داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
مطالبه اصلی مردم، حل مشکلات اقتصادی است
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: مطالبه اصلی مردم، حل مشکلات اقتصادی است و مجلس آینده مسئولیت بسیار سنگینی در این زمینه دارد.

سبد معیشت خانوار کارگران امروز نهایی می‌شود
۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴

عضو کمیته مزد شورای‌عالی کار با اشاره به نشست امروز کمیته مزد شورای‌عالی کار اظهار کرد: گروه کارفرمایی باید در نشست امروز حضور داشته باشند تا سبد معیشت خانوار کارگران برای سال ۹۹ مشخص گردد.

فیلم: امام جمعه لواسان: بستن منافذ فساد وظیفه مجلس است
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۷

نسیم آنلاین: حجت‌الاسلام سعید لواسانی: مردم تهران کاری به اصلاح‌طلبی و اصولگرایی ندارند و دغدغه اصلی آنها فساد و وضعیت معیشت است.

فیلم: چرا از سال ۵۲ به بعد که پول‌ نفت چند برابر شد، زندگی‌‌ها بهتر نشد؟
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

وقتی شوک نفتی در سال ۵۲ اتفاق افتاد، درآمدهای نفتی ما چند برابر شد، اما اتفاق مثبتی در زندگی و معیشت ما رخ نداد، چون برای ورود این پول‌ها به اقتصاد برنامه‌ریزی نشده بود! بعد از چند برابر شدن درآمدهای نفتی ایران در دهه ۵۰ ، ورود کالاهای خارجی به کشور سرعت گرفت؛ به عبارتی می‌توان اذعان کرد، آن‌ها قیمت نفت را بالا بردند تا ورود کالاهایشان به کشور ما را تسهیل کنند!

افزایش یک شبه قیمت‌ها بدون اطلاع مردم هنر نیست
۱۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹

عضو مجمع تشخیص گفت: دولت قبل سعی در هدفمندی یارانه‌ها داشت که از چند ماه قبل زمینه آن را فراهم کرد اما اینکه یک‌شبه و بدون اطلاع مردم قیمت‌ها را افزایش دهیم هنر نیست.

رابطه برعکس بین بسته معیشتی و مصرف بنزین
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰

بر اساس اطلاعات معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مقایسه سرانه بنزین استانها و سهم آنان از پرداخت کمک معیشت خانوار نشان می‌دهد که بین میزان مصرف بنزین و دریافت سبد معیشتی رابطه معکوس وجود دارد.

راهکاری برای بهبود معیشت مردم در بودجه پیش‌بینی نشده است
۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

نائب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه در لایحه بودجه راهکاری برای بهبود معیشت مردم دیده نشده است، گفت: در صورت رد کلیات لایحه بودجه ۹۹ در صحن علنی مجلس، این لایحه به دولت ارجاع می‌شود.

۴ اعتراف کلیدی روحانی در یک سخنرانی
۹ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۰۰

آقای روحانی امروز جمله‌ای را گفت که از آن می‌توان چهار اعتراف کلیدی را استخراج کرد.

کدخدایی: باید به دغدغه های معترضان گوش کرد
۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶

سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به ناآرامی‌های اخیر در ایران گفت: باید به معترضانی که دغدغه معیشت دارند احترام بگذاریم، به دغدغه‌هایشان گوش دهیم و ببینیم مشکلاتشان چیست.

جلسه مزد سال آینده کارگران تا دو هفته دیگر تشکیل می‌شود
۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۹

نماینده کارگران در شورای عالی کار با تشریح جزئیات دویست و هشتاد و ششمین جلسه شورای عالی کار از برگزاری نشست دستمزد سال آینده کارگران در دو هفته آینده خبر داد.