داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار معیشت-مردم
بازگشت کوپن کلید خورد
۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۷

نماینده مردم اصفهان می‌گوید: کالابرگی برای کالاهای اساسی طراحی می‌شود تا دولت در خصوص کالاهای اساسی، حمایتی را از اقشار آسیب‌پذیر جامعه داشته باشد.

احمد توکلی: کوپن باید برگردد
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶

عضومجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به لزوم بازگشت کوپن به اقتصاد کشور گفت: به دلیل سیاست های ارزی نادرست دولت، مردم آبگوشت که هیچ، حتی نمی توانند اشکنه بخورند.

تحریم‌های آمریکا علیه ملت ایران جنایت است
۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

رهبر معظّم انقلاب فرمودند:‌ تحریم‌های آمریکا در ظاهر علیه نظام جمهوری اسلامی است اما در حقیقت علیه ملت ایران و یک جنایت است.

موشک ضامن معیشت
۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۳

وقتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پروژه ناتمام پدر موشکی ایران، یعنی شهید حاج حسن طهرانی مقدم را به نتیجه رساند، و با پرتاب موفق ماهواره نور، دنیا و صاحبان تخصص و علم و دانش را شگفت زده کرد.

اینفوگرافیک: مهمترین مطالبات رهبری از قوه قضائیه در عرصه بین‌الملل
۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱

مقام معظم رهبری درسال های متعدد در دیدار با کارکنان قوه قضائیه پرونده های متعددحقوقی مربوط به احیای حقوق ملت و مستضعفان درعرصه ی بین الملل رابه عنوان تکلیف قوه قضائیه مورد تائید قرارداده اند.

مدیران دولتی پدال ترمز گرانی را گم کردند؟!
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴

ترمز گرانی‌های اخیر قرار نیست کشیده شود. روزی نیست که خبری از افزایش قیمت، مصرف کنندگان را شوکه نکند.

معیشت مردم اولویت مجلس یازدهم
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۶

رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به جلسات هر هفته هیات رییسه مجلس با روسای کمیسیون‌های تخصصی تاکید کرد که حل مسائل اقتصادی در اولویت مجلس شورای اسلامی قرار گرفته که حرکت در این مسیر ادامه دارد.

فیلم: روحانی: تا لحظه آخر در خدمت مردم هستیم
۲۵ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹

رئیس جمهور: تا آخرین روز و ساعت دولت با همان نشاط روز اول در خدمت مردم خواهیم بود.

اینفوگرافیک: بسته اقتصادی مجلس شامل چه مواردی است؟
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۹

بسته اقتصادی مجلس شامل چه مواردی است؟

تهران ۸ برابر لندن خانه خالی دارد
۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴

برای مقایسه دقیق‌تر وضعیت خانه‌های خالی تهران، تعداد و نسبت خانه‌های خالی از کل خانه‌های این شهر را با ۱۰ شهر بین‌المللی مقایسه کرده‌ایم که نتایج آن نیز بسیار قابل‌تامل است. طبق نمودار بالا، درحالی ۱۱.۶ درصد از خانه‌های تهران خالی است که این میزان در لندن ۱.۷ درصد، در نیویورک ۹ درصد، در هنگ‌کنگ ۳.۷ درصد، در پاریس ۷.۵ درصد، در سنگاپور ۸.۴ درصد، در سیدنی ۶.۹ درصد، در تورنتو ۴.۴ درصد، در ونکوور ۶.۵ درصد، در سان‌فرانسیسکو۷.۹ درصد و در لس‌آنجلس نیز این میزان ۶.۱ درصد است.