داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اینستاگرام
وزیر ارتباطات: اینستاگرام فیلتر نمی‌شود
۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۳

وزیر ارتباطات در پاسخ به این‌که آیا اخبار منتشر شده درباره فیلتر اینستاگرام درست است، گفت: بحثی در این خصوص مطرح نیست.

کدام شبکه‌های اجتماعی بیشترین تبلیغات را دارند؟
۲۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

تبلیغات جزء جدایی‌ناپذیر اینترنت هستند. بسیاری از خدمات اینترنتی تنها و تنها به دلیل دریافت هزینه تبلیغات روی پلتفرم‌های اینترنتی سوار شده‌اند. براساس یک تحقیق از وب‌سایت تحقیقاتی «ویسل‌اوت» (WhistleOut) اینستاگرام و فیس‌بوک نسبت به سایر شبکه‌های اجتماعی بیشترین تبلیغات را به کاربرانشان عرضه می‌کنند.

درباره ضرورت اصلاح نگاه وزارت ارتباطات به فضای مجازی
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۹

اصلاح قدیمی، آش با جاش امروز مصداق عینی فضای مجازی است. در این محیط جدید محتوا از تکنولوژی جدا نیست. پلتفرم همچون قالب است و محتوا در شکل این قالب عرضه می شود، مانند قالب غزل یا قصیده که چگونگی و چیستی محتوای شعر را تعیین می کند.

کدام محتوا دیده می‌شود؟
۴ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳

آمار دقیقی از تعداد سایت‌های خبری، فعالان رسانه‌ای توئیتری، اینفلوئنسرهای اینستاگرامی یا به صورت کامل فعالان رسانه‌ای و بسترهای تولید و توزیع محتوای صوتی، متنی، تصویری، ترکیبی وجود ندارد. با این همه، تردیدی وجود ندارد چه در فضای داخلی و چه در فضای بیرونی، ما از نظر رسانه‌ای ضعف داریم. این ضعف عموماً به نبود ایده، فقدان طراحی و نداشتن برنامه برمی‌گردد تا اشکال در تکنیک.

دلایل خرید فالوور و لایک
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳

این روزها اینستاگرام یکی از رایج‌ترین و پربازدیدترین صفحات اجتماعی است که فرصت های طلایی بسیاری برای بازاریابی ایجاد کرده است. هر کسب و کاری که از این موقعیت استفاده نکند، فرصت بزرگی را از دست می دهد.

ماجرای صدور مجوز کارگردانی برای یک اینفلوئنسر اینستاگرامی از ۲ نگاه
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵

سینمای ایران در دوران کرونا آن‌قدر بی‌مسئله شده که حالا جنجال بر سر صدور مجوز برای حضور یک اینفلوئنسر اینستاگرامی در عرصه کارگردانی سینما تبدیل به یکی از دغدغه‌های اصلی رسانه‌ها پیرامون سینما شده است! سینمایی که در دوران کرونا به سختی نفس می‌کشد و با سیلی صورتش را سرخ نگه داشته است.

ظریف فردا با مخاطبان بین‌المللی گفتگو خواهد کرد
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران عصر دوشنبه (فردا) در نخستین گفت‌وگوی اینستاگرامی از طریق اینستاگرام دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران به سوالات مخاطبان بین‌المللی پاسخ می‌دهد.

فیلم: در پشت پرده ویدیوی جنجالی «کویتی‌پور» چه خبر بود؟!
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲

سودجویی شرکت‌های استعدادیابی کار را به جایی رسانده که برای معرفی چهره‌های جدید از هیچ حرکتی برای تبلیغات سریع و گسترده کوتاه نمی‌آیند.

جوابیه دفتر «رحیم‌پور» به دروغ‌پراکنی‌های اخیر
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

دفتر طرحی برای فردا که نشر آثار حسن رحیم پور ازغدی است، اطلاعیه‌ای درباره اخباری پیرامون سخنان منتسب به رحیم‌پور منتشر کرده است.

صداوسیما؛ بازنده لایوهای اینستاگرام
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶

امروز دیگر هرکسی در هر موضوعی به سادگی و روزانه می تواند شاهد لایوهای اینستاگرامی از اساتید مختلف باشد. بدون آنکه درگیر محافظه کاری مدیران صداوسیما و جرح و تعدیل و تعطیلی برنامه ها بشود. در واقع بازنده اصلی مناظرات اینستاگرامی با مخاطبان قابل توجه، نهادی جز صداوسیما نخواهد بود.