داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزیر-بهداشت
روحانی نوشت: جز صبر و بردباری، چاره ای نیست
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹

رئیس جمهور درپی ارسال گزارش وزیر بهداشت و درمان تاکید کرد: در شرایط بسیار سختی هستیم. راه سنگلاخ، مسیر دشوار و به سمت قله و بار بس سنگین است؛ جز صبر و بردباری، چاره ای نیست.

لازم باشد از بخشهای دیگر به بخش کرونا اضافه می کنیم
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

وزیر بهداشت خطاب به مدیران بهداشتی و درمانی گفت: مردم را نباید هراسناک و وحشت زده کنیم. مصاحبه نکنید که «تخت خالی نداریم». اینگونه نیست. مردم نباید در هیچ کجای کشور هراس نبود تخت بیمارستانی داشته باشند.

نمکی: نگرانم به سیاه چاله‌ کرونا بیفتیم
۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۰

وزیر بهداشت با بیان اینکه کرونا از پیچیده‌ترین موجوداتی است که دیده‌ام، گفت: خودمان را برای یک نزاع و درگیری سنگین با این ویروس آماده کردیم و اینکه از روز نخست کرونا را دست کم نگرفتیم باعث شد گام‌های بلندی برداریم.

نمکی: شفاف‌ترین کشور در آمار کرونا هستیم
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۸

وزیر بهداشت با بیان این‌‌که یکی از شفاف‌‌ترین کشورها در اعلام آمار کرونا، ایران است، گفت: یکی از کشورهای اروپایی گفت اگر کسی به دلیل بیماری زمینه‌‌ای مانند فشار خون بالا یا دیابت فوت کرد، دلیلی ندارد اگر به کرونا هم مبتلاست، آن را گزارش کنیم!

واکسن کرونا در راه لبنان
۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷

وزیر بهداشت لبنان در دولت پیشبرد امور اعلام کرد که به احتمال زیاد واکسن کرونا برای لبنانی‌ها قبل از پایان سال جاری میلادی تامین می‌شود.

نمکی: تحمل زنان از مردان بیشتر است
۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸

وزیر بهداشت، به مناسبت هفته ملی سلامت بانوان ایران در پیامی، زنان را پیشگامان حفظ و ترویج سلامت دانست.

نمکی: عبور و مرور در ۵ کلانشهر ممنوع شد
۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷

وزیر بهداشت گفت: روز گذشته از رییس جمهور درخواست کردم که اجازه دهند در پنج شهر مهم که شیوع کرونا بالاست مانند کلان شهر تهران، کرج، مشهد، اصفهان و ارومیه در سه روز تعطیلی منع عبور و مرور و محدودیت رفت و آمد اعلام کنیم که موافقت کردند.

اولویت اول ما باید مدیریت کرونا باشد
۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۲

وزیر بهداشت، گفت: از همان روزهای اول شیوع کرونا گفتم که هرکسی در جهان در مورد این ویروس عجولانه حرف بزند، از سر بی دانشی است.

اقدامات قهرآمیز در همه گیری کرونا نشانه ای از نسل کشی است
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵

وزیر بهداشت، در شصت و هفتمین اجلاس منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت، به ارائه گزارشی از تازه ترین برنامه ها و اقدامات ایران در حوزه سلامت پرداخت.

آزمایش واکسن کرونای ایرانی روی میمون
۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷

وزیر بهداشت با اشاره به پیشرفت‌های ایران در زمینه تولید واکسن کرونا، گفت: در مراحل مختلف کار را دنبال کرده‌ایم و آزمایش بر نمونه حیوانی (میمون) هم انجام شده و نتایج بسیار خوبی گرفتیم.