور کنید» سر می‌دهد.  

فرار «بایدن» از پاسخ به سوال درباره آینده تحریم‌های ایران
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹

نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا از پاسخ دادن به سوال مجری یک شبکه آمریکایی درباره لغو تحریم‌های ایران در شرایط شیوع کرونا، طفره رفت.

کنایه سنگین بایدن به رئیس جمهور آمریکا
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱

رقیب انتخاباتی «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا به او کنایه سنگین زده و خواسته است تا ترامپ به توصیه کارشناسان و پزشکان گوش دهد.

رقابت نزدیک بایدن و ترامپ برای ریاست‌جمهوری
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶

پیمایش افکارسنجی جدید در آمریکا نشان می‌دهد معاون رئیس‌جمهور پیشین ایالات متحده از حزب دموکرات و رئیس جمهور کنونی این کشور از حزب جمهوری‌خواه، رقابت نزدیکی در انتخابات ۲۰۲۰ خواهند داشت.

کرونا آینده سیاسی ترامپ را تغییر می‌دهد؟
۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶

اگر دولت ترامپ در مدیریت این بحران و ممانعت از فروپاشی اقتصادی و حل بیکاری ناتوان بماند به یقین برگ برنده اصلی وی در رقابت انتخاباتی آینده ریاست جمهوری آمریکا از بین خواهد رفت.

پیشتازی چشمگیر بایدن نسبت به سندرز
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا پیشتازی چشمگیری را نسبت به برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت کسب کرده است.

سندرز: تحریم کرونایی آمریکا علیه ایران باید برداشته شود
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵

یکی از نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز چهارشنبه خواستار برداشته شدن تحریم‌هایی که به توانایی ایران برای مقابله با شیوع ویروس کرونا آسیب می‌رساند،‌ شد.

بایدن آراء انتخاباتی ۳ ایالت را درو کرد
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳

معاون سابق باراک اوباما توانست در انتخابات مقدماتی ۳ ایالت، رقیب سوسیال دموکرات خود را پشت سر گذاشته و بیش از پیش به تصاحب عنوان نامزد نهایی حزب در انتخابات ۲۰۲۰ نزدیک شود.

«جو بایدن» در واشنگتن پیروز شد
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲

جو بایدن در انتخابات درون‌حزبی دموکرات‌ها در ایالت واشنگتن آمریکا در رقابت‌های درون‌حزبی دموکرات‌ها در برابر برنی سندرز به پیروزی رسید.

موضع ترامپ پس از مناظره نامزدهای دموکرات
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا از مناظره میان دو نامزد اصلی حزب دموکرات که به دنبال به دست آوردن نامزدی این حزب برای انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ هستند انتقاد کرد.