داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار
سازمان تبلیغات خط مقدم جهادگران مناطق سیل‌زده
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۷

امروز به طور اتفاقی گذرم به اداره تبلیغات اسلامی نیکشهر افتاد و با ورود به اون و فضایی که دیدم یاد اولین روز ورودم به پلدختر افتادم.

از نوستالژی تا چالش لبخند
۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۵

کرونا دیگر تنها یک بیماری نیست، بلکه چالشی است برای زندگی انسانهای رسانه‌ای. این چالش انسانِ رسانه‌ای را به سخن گفتن وادار می‌کند، کرونا را به صدرِ اموراتش می‌برد و در این معرکه رسالتی پیامبرگونه برای او قائل می‌شود، پیامبری همه‌چیز‌دان و دلسوز که سعی در تجمیعِ پتانسیل‌های قومش برای مقابله با این بیماری دارد، غافل از اینکه در این معرکه همه‌ی قوم پیامبرند و در حالِ راهبریِ دیگران با سخن و کلمه.

نه سلبریتی‌سالاری، نه سلبریتی‌ستیزی
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۰

هک صفحه اینستاگرام سالومه سیدنیا، مجری جنجالی شبکه معارض «من و تو» و انتشار چت‌های خصوصی او با برخی بازیگران و هنرمندانی که در ایران زندگی می‌کنند و برنامه‌ها، اجراها یا آثاری در ایران دارند و بعضاً با صداوسیما نیز همکاری‌هایی دارند، سبب شده یک بار دیگر بحث داغ و تمام‌ناشدنی نسبت سلبریتی‌ها با نظام سیاسی ایران و باورها و هنجارهای پذیرفته‌شده‌ فرهنگی جامعه ایران راه بیفتد.

عکس: واکنش بازیگران به ادعای ارتباط با مجری «من و تو»
۱۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۰

پس از هک شدن صفحه اینستاگرام سالومه مجری «من و تو» و انتشار دایرکت‌های بازیگران، آن‌ها به ادعای ارتباط با مجری این شبکه واکنش نشان دادند.

عکس: واکنش کاربران به دایرکت‌های لو رفته مجری من‌ و تو
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۴

پس از هک شد حساب کاربری اینستاگرام سالومه سیدنیا، کاربران به این مسئله واکنش نشان دادند و آن را در صفحات خود به اشتراک گذاشتند.

چند نکته درباره هک شدن صفحه سالومه/ دم خروس سلبریتی ها از «من و تو» بیرون زد!
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۷

صفحه اینستاگرام مجری شبکه بهایی_انگلیسی من و تو هک شده است. در پی هک صفحه رسمی سالومه سیدنیا مجری شبکه من و تو ارتباطات پنهانی بعضی از بازیگران و سلبریتی ها توسط هکر افشا شده است.

توصیه های کرونایی شیخ حسین انصاریان
۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۹

صفحه اینستاگرام شیخ حسین انصاریلن توصیه استاد انصاریان پیرامون جلوگیری از بلایا و ابتلای به بیماریها را اینگونه بیان کرد.

پست متفاوت همسر شهید رضایی‌نژاد در روز مهندس
۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۷

شهره پیرانی همسر شهید رضایی‌نژاد همزمان با روز مهندس، پستی را در اینستاگرام خود منتشر کرد و این روز را به جامعه مهندسان تبریک گفت.

تصویر متفاوت از رای دادن امروز رهبری
۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶

تصویر متفاوت اینستاگرام رهبر انقلاب از رای دادن امروز آیت‌الله خامنه‌ای.

دادگاه انقلاب با تبدیل قرار بازداشت «سحر تبر» موافقت نکرد
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵

شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی مقیسه با تبدیل قرار بازداشت فاطمه خویشوند از چهره‌های اینستاگرامی معروف به «سحر تبر» به قرار وثیقه موافقت نکرد.