داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار گوگل
بیشترین سرچ گوگل ایرانیان در ماه آبان
۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۷

مهمترین و بیشترین جستجوی ایرانی‌ها در آبان ۹۹ فقط یک چیز بود: انتخابات آمریکا!

الگوریتم گوگل در سئو فاکس
۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱

موتور جستجوی گوگل الگوریتم های زیادی برای بررسی محتوای سایت، وضعیت لینک بیلدینگ و در نهایت رتبه بندی نتایج جستجو دارد. در این رپورتاژ آگهی به بررسی و معرفی تمامی این الگوریتم ها می پردازیم. درست مانند شهری که شما در آن زندگی میکنید، اینترنت نیز به یک سری قوانین نیاز دارد. به این دلیل که اگر قانونی در کار نباشد، هرج و مرج و سرگردانی بیداد میکند و هیچ چیز قابل کنترل نخواهد بود.

شروع راه اندازی کمپ تبلیغاتی در گوگل ادز
۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶

زمانی که شما می خواهید یک کسب و کار اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ راه اندازی کنید، نیازمند کمپین های تبلیغاتی هستید تا مشتریان بیشتری را به سمت کسب و کار خود جذب کنید. به طور کلی می توان گفت که در تبلیغات گوگل می تواند حرف اول را برای ایجاد کمپین بزند و از آن جایی که روزانه میلیاردها جستجو در این موتور انجام می شود،

۵شرکتی که بیشترین سود را از شیوع کرونا داشته‌اند
۲۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۴

در حالی که اقتصاد کشورهای جهان به شکلی تکان‌دهنده از کرونا صدمه دیده‌اند و مشاغل و صنایعی مثل حمل و نقل هوایی و گردشگری ضررهای هنگفتی تجربه می‌کنند، شرکت‌های بزرگ فناورانه جهان روی سودند و کار و بارشان سکه است. سود برخی برندها و شرکت‌ها مثل فروشگاه‌های زنجیره‌ای آمازون از همان ابتدا آغاز شد اما برخی شرکت‌ها پس از دوران کوتاهی ضرر، اکنون با رونق چشمگیری روبرو شده‌اند.

واکنش ظریف درباره ترجمه اشتباه سرویس ترجمه گوگل
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱

وزیر امور خارجه کشور نسبت به ترجمه اشتباه واژه «تسلیت» برای کاربران فارسی و عرب زبان در گوگل ترنسلیت اعتراض کرد.

تکنولوژی گوگل را به پلیس آمریکا نفروشید!
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱

بیش از ۱۶۰۰ نفر از کارمندان و کارگران گوگل در نامه‌ای سرگشاده و در واکنش به برخورد پلیس آمریکا با سیاه‌پوستان این کشور تقاضا کردند قراردادهای این شرکت بزرگ فناوری با پلیس آمریکا متوقف شود.

رفع ۷۰ آسیب‌پذیری در نسخه جدید گوگل
۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۳

‫گوگل در نسخه به‌روزرسانی سال ۲۰۲۰ خود، بیش از ۷۰ آسیب‌پذیری را رفع کرده است.

شکایت دانش‌آموزان آمریکایی از سواستفاده کرونایی گوگل
۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹

دو دانش‌آموز آمریکایی اهل کالیفرنیا روز پنجشنبه یک دادخواست علیه شرکت گوگل در دادگاه فدرال این ایالت ثبت کردند. موضوع این دادخواست، جمع‌آوری اطلاعات میلیون‌ها دانش‌آموز آمریکایی از طریق نرم‌افزارهای اسکن صورت و ابزارهای جستجوست.

کرونا ۸۰۰۰ نفر از کارمندان گوگل را دورکار کرد
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۱

پس از اینکه نشانه هایی شبیه آنفولانزا در یکی از کارمندان شرکت گوگل گزارش شد، این شرکت در اقدامی پیشگیرانه از ۸ هزار کارمند خود خواست تا از منزل کار کنند.

جهان برای مبارزه با کرونا از چه فناوری‌هایی کمک گرفته است؟
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰

در این گزارش نگاهی انداخته شده به تمام شرکت‌ها و فناوری‌هایی که در چند ماه اخیر سعی کرده‌اند با اقدامات خود جلوی شیوع ویروس کرونا را بگیرند.