داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار آلودگی-هوا
تهران از ابتدای امسال بیش از یک ماه هوای آلوده داشت
۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹

تهران از ابتدای سال ۹۲ روز هوای قابل قبول، ۳۰ روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس جامعه و ۲ روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.

طرح ترافیک مسکن مقطعی برای کاهش آلودگی هوا
۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

رئیس پلیس راهور پایتخت درباره موفق یا عدم موفقیت طرح ترافیک و کاهش آلودگی تهران بزرگ گفت: نمی‌توان گفت صد در صدی با این طرح موافق هستیم یا خیر، اما این طرح باید بازنگری و به روز رسانی شود.

تهرانی‌ها احتیاط کنند، هوا همچنان گرم و آلوده است
۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲

شاخص کیفیت هوا طی ۲۴ ساعت گذشته به طور میانگین بر روی عدد ۱۰۲ قرار داشت و هوای تهران برای گروه‌های حساس جامعه ناسالم بود.

وضعیت هوای تهران قرمز شد
۳۰ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۴

شاخص کیفیت هوا طی شبانه‌روز گذشته به دلیل افزایش غلظت ازن به طور میانگین بر روی عدد ۱۶۱ قرار گرفت و هوای تهران برای همه افراد جامعه ناسالم بود.

جولان ازن در تابستان کرونایی تهران
۲۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸

شاخص کیفیت هوا طی ۲۴ ساعت گذشته به دلیل افزایش غلظت ازن به طور میانگین بر روی عدد ۱۲۹ قرار گرفت و هوای تهران برای گروه‌های حساس جامعه ناسالم بود.

آلودگی هوا همه‌گیری کرونا را کشنده‌تر می‌کند؟
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۱

می‌دانیم که آلودگی هوا عوامل خطرساز ابتلا به بیماری‌های قلبی و ریوی را افزایش می‌دهد اما اکنون این سوال مطرح است که آیا این آلودگی پاندمی کرونا را مرگبارتر می‌سازد؟

هوای تهران ناسالم برای گروه‌های حساس
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

پس از تجربه ۵۲ روز هوای سالم و پاک در تهران، کیفیت هوای پایتخت در روز دوشنبه در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت.

اثرات لغو طرح ترافیک بر آلودگی هوای تهران
۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶

مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوا گفت: لغو طرح ترافیک به دلیل شرایط جوی تأثیر چندانی بر کیفیت هوا نداشته، اما اگر این اتفاق در زمستان می‌افتاد، دچار وضعیت‌های خیلی ناسالم می‌شدیم.

هوای تهران در مرز آلودگی
۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴

شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد ۹۱ قرار گرفته و کیفیت هوای تهران قابل قبول و در مرز آلودگی است.

غلظت آلاینده‌ها در تهران روند صعودی گرفت
۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین شاخص کیفیت هوا بر روی عدد ۷۹ ایستاد، هوا همچنان قابل قبول برای همه گروه‌های جامعه است.