داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار انتخابات-2020-آمریکا
مقام آمریکایی: ترامپ آماده گفتگوی بدون قید و شرط با ایران است
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۳:۰۰

یک مقام آمریکایی بار دیگر ادعاهای دیگر مقامات این کشور مبنی بر آمادگی رئیس‌جمهور آمریکا برای گفتگوی بدون پیش‌شرط با ایران را تکرار کرد.

چرا آمریکایی‌ها دنبال «بی‌دولتی» در خاورمیانه هستند؟
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸

منطقه پیرامونی ایران بیش از هر زمان دیگری گرفتار آشوب و سردرگمی سیاسی است. عراق، لبنان و افغانستان مثال‌های عمده و اصلی آشفتگی سیاسی در محیط پیرامونی ایران هستند. «بی‌دولتی» انگار سبک جدیدی است که در منطقه در حال باب شدن است؛ در عراق، «عادل عبدالمهدی» استعفا کرده است، در لبنان «سعد حریری» بیش از یک ماه است پست نخست‌وزیری را ترک کرده و با وجود تلاش‌های بسیار گروه‌های سیاسی حاضر نشده برگردد و در افغانستان که عملا دو دولت بر سر کارند.

آمریکا در حال اخراج از منطقه است
۹ آذر ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۲

شامگاه پنجشنبه دونالد ترامپ در سکوت کامل خبری و در سفری که از قبل اعلام نشده ‌بود برای اولین‌بار در دوره ریاست‌جمهوری‌اش وارد افغانستان شد و با حضور در پایگاه نظامیان آمریکایی در بگرام برای چندمین بار از کاهش نیرو‌های آمریکایی در افغانستان صحبت و از تصمیم خود برای خروج نیرو‌های آمریکایی از منطقه دفاع کرد.

شوک به انتخابات ۲۰۲۰:‌ «مایکل بلومبرگ» اعلام نامزدی کرد!
۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴

رسانه های غربی در خبری فوری و عجیب اعلام کردند میلیاردر آمریکایی برای شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا از حزب دموکرات، رسماً اعلام نامزدی کرده است.

کلینتون نامزد انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا می‌شود؟
۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۸

هیلاری کلینتون، وزیر امور خارجه اسبق آمریکا می‌گوید افراد زیادی از وی می‌خواهند در رقابت‌های انتخاباتی ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ این کشور شرکت کند.

وارن: گام چهارم ایران نتیجه اقدامات ترامپ در خروج از برجام است
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، گام چهارم برجامی ایران را نتیجه اقدامات ترامپ در خروج از این توافق هسته‌ای خواند.

ریابکوف: اجرای گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران اجتناب ناپذیر است
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

معاون وزیر خارجه روسیه یادآور شد اگر منافع اقتصادی تهران مورد توجه قرار نگیرد مرحله چهارم کاهش تعهدات ایران در چارچوب برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اجتناب ناپذیر خواهد بود.

اقدام جدید فیس بوک برای انتخابات آمریکا
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶

به گفته مارک زاکربرگ، فیس بوک قصد دارد با هدف متمایز کردن رسانه های حامی دولت های خارجی در این شبکه اجتماعی در مورد آنها از برچسب هایی خاص استفاده کند.

مسابقه پوپولیسم در انتخابات ۲۰۲۰
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

با وجود پیامد‌های وخیم سیاست‌های ترامپ، برنی سندرز هم برای کسب آرای بیشتر به اعلام وعده‌ها و شعار‌های انتخاباتی پوپولیستی متوسل شد.

ترامپ در ۴۵ روز اخیر بیشتر چه کلماتی توئیت کرد؟
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

اینگونه به نظر می رسد که ترامپ بر روی انتخابات تمرکز کرده و کلمات رئیس جمهور، دموکرات‌ها و بزرگ (آمریکای بزرگ) که شعار انتخاباتی اش بود بیش از دیگر کلمات تکرار شده اند.