داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار سعید-نمکی
نمکی: درباره سلامت مردم با کسی مماشات نمی‌کنم
۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰

وزیر بهداشت و درمان گفت: در مصالح مملکت و سلامت مردم با هیچ کس مماشات نکرده و نخواهم کرد و به یکایک شهروندان این کشور تعهد دارم.

نمکی: ۲۷ درصد از یک میلیارد دلار را دریافت کردیم
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: آمریکا ۱۱۱ میلیارد دلار و انگلیس ۲۲ میلیارد دلار برای مقابله با کرونا هزینه کردند و ما ۲۷ درصد از یک میلیارد دلار صندوق توسعه ملی را دریافت کردیم.

خبر خوش وزیر به کادر درمان در ایام کرونا
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۴

وزیر بهداشت، از پرداخت کارانه کادر درمان خبر داد.

قطار مرگ
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶

عضو کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا در گفت‌وگو با «وطن امروز»: «مترو» و «اتوبوس» اکنون کانون انتشار ویروس مرگبار کروناست

نمکی: دیگر گلایه نمی‌کنم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰

وزیر بهداشت گفت: نمی‌گذاریم در عرصه بین المللی در مبارزه با کرونا از هیچ کشور پیشرفته‌ای عقب بیفتیم و با دل و جان کار می‌کنیم و مقاومت می‌کنیم.

دل‌نوشته نمکی برای حاج قاسم: از سربازانم در جبهه سلامت شرمسارم
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱

وزیر بهداشت در دل نوشته ای خطاب به شهید سردار سلیمانی با اشاره به مشکلات مبارزه و مقابله با کرونا گفت: من امروز از سربازانم در جبهه سلامت شرمسارم.

فیلم: شعر پاییزی وزیر بهداشت
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱

پیچید در فضای مه‌آلودِ کوچه‌باغ: این نیز بگذرد...

تشدید موج کرونا در نقاطی از کشور
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۹

وزیر بهداشت، نسبت به تشدید موج کرونا در برخی از نقاط کشور هشدار داد.

فیلم: تمجید دوباره وزیر بهداشت از رهبر معظم انقلاب
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۷

سعید نمکی در تمجید از رهبر معظم انقلاب گفت: رابطه من با رهبر انقلاب رابطه مرید و مراد بود، اما الان به عاشق و معشوق تبدیل شده است. منبع: خبرگزاری دانشجو

واکسن هندی بزنیم یا واکسن روسی؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶

اعلام وزیر بهداشت درباره تهیه ۲۰ میلیون دوز واکسن کرونا از هند پس از واکنش‌های منفی نظام سلامت به واکسن روسی این پرسش را ایجاد کرده است که آیا واکسن هندی از کیفیت بهتری برخوردار است؟ هر چند اظهارات مقام های بهداشت و درمان کشورمان و واقعیت‌های تلخ مربوط به رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی حاکی است که بهتر است فعلا دلخوش به ورود زودهنگام هیچ واکسنی به کشور نباشیم و اجرای این پروتکل‌ها را جدی بگیریم!