داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار حسینعلی-امیری
امیری: ۲۵ لایحه اقتصادی تقدیم مجلس شده است
۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت:‌ نزدیک به ۶۷ لایحه دولت به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده و بعد از تشکیل مجلس یازدهم از مجلس و نمایندگان محترم درخواست کردیم که این لوایح را در دستور رسیدگی قرار دهند.

لایحه مدیریت تعارض منافع دوفوریتی است
۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: ۶۷ لایحه را تقدیم مجلس شورای اسلامی کردیم که عمده آنها مربوط به معیشت، اشتغال، تولید و از این دست است.

واکنش امیری به نقل قول واعظی درباره رای آوردن گزینه وزارت صمت
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۵

معاون پارلمانی رئیس جمهور اعلام کرد که نقل قول مربوط به رئیس دفتر رئیس جمهور مبنی بر اینکه «اگر چوب هم معرفی شود رأی می‌آورد» اساسی ندارد.

آیا روحانی به مجلس خواهد رفت!
۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: رئیس جمهور برای حضور در جلسه رأی اعتماد به وزیر صمت در مجلس، تابع مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا است.

رئیس‌جمهور در حال بررسی گزینه‌های وزارت صمت است
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: از آنجا که وزارت صمت، وزارت‌خانه مهمی است و چند وزارتخانه با هم ادغام شده، رئیس جمهور در حال بررسی بهترین گزینه برای این وزارتخانه است.

انتصاب سرپرست وزارت صمت با اجازه از رهبر انقلاب بود
۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

حسینعلی امیری گفت: رئیس جمهور سرپرست جدید وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت را با کسب اجازه از مقام معظم رهبری منصوب کرد.

مجلس، لوایح شفافیت و مدیریت تعارض منافع را در اولویت قرار دهد
۲۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: ما با توجه به مصوبه امروز دولت از نمایندگان مجلس شورای اسلامی می خواهیم که لوایح شفافیت و مدیریت تعارض منافع را در اولویت قرار دهند.

داخلی‌ها هوشمندانه عمل کنند
۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۶

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه باید دقت داشته باشیم داخلی‌ها درگیر جریان تحریف نشوند، گفت: بعضی مواقع افراد ممکن است سوء نیتی نداشته باشند که در این شرایط باید هوشمندانه عمل کرد.

با حکم حکومتی کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورزی ماند
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶

حسینعلی امیری گفت: رئیس جمهور طی نامه ای از مقام معظم رهبری موافقت ایشان برای ادامه سرپرستی کشاورز تا زمان کسب رای اعتماد وزیر جدید جهاد کشاورزی را کسب کرده اند.

رضایت روحانی با استعفا حجتی در هواپیما
۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۱

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: بنا به مصالحی؛ روحانی را در داخل هواپیما که به سمنان می‌رفت قانع کردیم که با استعفای حجتی موافقت کند.