داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار پلیس
ناتوانی پلیس انگلیس از اعمال مقررات منع رفت و آمد
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴

پلیس انگلیس اعلام کرد؛ با وجود اختیارات ویژه‌ای که دولت این کشور برای نظارت و اعمال مقررات منع رفت و آمد به آن واگذار کرده، از عهده این مسؤولیت بر نمی‌آید.

ایتالیا با پهپاد بر قرنطینه کرونایی ناظر است
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۵

دولت ایتالیا از امروز با عملیات‌های پهپادی بر اجرای محدودیت‌های گسترده برای مقابله با شیوع ویروس کرونا توسط شهروندان نظارت می‌کند.

فیلم: تعقیب و گریز کرونایی در عربستان
۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۲

نسیم آنلاین: تعقیب و گریز پلیس سعودی و شهروندی که قانون منع تردد بدلیل کرونا را نقض کرده است. وزارت کشور عربستان: کسانی که قانون منع آمد و شد در عربستان را نادیده بگیرند، ده هزار ریال (معادل ۲.۶۶۳ دلار) جریمه خواهند شد.

چرا پلیس جلوی سفرها را نمی‌گیرد؟
۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹

جانشین هماهنگ‌کننده نیروی انتظامی درباره عدم ممانعت پلیس از انجام سفرهای نوروزی گفت که این نهاد تابع تصمیمات ستاد مدیریت کرونا است.

بازداشت عوامل انتشار فیلم «بارش بادمجان»
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۳

سردار علی ذوالقدر رئیس پلیس امنیت پایتخت صبح امروز در گردهمایی (ویدیو کنفرانس) فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار داشت: روز گذشته ویدیویی تحت عنوان بارش بادمجان در پایتخت در شبکه های اجتماعی منتشر شد که پلیس امنیت سریعاً عوامل آن را شناسایی و دستگیر کرد. این گروه ۵ نفره بوده که به پلیس امنیت هدایت شدند.

فیلم: کشف ۸۷ میلیون قلم کالای بهداشتی احتکار شده
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵

بعد از کشف اقلام احتکار شده این اقلام در اختیار نماینده دانشگاه علوم پزشکی قرار داده می‌شود تا در سیستم توزیع قرار بگیرد.

شدت گرفتن خشونت علیه پناهجویان در مرز یونان–ترکیه
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۳

شبکه خبری فرانس ۲۴ امروز(شنبه) گزارش داد، درگیری‌های شدید میان پلیس و هزاران پناهجو در امتداد مرز یونان–ترکیه بالا گرفته و پلیس به طرف پناهجویان گاز اشک‌آور شلیک کرده است.

تدابیر امنیتی شدید پلیس نیوزیلند اطراف مساجد کرایست‌چرچ
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

پلیس نیوزیلند امروز، چهارشنبه در آستانه نخستین سالگرد تیراندازی‌ای که جان ۵۱ نمازگزار را گرفت، اظهار کرد، گشت‌زنی‌های خود را در دو مسجدی که این تیراندازی‌ در آن‌ها صورت گرفت، افزایش داده است.

کشف اجساد دو مظنون تیراندازی آلمان
۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴

پلیس آلمان از کشف اجساد دو مظنون تیراندازی شب گذشته در هانائو آلمان خبر داد.

پلیس آلمان حمله تروریستی به ۱۰ مسجد را خنثی کرد
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۶

پلیس آلمان طرح یک گروه تروریستی راستگرا برای حمله به ۱۰ مسجد در ۱۰ ایالت این کشور را خنثی کرد.