داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار توئیتر
عبرت‌های محدودسازی شبکه‌های اجتماعی توسط ترامپ
۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷

محدودیت اخیر روی شبکه‌های اجتماعی در آمریکا در حالی رخ می دهد که این شبکه‌ها در کشور ما بدون هیچگونه مجوزی فعالیت می‌کنند و به دلیل نبود حاکمیت سایبری قوانینی نیز برای آنها ایجاد نشده است.

آتشفشان دماوند فعال شد
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۰۱:۴۵

پس زلزله فضای مجازی بویژه توئیتر پر از شوخی با موضوع زلزله تهران شده است.

تأثیر کرونا بر شبکه‌های اجتماعی و آگهی‌های تجاری
۸ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۷

شیوع کرونا توئیتر را برای کاربران این شبکه اجتماعی ارزشمندتر از همیشه کرده است اما تبلیغات تجاری توئیتر را کاهش داده است.

تحلیلگران شبکه‌های اجتماعی انتخابات را چگونه پیش‌بینی می‌کنند
۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵

تحلیلگران شبکه‌های اجتماعی در روزهای اخیر به تحلیل فضای مجازی برای پیش‌بینی کنش مردم در انتخابات پرداخته‌اند.

بولتون: کاخ سفید دسترسی من به توئیتر را قطع کرده بود
۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۲

مشاور امنیت ملی سابق آمریکا اعلام کرد دلیل غیبت طولانی‌اش در شبکه اجتماعی توئیتر، قطع‌شدن دسترسی وی به حساب کاربری‌اش توسط دولت آمریکا بوده است.

جاسوسی چند کارمند سابق توئیتر برای سعودی‌ها
۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳

دادستان آمریکا چند کارمند سابق شبکه اجتماعی توئیتر را متهم کرد که به جاسوسی از حساب‌های کاربری مخالفان برای مقامات ارشد عربستان سعودی می پرداختند.

مروری بر بزرگترین دزدی های غولهای فناوری
۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳

سوءاستفاده از کاربران و سرقت های متعدد اطلاعات با اهداف گوناگون توسط غولهای بزرگ فناوری در ماه های اخیر رکورد زد تا جایی که برخی از شرکتها نماد بی اعتمادی کاربران شدند.

آیا اعتراضات «عراق» را فراگرفته است؟
۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

بسیاری، بازتاب اعتراضات عراق را مشکوک دانستند و پای عربستان را در این ترند شدن تظاعرات عراقی‌ها وسط کشیدند… اما این ادعا چقدر صحت دارد؟

عراق، جولانگاه لشکر سایبری سعودی
۱۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴

سعودی‌ها طوری بی‌محابا و پرحجم وارد گود جنگ رسانه‌ای پیرامون اتفاقات عراق شده‌اند که گویا قواعد امنیت شبکه کاربران را بالکل فراموش کرده‌اند و حالا، تحلیل‌گران داده‌های توییتر، با فراغ بال مشغول داده‌کاوی و استخراج اطلاعات مربوط به لشکرهای سایبری و شبکه کاربران وابسته به سعودی در عربستان و سایر کشورهای عربی هستند!

حساب توئیتر مدیرعامل توئیتر هک شد‍!
۹ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹

هکرهای اینترنتی موفق شدند برای مدت کوتاهی کنترل حساب توئیتر جک دورسی مدیر عامل توئیتر را در اختیار گرفته و از آن برای ارسال مطالب نژادپرستانه استفاده کنند.