داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار اسنپ
استفاده از ماسک برای رانندگان اسنپ الزامی شد
۳۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱

سامانه هوشمند حمل‌ و نقل اسنپ در مسیر جلوگیری از انتشار ویروس کرونا، استفاده از ماسک را برای تمامی رانندگان ناوگان خود الزامی کرده است.

خط و نشان کرونا برای کسب و کارهای اینترنتی
۱۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۲

کسب و کارهای اینترنتی پس از کرونا چه می کنند؟ سوالی است که برای پاسخ به آن با چند کسب و کار اینترنتی در حوزه های مختلف صحبت کردیم. تنها یکی از کسب و کارهای اینترنتی حوزه گردشگری با ضرر ۵۰ میلیارد تومانی رو به رو شده است اما تعداد دیگری به دلیل سبک کاری شان به سود رسیده اند.

چرا سهمیه‌بندی بنزین به ضرر رانندگان تاکسی‌های اینترنتی نیست؟
۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹

بر خلاف تصور عمومی رانندگان اسنپ و تپسی، با ثابت نگه داشتن میزان کار و نرخ کرایه ها تنها 3 درصد از درآمدشان را متضرر می‌شوند، که دولت برای جبران این 3 درصد هم می‌تواند با رایزنی خود با شرکت های تاکسی ها اینترنتی آنها را مجاب کند که این شرکت ها حق الزحمه 15 درصدی خود را به 12 درصد کاهش دهند، تا هیچگونه ضرری متوجه زندگی این قشر از رانندگان محترم کشورمان نشود

با انحصارگرایی اسنپ مبارزه کنیم
۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۹

اسنپ در قراردادهایی که با رستوران ها می بندد آنها را وادار می کند که تنها از این شرکت استفاده کنند. در صورت عدم تبعیت رستوران‌ها از این توافق آنها یا از این سیستم حذف می‌شوند یا نحوه چینش آنها درصفحه و اپلیکیشن اسنپ عملادسترسی برای آنها بدون کاربرد خواهد بود.

روایت انحصارطلبی اسنپ به آنتن زنده تلویزیون رسید!
۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹

پس از انتشار گزارشاتی از اجبار شرکت اسنپ به رانندگانش برای استفاده فقط از نرم‌افزار این شرکت و حذف نرم‌افزار دیگر تاکسی‌های اینترنتی، حالا این بار روایت تازه‌ای از انحصارطلبی شرکت اسنپ در حوزه نرم‌افزارهای سفارش آنلاین غذا مطرح شده است.

شرایط رانندگان اسنپ و تپسی سخت شد
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶

رئیس پلیس راهور ناجا با بیان اینکه پیش‌بینی می شود ترافیک در مهر ۲۵ تا ۳۰ درصد افزایش یابد؛ گفت: از استانداران درخواست داریم که برای کاهش پیک ترافیک، ساعت کار ادارات در دهه اول مهر را به مدت دو ساعت شناور اعلام کنند.

سرگردنه بگیری تاکسی های اینترنتی
۱۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳

«اصولی» کارشناس اداره بازرسی و نظارت سازمان صمت در واکنش به این اظهارات می گوید : طبق بررسی های انجام شده، اسنپ در برخی از مسیرها و ساعات، قیمت هایی بالاتر از نرخ تاکسی تلفنی یا درون شهری دارد.

اعتراضات کاربران به تاکسی‌های اینترنتی
۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

بخشی از اعتراضات مسافران تاکسی‌های اینترنتی بالا رفتن ناگهانی قیمت‌ها بدون نظارت و برده‌داری در قرارداد ها و اضافه کردن آیتم حریم شخصی به بازخوردهای سفر می‌باشد.

تاکسی‌های اینترنتی به رانندگان چه نویدی می‌دهند؟
۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۳

این مدل از کسب و کارهای اینترنتی، استانداردهای مقرراتی قانون کار کشور، که قوانین بنیادینی هستند که کارمندان و کارگران سال‌های زیادی برای کسب آنها تلاش کرده‌اند را از بین می برد. به طور کلی نیروی کار در کسب‌و‌کارهای مبتنی بر اقتصاد مشارکتی در کشور، از حداقل‌های حمایت شغلی قانون کار بهره ای ندارند.

پشت پرده «اسنپ»
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹

نگاهی هم‌زمان به ساختار سایت گروه اینترنتی خاورمیانه و گروه اینترنتی ایران نشان می‌دهد، در گسترش و پیشرفت راکت اینترنت در ایران دانش سازمانی، مدل تخریب بازار و کارمندان خوش‌پوش و خوش‌برخورد راکت اینترنت بیشترین نقش را داشته‌اند.