داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار غنی-سازی-اورانیوم
آزمون تاریخی مجلس یازدهم!
۲۸ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲

مجلس شورای اسلامی باید به وظیفه تاریخی خود عمل کند و در این آزمون مهم بصورت جدی ورود کند و طرح سه فوریتی با محتوای لغو تمامی تعهدات ایران در حوزه نظارت ها، بازرسی ها، اخراج بازرسان آژانس، برچیدن دوربین ها، لغو اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی و خاتمه دادن به تمامی تعهدات برجامی را اعلام کند

اتحادیه اروپا: از افزایش اورانیوم ایران نگرانیم
۲۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۰

نماینده اتحادیه اروپا در جلسه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی با بیان این ادعا که این اتحادیه به تعهداتش در برجام پایبند بوده گفت که از افزایش ذخائر اورانیوم ایران نگران استم

صالحی: قادریم به غنی‌سازی عناصر دیگر بپردازیم
۲۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۳

رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه در ادامه پروژه غنی‌سازی اورانیوم قادریم به غنی‌سازی عناصر دیگر بپردازیم، عنوان کرد قدم‌های بلندی در تولید ایزوتوپ‌های پایدار برداشته‌ شده است.

سازمان ملل: کره شمالی احتمالاً کلاهک مینیاتوری دارد
۱۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳

تیم کارشناسی سازمان ملل خطاب به شورای امنیت گفته است که با استناد به ارزیابی چند کشور، کره شمالی همچنان در خفا برنامه هسته‌ای خود را ادامه می‌دهد و شاید کلاهک مینیاتوری هم داشته باشد.

«گانتز» درباره برنامه هسته ای ایران توجیح شد
۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

در جریان توضیحاتی که به گانتز داده شده عنوان شده که ایران سطح غنی سازی اورانویم خود را افزایش نداده و در ماه های اخیر سطح غنی سازی در ایران همان سقف ۴ درصد بوده اما با این وجود تهران تا ساخت بمب اتمی دو سال فاصله دارد.

پامپئو: اگر با ایران همکاری کنید تحریم خواهید شد
۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴

وزیر خارجه آمریکا بار دیگر کشورها و شرکتهای بین المللی را تهدید کرد که در صورت همکاری با ایران در فهرست تحریم‌های آمریکا قرار می‌گیرند.

«غنی‌سازی»، حق مسلمی که از ما سلب شد!
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۷

در حقیقت هیات مذاکره کننده ایرانی رسما حق غنی سازی تصریح شده در معاهده NPT را واگذار و پذیرفته ایران صرفا با اجازه چند کشور غنی سازی محدودی داشته باشد. و حال آن خسارت محض و عجایب تاریخ دیپلماسی کشور را به اسم بزرگترین دستاورد برای مردم جا می زنند

هفدهمین گزارش آژانس درباره راستی آزمایی اجرای برجام در ایران منتشر شد
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱

هفدهمین گزارش مدیرکل موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره راستی آزمایی اجرای برجام در ایران منتشر شد.

آژانس اتمی غنی‌سازی اورانیوم در فردو را تأیید کرد
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۴

آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در گزارشی روز دوشنبه گفته ایران از تاریخ ۹ نوامبر اقدام به غنی‌سازی اورانیوم در سایت فردو کرده است.

ترامپ: ایران از گذشته در حال غنی سازی اورانیوم بوده و هست!
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا مدعی شد طبق اطلاعات آمریکا ایران از گذشته در حال غنی سازی اورانیوم بوده و هست که این یک گام بسیار بد است!