داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار جمهوری-اسلامی-ایران
جمهوری اسلامی تا زمانی که صندوق رأی هست، باقی خواهد ماند
۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۱

رئیس‌جمهور با بیان اینکه تا زمانی که صندوق رأی و انتخابات وجود دارد، جمهوری اسلامی ایران باقی می‌ماند، گفت: دشمن می‌تواند ما را اذیت کند اما نمی‌تواند اصل این حکومت را از مردم بگیرد.

خاطره رهبری ازعیادت امام راحل
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۵

برگی از یادداشت‌های روزانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای درباره ملاقات با امام خمینی(ره) برای اولین بار منتشر شد.

شما هم می‌میرید ضدانقلاب عزیز!
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۶

بعضی مرگ‌ها حیفی‌اند. یعنی آدم حیفش می‌آید که آدم‌ها اینطور می‌میرند. مثل همین مرگ بی سر و صدای بابک داد، نویسنده و تحلیلگری که روزی و روزگاری روزنامه‌ها به خاطر یادداشت‌های او فروش می‌رفتند. بابک داد، در ۵۰ سالگی در فرانسه از دنیا رفته و اینک در عصری که رسانه و خبر و محتوا و تحلیل از در و دیوار می‌ریزد، جز چند سایت داخلی و معدودی کانال تلگرامی کسی از او و مرگش ننوشته است.

اکنون ارتش در عرصه‌های مختلف قدرتمند است
۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران سد محکمی در برابر دشمن است، گفت: امروز ارتش به چنان قدرتی رسیده که می‌تواند در عرصه‌های مختلف با اقتدار حضور پیدا کند.

روحانی: ارتش مظهر پشتوانه‌ی ملت و منافع ملی است
۲۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه ارتش مظهر پشتوانه ملت و منافع ملی است خاطرنشان کرد: جبهه‌ای که پشتش به ملت، ارتش و نیروهای مسلح باشد حتماً پیروز است.

جمهوری اسلامی؛ حکومتی بی بدیل اما مظلوم
۱۴ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳

جمهوری اسلامی ایران تلفیق حاکمیت الهی و مقبولیت بشر است، یعنی بعد از حکومت برخی انبیاء الهی و بویژه پیامبر خاتم(ص) و حکومت امیر المومنین(ع) تحقق مشروعیت الهی و پذیرش مردمی در تاریخ سابقه ای ندارد.

دوگانه «انقلاب اسلامی»، «جمهوری اسلامی» نداریم
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۳

انقلابِ اسلامی، سلسله‌ای از مراحل تکاملی را باید طی کند: «وقوعِ انقلابِ اسلامی»، «شکل‌گیریِ نظامِ اسلامی»، «استقرارِ دولتِ اسلامی»، «برپاییِ جامعه اسلامی»، «ایجادِ تمدنِ اسلامی». در این چشم‌انداز، دیگر با دوگانه «انقلابِ اسلامی» و «نظامِ جمهوریِ اسلامی» روبرو نیستیم، بلکه طرّحی متفاوت درافکنده شده که در آن، به انقلاب به‌عنوانِ یک «شدنِ مستمر و متوقف‌نشدنی» نگاه شده که در بسترِ تاریخ، همچنان پیش می‌رود و خویش را می‌گستراند

مردم نیاز به آزادی، ‎استقلال و جمهوری اسلامی را فراموش نمی‌کنند
۱۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۲

معاون اول رئیس جمهور در توئیتی نوشت: مردم ما از ۱۲ فروردین ۵۸ تاکنون و حتی در دشوارترین ایام، هرگز نیاز به ‎آزادی، ‎استقلال و جمهوری اسلامی را از یاد نبرده و نمی‌برند.

سر گردنه که کُشتی نمی‌گیرند!
۲۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۰

هریک از نیرو‌های حاضر در جبهه فراگیر انقلاب به تنهایی شبیه یک نهر هستند که طرف مقابل به آسانی می‌توان از آن رد شود ولی اگر با یکدیگر پیوند بخورند -لیست واحد بدهند- به رودخانه خروشانی تبدیل خواهند شد که عبور از آن ناممکن است!

آلمان فشار آمریکا را تحمل نکرد
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۲

به دنبال فشارهای واشنگتن به برلین درباره عدم حضور در مراسم پیروزی انقلاب اسلامی ایران، رئیس‌جمهور آلمان در سال جاری به مناسبت سالگرد تاسیس جمهوری اسلامی ایران پیام تبریک ارسال نمی‌کند.