داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جبهه-مقاومت
نتانیاهو: فلسطینی‌ها نمی‌توانند توافق‌های صلح را خنثی کنند
۲۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه گروه‌های مقاومت فلسطینی با عملیات دیشب قصد داشتند توافقنامه‌های سازش امارات و بحرین را خنثی کنند، تهدید کرد به هر کسی که به اسرائیل آسیب بزند، حمله می‌کند.

توافق سازش امارات؛ علیه ایران!
۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۸

ترامپ با همکاری امارات، عربستان و برخی کشور های عرب حوزه خلیج فارس ابتدا به دنبال امنیتی کردن چهره جمهوری اسلامی است و از سوی دیگر به دنبال عادی سازی و همسویی کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی جهت ایجاد موازنه فراساحلی در برابر ایران و تضعیف گروه های مقاومت است.

نتانیاهو: تاوان سنگینی خواهید پرداخت!
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی از روی استیصال و درماندگی، برای گروههای مقاومت فلسطین خط و نشان کشید.

شلیک ۱۰ موشک در کمتر از ۳۰ دقیقه پیامی از مقاومت به رژیم صهیونیستی
۱۱ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۳

مقاومت فلسطین بامداد امروز (چهارشنبه- اول ژوئیه) به صورت متوالی ۲۰ موشک به سمت دریا شلیک کرد.

کشور در بهترین شرایط دفاعی است
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه گفت:امروز در همه ساعت شبانه روز فرزندان انقلاب با چشمان باز دشمنان را رصد می کنند از این رو کشور در بهترین شرایط دفاعی قرار دارد.

همچون سردار سلیمانی در کنار جبهه مقاومت فلسطین هستیم
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵

فرمانده نیروی قدس سپاه تاکید کرد: همچون سردار بزرگوار شهید سلیمانی در کنار مقاومت فلسطین و همه نیروهای مجاهد باقی مانده و همواره در مسیر تقویت محور مقاومت گام بر می داریم.

شیخ عطار: حضور اقتصادی ما در آمریکای لاتین بسیار ضروری است
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵

قائم مقام اسبق وزارت امورخارجه گفت:حضور ما در آمریکای لاتین بسیار ضروری است و برای آمریکا خواب آشفته ایجاد می کند و از جهات مختلف می‌تواند به منافع ملی ما کمک کند.

شمارش معکوس برای عملیات جدید محور مقاومت در ادلب؟
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۵

شواهد و قرائن نشان می‌دهد احتمال نبرد جدید در ادلب افزایش یافته و ارتش سوریه و متحدین از یک سو و ارتش ترکیه و گروه‌های تروریستی از سوی دیگر به حالت آماده‌باش نظامی درآمده‌اند

فیلم: توصیه مداح معروف برای روز قدس
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۱

حاج محمود کریمی: به امید برپایی نماز جماعت قدس که مقصد حاج قاسم بوده و هست. نقاشی‌های کودکان و نوجوانان را با هشتگ (#قدس_برای_ما) در فضای مجازی منتشر کنید.

نقشه شوم پنتاگون علیه گروه‌های مقاومت و ملت عراق
۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

برآورد برخی از تحلیلگران از تصمیم آمریکا برای تشدید تنش‌های خود با گروه‌های مقاومت در عراق حکایت دارد، به گونه‌ای که یا به تقویت جایگاه «عدنان الزرفی»، نامزد مورد حمایت آمریکا برای تصدی پست نخست وزیری بیانجامد و یا در نهایت به یک کودتای نظامی در این کشور منجر شود.