داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار نفت
احتمال جنگ نفتی جدید میان روسیه و عربستان؟!
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

یک رسانه غربی از احتمال وقوع جنگ میان روسیه و عربستان به دلیل اختلافات درباره قیمت نفت در سایه بهبود کاهش تقاضا خبر داد.

سرلشکر صفوی: به ونزوئلا بنزین دادیم، طلا گرفتیم
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه هر کشور مسلمان و غیرمسلمان که از ما کمک بخواهد، کمک‌شان می‌کنیم اما از آنها پول می‌گیریم، گفت: ما به ونزوئلا بنزین دادیم و شمش طلا گرفتیم و طلاها را هم با هواپیما به ایران آوردیم تا در راه اتفاقی برایش نیفتد.

هشدار اردوغان: توازن منطقه را برهم بزنید، قبر خودتان را می‌کنید
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

رئیس‌جمهور ترکیه ضمن تاختن به «شکست» سازمان ملل برای حل بحران‌‌های سوریه، یمن و مقابله با ویروس کرونا، در زمینه تنش‌ها در شرق مدیترانه هشدار داد، آنهایی که با ترکیه خصومت می‌کنند، قبر خودشان را می‌کنند.

قالیباف: باید درباره موضوع «نفت آلودگی» در کشور فکری کرد
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵

رئیس مجلس در جلسه شورای هماهنگی رؤسای کمیسیون‌ها و هیأت رئیسه مجلس ‌گفت: باید درباره موضوع «نفت آلودگی» در بخش‌های مختلف کشور و تاثیر آن بر بخش‌های مختلف فکری کرد.

ترامپ: برای نفت در سوریه هستیم
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنرانی خود در تجمع انتخاباتی کارولینای شمالی ضمن تکرار لفاظی‌ها علیه ایران و شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی اذعان کرد که حضور نظامیان آمریکایی در سوریه به خاطر نفت است.

سهم ایران از اکتشاف نفت و گاز جهان چند درصد است؟
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶

شرکت ملی نفت ایران نوشت: ایران در سال ۲۰۱۹ در مجموع ۴.۹۷ میلیارد بشکه نفت قابل استحصال کشف کرده که این عدد معادل ۲۵ درصد اکتشافات نفت و گاز جهان در سال ۲۰۱۹ است.

تاکید جهانگیری بر بهینه سازی انرژی
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۳

معاون اول رییس جمهور گفت: بهینه سازی انرژی می‌تواند فرصت‌های شغلی و آثار مثبت زیادی داشته باشد.

واکنش تند لاوروف به یک قرارداد نفتی
۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

وزیر خارجه روسیه با غیرقانونی دانستن توافق شبه‌نظامیان کُرد سوری برای فروش نفت این کشور به آمریکا، گفت واشنگتن کُردهای سوری را به جدایی‌طلبی تحریک می‌کند.

قالیباف: چرا بورس انرژی رونق نگرفته است؟
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید تهدید را به فرصت تبدیل کرد گفت: چرا بورس انرژی رونق نگرفته است؟

کارگروهی برای بررسی مشکلات حوزه انرژی تشکیل شود
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: لازم است هر چه سریعتر کارگروهی متشکل از نمایندگان مجلس، کارکنان وزارت نفت و مرکز پژوهش‌ها برای بررسی مشکلات حوزه انرژی تشکیل شود.