داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
نظر سنجی دانشگاه فلوریدا: سبقت بایدن از ترامپ
۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

نتایج نظرسنجی جدید دانشگاه فلوریدای شمالی نشان می‌دهد «جو بایدن» با ۶ پله صعود در ایالت فلوریدا که بزرگترین میدان نبرد انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ محسوب می‌شود از دونالد ترامپ، رقیب اصلی جمهوریخواه خود سبقت گرفته است.

ترامپ: برای جانسون دعا می‎کنیم
۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۵

رئیس‌جمهور آمریکا در پی انتقال نخست‌وزیر انگلیس به بخش مراقبت‌های ویژه به دلیل وخامت حال وی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا گفت: با تیم پزشکی معالج بوریس جانسون در ارتباط هستیم و برای بهبودی وی دعا می‌کنیم.

ذخایر پزشکی اورژانسی آمریکا رو به پایان است
۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲

انبار مهم ذخایر ملّی پزشکی آمریکا پس از 20 سال با کمبود ذخایر و استفاده انتخاباتی ترامپ مواجه شده. انباری که روزی تنها در حکم ذخیره منابع بیمارستانی مطرح بود، اینک خود با کمبود روبروست.

بی‌اعتنایی رسانه‌ها به پرونده فساد اخلاقی جو بایدن
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳

چرا رسانه‌ها، سیاسیون و خبرنگاران و فعالان مدنی به این پرونده بی‌اعتنایی می‌کنند؟ به ویژه که این جو بایدن است که شعار «زنان را باور کنید» سر می‌دهد.  

فرار «بایدن» از پاسخ به سوال درباره آینده تحریم‌های ایران
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹

نامزد حزب دموکرات در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا از پاسخ دادن به سوال مجری یک شبکه آمریکایی درباره لغو تحریم‌های ایران در شرایط شیوع کرونا، طفره رفت.

کنایه سنگین بایدن به رئیس جمهور آمریکا
۱۱ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۱

رقیب انتخاباتی «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا به او کنایه سنگین زده و خواسته است تا ترامپ به توصیه کارشناسان و پزشکان گوش دهد.

رقابت نزدیک بایدن و ترامپ برای ریاست‌جمهوری
۱۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶

پیمایش افکارسنجی جدید در آمریکا نشان می‌دهد معاون رئیس‌جمهور پیشین ایالات متحده از حزب دموکرات و رئیس جمهور کنونی این کشور از حزب جمهوری‌خواه، رقابت نزدیکی در انتخابات ۲۰۲۰ خواهند داشت.

کرونا آینده سیاسی ترامپ را تغییر می‌دهد؟
۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۶

اگر دولت ترامپ در مدیریت این بحران و ممانعت از فروپاشی اقتصادی و حل بیکاری ناتوان بماند به یقین برگ برنده اصلی وی در رقابت انتخاباتی آینده ریاست جمهوری آمریکا از بین خواهد رفت.

پیشتازی چشمگیر بایدن نسبت به سندرز
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا پیشتازی چشمگیری را نسبت به برنی سندرز سناتور ایالت ورمونت کسب کرده است.

سندرز: تحریم کرونایی آمریکا علیه ایران باید برداشته شود
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۵

یکی از نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا روز چهارشنبه خواستار برداشته شدن تحریم‌هایی که به توانایی ایران برای مقابله با شیوع ویروس کرونا آسیب می‌رساند،‌ شد.