داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار وزیر-بهداشت
همه صنوف بعد از تعطیلات عیدفطر مجاز به فعالیت هستند
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: از روز سه‌شنبه هفته جاری تمامی صنوف حتی اصنافی که از آنها به عنون صنوف پرخطر در دوران شیوع ویروس کرونا یاد می‌شود، اجازه فعالیت و کسب و کار خواهند داشت.

لزوم اتحاد کشورهای اسلامی برای غلبه بر«کرونا»
۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به وزرای بهداشت کشورهای اسلامی تبریک گفت.

واکنش وزیر بهداشت به برگزاری روز قدس کرونایی
۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۸

وزیر بهداشت گفت: فاصله‌گذاری و کرونا مجبورمان کرد به جای قدم‌هایمان، دل‌های پر از بیزاری از ویروس منحوس رژیم صهیونیستی و حامیان بخت برگشته‌اش را در کنار هم بنشانیم و پای سخنان حکیمانه رهبرمان بنشینیم.

نمکی: در تعطیلات عیدفطر، سفر نروید
۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴

وزیر بهداشت گفت: بزرگترین نگرانی ما این است که با عدم رعایت فاصله گذاری و پروتکل ها دوباره گرفتار پیک‌هایی از بیماری در کشور باشیم.

نمکی: جدا کردن روح از جسم از خطاهای استراتژیک علم پزشکی است
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱

وزیر بهداشت با تأکید بر این‌که اگر بخواهیم عقب‌ماندگی‌ها در مسیر اعتلای جایگاه قرآن را جبران کنیم، اولین گام واکاوی دلایل عدم توفیق‌ها است گفت: جدا کردن روح از جسم از خطاهای استراتژیک علم پزشکی است.

وزیر بهداشت آمریکا: کشور در برابر کرونا ضعیف شده است
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

وزیر بهداشت آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری «‌سی‌ان‌ان» با اشاره به اینکه آمریکا نسبت به کشور‌های دیگر در جهان میزان نامتناسبی از انواع بیماری‌ها را در خود دارد، گفت ناسالم بودن آمریکایی‌ها دلیل بالارفتن تلفات ناشی از کروناست.

وزیر بهداشت:از مرحله کنترل کروناعبور وبه سمت مهار آن حرکت می کنیم
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۳

وزیر بهداشت در جلسه هیات دولت ضمن ارائه گزارشی اعلام کرد در حال حاضر از مرحله مدیریت و کنترل بیماری کرونا عبور کرده و به سمت مهار کرونا در اکثر نقاط کشور حرکت کرده‌ایم.

هشدار وزیر بهداشت به استان‌های همجوار خوزستان
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۷

وزیر بهداشت با بیان اینکه در استان خوزستان شاهد افزایش موارد ابتلا به کرونا هستیم، نسبت به خطر شیوع کرونا در برخی استان‌های همجوار با خوزستان هشدار داد.

نمکی: مردم روی مرا در مقابل بقیه همکارانم سفید کردند
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱

سعید نمکی در مورد بازگشایی تعدادی از اماکن مقدسه گفت: مردم روی مرا در مقابل بقیه همکارانم سفید کردند و به جز یک مورد بقیه حداکثر پروتکل‌ها را رعایت کردند.

نامه نمکی به ۲ وزیر/ اعلام فهرست کالاهای آسیب‌رسان به سلامت در نظام آموزشی
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱

وزیر بهداشت در نامه‌ای به وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش، فهرست کالاها و اقدامات آسیب‌رسان به سلامت که مورد بازنگری قرار گرفته است را برای اطلاع و اجرا ارسال کرد.