داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار شورای-شهر-تهران
دفن دو شهر زیرزمینی زیر هزاران تن آسفالت و بتن
۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۳

عضو شورای شهر تهران گفت: ‌اتوبان امام علی بر روی ۲ شهر تاریخی زیرزمینی ساخته شده و میراث تاریخی ری در حال حاضر زیر هزاران تن آسفالت و بتن مدفون شده‌ است.

فوت ۱۲ هزار تهرانی به دلیل کرونا
۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از فوت ۱۲ هزار نفر در پایتخت به دلیل کرونا خبر داد.

طرح ترافیک لغو نمی‌شود
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۲

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه لایحه بسته محرک اقتصادی در شهرداری با هدف افزایش ساخت و ساز در پایتخت فعلا کارایی خود را از دست داده است، گفت:طرح ترافیک در موج‌های جدید کرونا لغو نمی‌شود.

واکنش شورای شهر به پشت‌بام فروشی در تهران
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به اینکه گزارش قابل استناد و دقیقی درباره پشت‌بام فروشی به دست‌مان نرسیده است، گفت: بازار مسکن در تهران عمدتا در خدمت سوداگری قرار دارد.

واکاوی مکالمه تلفنی «احمد توکلی» با «محسن هاشمی»
۱۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۹

محسن هاشمی از دادن لیست مکتوب املاک واگذار شده شهرداری به رئیس هئیت مدیره دیده‌بان شفافیت امتناع کرد و گفت حضوری به شورا بیاید. توکلی امروز در خصوص مکالمه تلفنی‌اش با هاشمی مواردی را مطرح کرد و گفت منطقش این است که اسناد را بدهند.

احمد توکلی خطاب به هاشمی: نماینده به شورا می‌فرستم
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶

اعضای شورا بارها در خصوص املاک واگذار شده در دوران قالیباف اظهار نظر کرده اند. طی روزهای گذشته احمد توکلی به این موضوع ورود کرد اما محسن هاشمی رئیس شورای شهر گفت لیست مکتوب نمی‌دهیم. در همین زمینه معاون قالیباف در شهرداری نیز خواستار انتشار لیست شد.

حجت نظری: دلمان از دولت خون است!
۱۶ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶

عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه مردم مشاهده کردند که یک انتقاد به‌حق با عنوان ساخت و ساز در محله جماران چه عواقبی داشت و باعث جلوگیری از ورود شهردار تهران به جلسات هیئت دولت شد، گفت: دلمان از دولتی که خودمان روی کار آورده‌ایم «خون» است.

فوتی‌های کرونا در تهران کم شده است
۱۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱

رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران گفت: آمار فوتی‌های ناشی از کرونا در پایتخت طی روزهای اخیر نسبت به اوایل مرداد ۵۰ درصد کاهش یافته است.

واکنش هاشمی به تغییر در تابلوی میدان جمهوری اسلامی
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۸

رئیس شورای شهر تهران درباره حذف کلمه اسلامی از تابلوی میدان جمهوری اسلامی گفت: دقیقا مشخص نیست این تابلو چه زمانی نصب شده و قیافه تابلو مشکوک است.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران شد
۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۸

محسن هاشمی با کسب ۱۸ رأی از ۲۰ رأی اخذ شده به عنوان رئیس شورای شهر تهران در سال چهارم باقی ماند.