داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اینستاگرام
دلایل خرید فالوور و لایک
۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳

این روزها اینستاگرام یکی از رایج‌ترین و پربازدیدترین صفحات اجتماعی است که فرصت های طلایی بسیاری برای بازاریابی ایجاد کرده است. هر کسب و کاری که از این موقعیت استفاده نکند، فرصت بزرگی را از دست می دهد.

ماجرای صدور مجوز کارگردانی برای یک اینفلوئنسر اینستاگرامی از ۲ نگاه
۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵

سینمای ایران در دوران کرونا آن‌قدر بی‌مسئله شده که حالا جنجال بر سر صدور مجوز برای حضور یک اینفلوئنسر اینستاگرامی در عرصه کارگردانی سینما تبدیل به یکی از دغدغه‌های اصلی رسانه‌ها پیرامون سینما شده است! سینمایی که در دوران کرونا به سختی نفس می‌کشد و با سیلی صورتش را سرخ نگه داشته است.

ظریف فردا با مخاطبان بین‌المللی گفتگو خواهد کرد
۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران عصر دوشنبه (فردا) در نخستین گفت‌وگوی اینستاگرامی از طریق اینستاگرام دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران به سوالات مخاطبان بین‌المللی پاسخ می‌دهد.

فیلم: در پشت پرده ویدیوی جنجالی «کویتی‌پور» چه خبر بود؟!
۸ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲

سودجویی شرکت‌های استعدادیابی کار را به جایی رسانده که برای معرفی چهره‌های جدید از هیچ حرکتی برای تبلیغات سریع و گسترده کوتاه نمی‌آیند.

جوابیه دفتر «رحیم‌پور» به دروغ‌پراکنی‌های اخیر
۱ تیر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۳

دفتر طرحی برای فردا که نشر آثار حسن رحیم پور ازغدی است، اطلاعیه‌ای درباره اخباری پیرامون سخنان منتسب به رحیم‌پور منتشر کرده است.

صداوسیما؛ بازنده لایوهای اینستاگرام
۳۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶

امروز دیگر هرکسی در هر موضوعی به سادگی و روزانه می تواند شاهد لایوهای اینستاگرامی از اساتید مختلف باشد. بدون آنکه درگیر محافظه کاری مدیران صداوسیما و جرح و تعدیل و تعطیلی برنامه ها بشود. در واقع بازنده اصلی مناظرات اینستاگرامی با مخاطبان قابل توجه، نهادی جز صداوسیما نخواهد بود.

ناگفته‌های پدر رومینا از علت قتل دخترش
۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸

پدر رومینا درباره علت قتل دخترش گفت: چون رومینا با یک آدم ... فرار کرده بود از این موضوع ان موقع گذشتم، ولی بدتر این اقدام ان عکس‌ها را در اینستاگرام گذاشته بودند.

آخرین وضعیت کودک آزاردیده مشهدی
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۸

مدیر کل بهزیستی استان خراسان رضوی گفت: اوضاع بالینی بنیامین سه ساله مساعد و با نظر مقام قضائی کودک تحویل پدربزرگ و مادربزرگ خود داده شده است.

عکس: جمله معنادار اینستاگرام رهبری درباره ترامپ
۱۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۹

صفحه انگلیسی اینستاگرامی منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در پی تظاهرات گسترده در آمریکا، برشی از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی را منتشر کرد.

عکس: آقای نماینده در حال استوری گذاشتن در صحن مجلس
۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴

دیدن نمایندگانی که به وظایف خود آشنا نیستند و مشغول موبایل بازی بودند، یکی از حاشیه‌های افتتاح مجلس یازدهم بود.