داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار طلاب
از تعطیلات برای جبران کم‌مهری به قرآن استفاده کنیم
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۷

راستی اگر در ایام تحصیل نسبت به قرآن و تفسیر کم‌مهری شده است، چه خوب است که از ایام تعطیلی برای جبران آن استفاده کنیم.

ثبت نام پذیرش در حوزه های علمیه آغاز شد
۲۵ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹

ثبت نام پذیرش از داوطلبان برادر جهت ورود به حوزه های علمیه در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹آغاز شد و نام نویسی تا ۲۰ خرداد ادامه خواهد داشت.

تجمع دانشجویان و طلاب در اعتراض به کشتار مسلمانان هند
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲

جمعی از دانشجویان، طلاب و مردم دقایقی پیش در اعتراض به کشتار بی رحمانه مسلمانان در هند و سانسور این قتل عام در رسانه‌های دنیا تجمع کردند.

روایتی از جهادگری طلاب در بیمارستان‌ها
۱۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵

با وجود شیوع ویروس کرونا در کشور برخی از طلاب و گروه های جهادی برای همدلی با مردم، به عنوان همراه بیمار در حال خدمت رسانی در بیمارستان ها هستند.

۱۰ روایت از خط مقدم مقابله با کرونا
۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۵

دکتر توضیح داد که اینجا سه منطقه داریم . سیاه که مربوط به کسانی است که تست کرونایشان مثبت شده. مدل لباسی که باید بپوشید مثل آدم فضاییهاست . یک منطقه قرمز که مشکوکها آنجا هستند . شما آنجا میرید. آنجا هم قرنطینه است شما مثل همراه بیمارها خواهید بود چون خانواده شان اجازه ندارند بیایند داخل.

پایین‌ترین آمار طلاق در کشور مربوط به خانواده طلاب است
۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳

معاون فرهنگی تبلیغی حوزه علمیه خواهران با بیان اینکه فعالیت های حوزه در پیشگیری از آسیب های اجتماعی بسیار مهم است، گفت: زوج های طلبه پایین ترین آمار طلاق را دارند.

رهبری همه چیز خود را برای انقلاب و نظام فدا کرده اند
۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۷

رییس مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با بیان اینکه مستکبران درصدد تضعیف ریشه مکتب تشیع هستند، گفت: رهبری همه چیز خود را فدای انقلاب و نظام کرده اند.

تجمع طلاب فیضیه در واکنش به جشن تولد ملکه در تهران
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۳

برگزاری مراسم از سوی سفارت انگلیس و دعوت از مدعوین فی نفسه هیچ اشکالی ندارد؛ اما آنچه باعث حساسیت ها شده است در خواست سفارت بریتانیا از برخی شرکت های ایرانی است.