داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار قیمت-مسکن
رواداری یعنی باز گذاشتن دست دلالان زالوصفت بازار مسکن؟
۱۹ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۹

وزیر مستعفی و بی‌کفایت راه و شهرسازی که شش برابر شدن قیمت مسکن را به یادگار گذاشت، همچنان سرگرم نظریه‌پردازی در نشریات اجاره‌ای و زنجیره‌ای است.

بورس املاک قیمت مسکن را منصفانه می‌کند؟
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵

خدابخش گفت: اگر شفافیت بر هر کالایی اعم از املاک و مستغلات که حاصل قیمت‌های ناشی از عرضه و تقاضاست به درستی شکل بگیرد می‌تواند سبب تعیین قیمت‌های عاقلانه و منصفانه شود.

افزایش عجیب و غریب قیمت مسکن در دولت روحانی
۱۴ تیر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳

بررسی آمار رسمی وزارت راه و شهرسازی حاکی از آن است که از مردادماه سال ۹۲ تا خرداد ۹۹ قیمت مسکن در تهران حدود ۴۰۰ درصد افزایش یافته است.

اتحادیه املاک: در بخش مسکن سونامی قیمت نداشتیم
۱۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹

نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان این که میزان افزایش حقوق امسال با میزان تورم و رشد اجاره مسکن همخوانی ندارد، گفت: در بخش مسکن سونامی قیمت نداشتیم.

افزایش ۱۲۱ درصدی قیمت مسکن در تهران
۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷

بررسی آمار رسمی وزارت راه و شهرسازی حاکی از آن است که از مهرماه ۹۷ تا خرداد ۹۹ قیمت مسکن در تهران ۱۲۱ درصد افزایش یافته است.

تفاوت ۳۳.۷ میلیون تومانی متوسط قیمت مسکن بین منطقه ۱ و ۱۸ تهران
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۰

براساس گزارش دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه درباره معاملات خردادماه شهر تهران، بالاترین قیمت های معامله شده هر مترمربع واحد آپارتمانی در منطقه یک با ۴۲ میلیون و ۴۹۹ هزار تومان و پایین ترین قیمت ها هم در منطقه ‍۱۸ با ۸ میلیون و ۸۰۸ هزار تومان بوده است.

متوسط قیمت مسکن در تهران؛ متری ۱۹ میلیون تومان!
۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۸

براساس گزارش دفتر برنامه‌ریزی و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی، متوسط قیمت هر متر مربع واحد مسکونی در تهران در خردادماه امسال با افزایش ۱۲.۱ درصدی نسبت به ماه قبل، به ۱۹ میلیون و ۷۱ هزار تومان رسید.

مشاوران املاک گرانی مسکن را گردن نگرفتند
۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸

رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران معتقد است مشاوران املاک به گرانی ملک دامن نمی‌زنند چرا که طرفدار ارزانی هستند.

مشاوران املاک زمینه ساز گرانی مسکن
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۱

رئیس کمیسیون عمران گفت: عملکرد دفاتر مشاوران املاک در چند سال اخیر موجب شده که قیمت مسکن نه تنها کاهش نیافته، بلکه این مسئله زمینه ساز افزایش قیمت ها شده است.

رشد قیمت مسکن در ۱۲ ماه اخیر بررسی شد
۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲

میانگین رشد ماهیانه قیمت مسکن شهر تهران در ۱۲ ماه گذشته ۲.۵ درصد بوده که اردیبهشت امسال بالاترین رشد به میزان ۹.۴ درصد و شهریور پارسال کمترین رشد به میزان منفی ۳.۵ درصد را تجربه کرده است.