داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار فروش-نفت
روایت روحانی از هدف اصلی بودجه ۱۴۰
۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳

رئیس جمهور با تشریح چارچوب تدوین بودجه سال آینده، تأدیه بخش عمده مطالبات کارکنان، بازنشستگان و سازمان‌های بازنشستگی و به سرانجام رساندن بخش مهمی از پروژه‏های عمرانی در برنامه بودجه سال ۱۴۰۰ را زمینه مناسبی برای تدوین برنامه هفتم توسعه دانست.

فیلم: وزیر نفت: وضعیت‌مان نسبت به گذشته بهتر شده است!
۲۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۸

اقبال شاکری نماینده مردم تهران در مجلس، در گفتگو با «نسیم آنلاین»: چرا دولتی ها آدرس غلط می دهند. وزیر نفت در جلسه کمیسیون گفت وضعیت‌مان نسبت به قبل خیلی بهتر شده است.

احتمال جنگ نفتی جدید میان روسیه و عربستان؟!
۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

یک رسانه غربی از احتمال وقوع جنگ میان روسیه و عربستان به دلیل اختلافات درباره قیمت نفت در سایه بهبود کاهش تقاضا خبر داد.

نوبخت؛ نفت در بودجه ۱۴۰۰ پیش فروش می‌شود
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۴

رئیس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه بخشی از درآمد صادرات نفت در سال آینده را به کالای اساسی اختصاص می‌دهیم، گفت: چارچوب پیش فروش نفت در شورای عالی هماهنگی اقتصادی تقریبا نهایی شده است.

دلایل نادران برای مخالفت با طرح فروش اوراق سلف نفتی
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲

الیاس نادران نماینده مجلس و عضو کمیسیون برنامه و بودجه در چند توئیت دلایل مخالفتش با فروش اوراق سلف نفتی را توضیح داد.

جزییات طرح جایگزین مجلس درباره فروش نفت
۲۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس بیان اینکه باید طرح فروش نفت از سوی دولت تعدیل شود گفت: در غیر اینصورت باید طرح مجلس با عنوان طرح فروش نفت در بورس آن هم با تخفیف مدنظر قرار گیرد. این امر منطقی‌تر به نظر می رسد.

ارسال ۲ پیش‌نویس درباره فروش اوراق نفتی به دفتر رهبر انقلاب
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با ابراز ناامیدی از دولت در رابطه با اصلاح ساختار بودجه، از ارسال ۲ پیش‌نویس درباره فروش اوراق سلف نفتی به دفتر رهبر معظم انقلاب خبر داد.

قالیباف: عرضه نفت در بورس قطعا در چارچوبی است که مجلس تعیین کند
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: رئیس مجلس در جلسه غیرعلنی امروز تاکید کرد که موضوع عرضه نفت در بورس قطعاً در چارچوبی خواهد بود که مجلس تصمیم می‌گیرد.

نامه قالیباف و رئیسی به رهبر انقلاب درباره فروش اوراق سلف نفتی
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰

نماینده مردم نجف آباد در مجلس گفت: قوای مقننه و قضائیه در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب ضمن اعلام مخالفت خود با تصمیم دولت مبنی بر فروش اوراق سلف نفتی در بورس عنوان کردند که این تصمیم مغایر با تصمیم متخذه در شورای اقتصادی سران سه قوه است.

فیلم: آیا روحانی سران قوا را دور خواهد زد؟
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۹

علی رغم تاکید روسای قوای قضائیه و مقننه بر حذف تعهد دولت به بازخرید اوراق سلف موازی نفتی از طرح پیش فروش نفت، همچنان مشخص نیست دولت حاضر به حذف این موضوع از طرح مذکور خواهد شد یا خیر؟