داغ‌ترین پرونده‌ها:
آرشیو اخبار دلار
کشتی‌آرای: سکه رکورد زد؛ تقاضای خرید سکه بالاست
۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴

کشتی‌آرای گفت: قیمت‌های انواع سکه در بازار طی روز جاری رکورد جدیدی را به ثبت رسانده و حتی با اونس ۲۰۰۰ دلاری هم قیمت سکه انقدر افزایش نیافته بود.

فیلم: حدود ۲۰ میلیارد دلار در کشور احتکار شده است!
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴

دکتر حجت‌اله عبدالملکی، ضمن بیان این مطلب که دولت آقای روحانی از سال‌های ۹۴ تا ۹۶ حدود ۳۵ میلیارد دلار ارز مداخله‌‎ای به بازار تزریق کرده است تا قیمت ارز گران نشود گفت: برآوردها می‌گوید اکنون چیزی حدود ۲۰ میلیارد دلار، دلارِ نقد در کشور وجود دارد که احتکار شده است!

گزارش تکان‌دهنده مرکز خیریه بین‌المللی آکسفام
۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲

مرکز خیریه بین‌المللی آکسفام در گزارشی با استناد به آمارها و ترازهای مالی شرکت‌های مختلف از یک شیوه درآمدزایی کثیف سرمایه‌داران در میانه شیوع کرونا پرده برداشته است. شیوع کرونا در جهان، بسیاری از صنایع و مشاغل در جهان را تحت تأثیر قرار داده است اما بسیاری از شرکت‌ها و صنایع جهان برای آنکه بتوانند همچنان نظر مثبت سهامداران خود را جلب کنند، از سویی می‌کوشند حمایت‌های اقتصادی و مالی دولت‌ها را جلب کنند و از سوی دیگر، با تحت فشار قرار دادن کارگران و کارمندان خود و استفاده از اهرم تعدیل نیرو، دستمزد

قالیباف: مهمترین دغدغه سران قوا، حل مشکلات مردم است
۲۳ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۴

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن ابراز امیدواری نسبت به اینکه بتوان در حوزه بازار ارز و مخصوصاً بورس و هدایت نقدینگی و سر و سامان دادن به بازار کالا حرکت های خوبی انجام داد، گفت: مهمترین دغدغه همه ما در سران قوا توجه به حل مشکلات مردم در بخش‌های مختلف است.

صادرات شیرین‌بیان ۶۹ درصد کاهش یافت
۱۹ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴

در سال ۱۳۹۸ میزان صادرات شیرین‌بیان کشورمان با کاهش ۶۹ درصدی نسبت به سال ۱۳۹۷، به ۱۰ میلیون دلار افت پیدا کرده و سهم ایران از بازار جهانی این محصول به ۳/. درصد رسیده است.

چرا کسی مسئولیت دلار ۴۲۰۰را گردن نمی‌گیرد؟
۵ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶

آقای رئیس جمهور درحالی از مخالفت با دلار ۴۲۰۰ تومانی سخن می‌گوید که روایت رئیس کل وقت بانک مرکزی از جلسه رونمایی دلار ۴۲۰۰ بیانگر موضوع دیگری است؛ البته طبیعی است که این روزها شمار مخالفان دلار جهانگیری در دولت زیاد شود.

فهرست دریافت کنندگان ارز نیمایی و دولتی منتشر شد
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۸

بانک مرکزی فهرست دریافت‌کنندگان ارز دولتی و نیمایی طی بازه زمانی ۲۱ فروردین ماه ۹۷ تا تاریخ ۱۴ مرداد ماه ۹۹ را منتشر کرد.

چین و روسیه دلار آمریکا را کنار می‌گذارند
۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰

سهم دلار از تجارت بین روسیه و چین در سه ماهه اول سال جاری میلادی برای اولین بار به زیر ۵۰ درصد رسیده است.

جدول: نرخ طلا، سکه و ارز در بازار امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد
۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۰

نرخ طلا، سکه و ارز در بازار امروز چهارشنبه ۲۲ مرداد منتشر شد.

جدول: نرخ طلا، سکه و ارز در بازار امروز سه شنبه ۲۱ مرداد
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶

نرخ طلا، سکه و ارز در بازار امروز سه شنبه ۲۱ مرداد منتشر شد.