داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
وارن: گام چهارم ایران نتیجه اقدامات ترامپ در خروج از برجام است
۱۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۵

نامزد دموکرات انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا، گام چهارم برجامی ایران را نتیجه اقدامات ترامپ در خروج از این توافق هسته‌ای خواند.

ریابکوف: اجرای گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران اجتناب ناپذیر است
۴ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴

معاون وزیر خارجه روسیه یادآور شد اگر منافع اقتصادی تهران مورد توجه قرار نگیرد مرحله چهارم کاهش تعهدات ایران در چارچوب برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) اجتناب ناپذیر خواهد بود.

اقدام جدید فیس بوک برای انتخابات آمریکا
۳۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۶

به گفته مارک زاکربرگ، فیس بوک قصد دارد با هدف متمایز کردن رسانه های حامی دولت های خارجی در این شبکه اجتماعی در مورد آنها از برچسب هایی خاص استفاده کند.

مسابقه پوپولیسم در انتخابات ۲۰۲۰
۲۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱

با وجود پیامد‌های وخیم سیاست‌های ترامپ، برنی سندرز هم برای کسب آرای بیشتر به اعلام وعده‌ها و شعار‌های انتخاباتی پوپولیستی متوسل شد.

ترامپ در ۴۵ روز اخیر بیشتر چه کلماتی توئیت کرد؟
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵

اینگونه به نظر می رسد که ترامپ بر روی انتخابات تمرکز کرده و کلمات رئیس جمهور، دموکرات‌ها و بزرگ (آمریکای بزرگ) که شعار انتخاباتی اش بود بیش از دیگر کلمات تکرار شده اند.

شوک به انتخابات ۲۰۲۰: چهره کلیدی پیشبرد پرونده استیضاح ترامپ درگذشت!
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۶

یکی از نمایندگان ارشد دموکرات که در پیشبرد پرونده استیضاح «دونالد ترامپ» نقشی کلیدی داشت، امروز به دلیل بیماری درگذشته است.

نابودی تمامی اسنادِ علیه ترامپ قبل از انتخابات
۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷

گاردین در گزارشی نوشت: یک شرکت ناشر و یک روزنامه آمریکایی اسناد حساسی درباره دونالد ترامپ را قبل از انتخابات ۲۰۱۶ از بین برده‌ بودند.

چهارمین مناظره انتخاباتی آمریکا برگزار شد+جزئیات
۲۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱

۱۲ نامزد دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ آمریکا چهارمین دور مناظره خودشان را در ایالت اوهایو برگزار کردند.

برنی سندرز: نباید به ترکیه پشت کرد!
۲۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶

نامزد دموکرات ریاست جمهوری 2020 آمریکا، ضمن انتقاد شدید از تصمیم رئیس‌جمهور آمریکا در خروج نیروهای این کشور از شمال سوریه، او را یک دروغگو نامید.

سندرز فعالیت‌ انتخاباتی خود را متوفف کرد
۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۴۶

برنی سندرز، یکی از نامزدهای حزب دموکرات برای رقابت با دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به دلیل مشکلات جسمی و اختلال در سلامتی خود، فعالیت‌های انتخاباتی‌اش را متوقف کرد.